Super Mario Odyssey Nintendo SWITCH

Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
49,99 €
Cena bez DPH: 41,66 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 363168
NintendoEN dabing
 
Chceš ušetriť 5 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 44,99 €

Super Mario Odyssey [NSW]

Mario sa vydáva na nové dobrodružstvo naprieč neznámymi svetmi. Zabavte sa behaním, skákaním, zbieraním a odhaľovaním v obrovskom 3D svete. Hra Super Mario Odyssey je zároveň prvá hra na štýl sandbox od vydania Super Mario 64, alebo Super Mario Sunshine.

Vydajte sa na plavbu medzi obrovskými svetmi, alebo nimi preleťte na palube vzducholode a zabavte sa novými funkciami, ako napríklad hodom Mariovej čiapky. Preskúmajte nové prostredia ako mesto, púšť, či les, v ktorých budete môcť kompletne využiť Vaše okolie. • Preskúmajte 3D kráľovstvá plné tajomstiev a prekvapení, nájdete tu nové kostýmy a rôzne nové možnosti akcií. Využite rôzne vozidlá, alebo funkciu prieskumu v podobe Pixel Maria.
 • Mário má nové priateľa menom Cappy, vďaka novým pohybom môžete túto milú čiapku hádzať, skákať, alebo s ňou chytať rôzne predmety a nepriateľov.
 • Pri snahe o záchranu princeznej Peach sa pozriete do nových miest, kde nájdete aj mrakodrapy.
 • Super Mario Odyssey : hodnotenie 5 z 5 na základe 1 hodnotení.

  Recenzie na Super Mario Odyssey

  od Robert Zittnan 5 z 5tich hviezdičiek! 17.12.2017
  Mario Odyssey je top hra na switch. Tu treba jednoducho mat. Je vhodna ako pre dlhorocnych fanusikov, tak novacikov. Obsahuje vela hodin zabavy a kombinuje to najlepsie z doterajsich 2D a 3D Mariov
  Zobrazujem 1 do 1 (z 1 príspevkov)
  počet stránok:   1