Tactics Ogre: Reborn Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Tactics Ogre: Reborn - PS4Tactics Ogre: Reborn - NSW
49,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 452574
SquareEN dabing

Tactics Ogre: Reborn [PS5]

O hre

Tactics Ogre, korunovačný klenot žánru taktických RPG, je znovuzrodený!

Na základe vydania z roku 2011 obsahuje Tactics Ogre: Reborn vylepšenú grafiku a zvuk, ako aj aktualizovaný herný dizajn, vďaka čomu ožíva nový Tactics Ogre, ktorý zostáva verný svojim koreňom.

Veteráni Tactics Ogre zažijú hru, ktorá prekoná ich najkrajšie spomienky, zatiaľ čo hráči noví v hre Tactics Ogre objavia hru, ktorá sa nepodobá žiadnej, ktorú kedy hrali. Znovuzrodená a hlbšia než kedykoľvek predtým, hra umožňuje hráčom ponoriť sa do sveta a intríg Tactics Ogre ako nikdy predtým!


Kľúčové vlastnosti

 • Viacero zakončení príbehu
  Vaše voľby ovplyvňujú, ako sa bude príbeh vyvíjať a dokonca aj ako skončí, s herným systémom, ktorý umožňuje viacero ciest cez hru a viacero zakončení. Príbeh sa odohráva očami mladého muža menom Denam. Rozhodnutia, ktoré urobí, zmenia osud ľudí okolo neho a posunú priebeh Valeriiných dejín.

 • Taktický bojový systém
  Bojujte v taktických bitkách na trojrozmerných bojiskách. Úplne prepracovaná AI umožňuje nepriateľom prispôsobiť svoju taktiku situácii a poskytuje bojový systém, ktorý vás vždy prinúti premýšľať a nikdy nezostarne.

 • Hľadanie správnej cesty
  Celotriedny systém riadenia úrovní používaný v Tactics Ogre (2010) sa zmenil na systém na úrovni jednotky po jednotke. Nájdite tú správnu cestu cez nekonečné kombinácie tried, vybavenia, zručností a mágie.

 • Komplexné herné vylepšenia
  Vychutnajte si početné vylepšenia hrateľnosti, ako napríklad možnosť upraviť rýchlosť boja, automatické ukladanie a úplné prepracovanie ovládacích prvkov a používateľského rozhrania, aby ste sa do hry dostali ľahšie ako kedykoľvek predtým. Jedinečné detaily postáv a pozadia z pôvodnej hry Tactics Ogre (1995) boli znovu vytvorené vo vysokom rozlíšení, zatiaľ čo detailné pixelové umenie, ktoré dáva hre jej jedinečný vzhľad, bolo zachované a vylepšené.

 • Nové scény a hudba
  Prestrihové scény sú plne vyjadrené v angličtine a japončine a všetka hudba bola nahraná so živými vystúpeniami! Hlasy vnášajú nový život do zložitých postáv, ktoré tvoria frakcie a meniace sa politické spojenectvá tohto epického príbehu.

 • Mnoho herného obsahu
  Vychutnajte si množstvo obsahu do konca hry, ako je napríklad 100-úrovňový Palác mŕtvych. Čaká na vás svet nekonečných príbehov a intríg!


Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách