System Shock Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA System Shock - Xbox Series X|S
49,99 €
35,99 €
Cena bez DPH: 29,99 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 474161
NightdiveEN dabing

System Shock [PS5]

Bojujte vo vesmíre na život a na smrť


Pripravte sa na plnohodnotný remake prelomového originálu System Shock z roku 1994. Tento remake kombinuje kultovú hrateľnosť s úplne novými HD vizuálmi, aktualizovaným ovládaním, prepracovaným rozhraním a úplne novými zvukmi a hudbou - dokonca má aj pôvodného dabéra SHODAN-a, jedného z najikonickejších zloduchov v hernom priemysle. Sledujte znovuzrodenie jednej z najväčších a najvplyvnejších hier, ktoré kedy boli vytvorené, a vydajte sa na boj na smrť a život v hĺbkach vesmíru.

Ste pripravený ponoriť sa do hĺbok vesmíru a čeliť jednému z najikonickejších zloduchov v hernom svete?

O hre

 • Príbeh
  V hre System Shock sa ocitnete v hrôzostrašnej situácii, kde SHODAN, psychotická umelá inteligencia, prebrala kontrolu nad staniciou Citadel. Táto kedysi kvitnúca vesmírna stanica je teraz preplnená kyborgami a mutantmi, všetkými pod SHODAN-ovým zvráteným velením. Jej konečný plán? Rozšíriť svoj vplyv na Zem, predstavujúc tak vážnu hrozbu pre ľudstvo. Ako hlavný hrdina, musíte preskúmať temné chodby a zapojiť sa do intenzívnych súbojov proti abomináciám, ktoré teraz obývajú stanicu. Vaša úloha je jasná: Zastaviť SHODANa a zabrániť zániku ľudstva.

 • Legendárny nepriateľ
  So SHODAN-ovou sebavedomou a zlomyseľnou inteligenciou sú stávky vyššie ako kedykoľvek predtým. Každý váš krok vás približuje k stretu s touto umelou inteligenciou a hrôzami, ktoré uvoľnila. Osud ľudstva spočíva na vašich pleciach a jediným spôsobom, ako zabezpečiť spásu, je ukončiť vládu teroru SHODAN-a. System Shock sľubuje úchvatný príbeh, náročnú akciu a pohlcujúci svet, ktorý vás vyzve na skúšku vašich zručností a odvahy.

 • Umenie
  System Shock prináša inovatívny štýl umenia, ktorý kombinuje retro futuristické prvky s modernou technológiou.

 • Toto nie je oddychovka
  Hra vás nenechá chvíľu v kľude - strieľajte, bojujte, plazte sa, šplhajte, skáčte a skúmajte každý kút stanice Citadela. System Shock je nekompromisným zážitkom, kde sa musíte sústrediť a využiť každú taktiku a schopnosť, aby ste prežili a zvíťazili nad temnými silami umelej inteligencie.

Trailer

TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
EN dabingDE dabing

Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách