The Crew Motorfest Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA The Crew Motorfest - PS4The Crew Motorfest - Xbox Series X|SThe Crew Motorfest - XBOX ONE
79,99 €
42,99 €
Cena bez DPH: 35,83 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 463031
UbisoftEN dabing
 
Chceš ušetriť 8 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 34,99 €

The Crew Motorfest [PS5]

O hre

Vitajte na Motorfeste, dokonalom zážitku z jazdy!

Preskúmajte pulzujúci otvorený svet ostrova O'ahu na Havaji, keď budete súťažiť v intenzívnych pretekoch, tematických podujatiach a oveľa viac! So stovkami ikonických áut, ktoré môžete zbierať, budete mať veľa príležitostí predviesť svoje schopnosti.


Kľúčové vlastnosti

  • PRESKÚMAJTE ŽIVÝ HAVAJSKÝ OTVORENÝ SVET
    Crew Motorfest sa usadil na jednom z najúchvatnejších miest na Zemi: na ostrove O’ahu na Havaji. Pripojte sa k vysokorýchlostným pouličným pretekom cez rušné mesto Honolulu, otestujte svoje schopnosti v teréne na popolavých svahoch sopky alebo zvládnite dokonalú zákrutu na tratiach.

  • OSLÁVTE VŠETKY ASPEKTY AUTOMOBILOVEJ KULTÚRY
    Užite si množstvo vzrušujúcich jazdných aktivít a vyberte si, ako sa chcete so svojimi autami baviť! Objavte zoznamy skladieb a ponorte sa do tematických kampaní, ktoré vás ponoria do najvzrušujúcejších svetov automobilovej kultúry, vrátane amerických svalov, pouličných pretekov v japonskom štýle a legendárnych strojov minulosti!

  • ZBIERAJTE NAJLEGENDÁRNEJŠIE AUTÁ
    Súťažte v intenzívnych jazdných pretekoch, predvádzajte svoj vlastný štýl, zbierajte tie najikonickejšie autá a oveľa viac! Zvládnite každú jazdnú výzvu a naplňte svoju zbierku tými najlegendárnejšími vozidlami, aké boli kedy vytvorené.

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách