The Dark Pictures Anthology: Little Hope [XBOX ONE] - BAZÁR (použitý tovar)

Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
19,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 413673
Bandai

The Dark Pictures Anthology: Little Hope [XBOX ONE] - BAZÁR (použitý tovar)

  • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
  • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
  • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

Little Hope je druhou hrou zo série The Dark Pictures Anthology. Štyria študenti a ich učiteľ sa ocitnú uväznení a úplne izolovaní v opustenom mestečku Little Hope. Začína boj o život ... The Dark Pictures Anthology je séria samostatných hororových hier so silným príbehom a bohatým vetvením. Každá z hier prináša úplne nový príbeh, prostredie, nové postavy a 2 režimy pre viacerých hráčov. Zdieľaný príbeh "Shared Story" s priateľom online alebo špeciálne tzv. Pass-the-pad offline režim "Movie Night" pre až 5 hráčov. Každá hra v rámci série je rozprávaná z perspektívy kurátora, vševedúceho pozorovateľa zaznamenávajúceho príbehy života a smrti. Little Hope je druhou hrou zo série The Dark Pictures Anthology. Štyria študenti a ich učiteľ, ktorí sa ocitnú uväznení a úplne izolovaní v opustenom mestečku Little Hope, musí uniknúť pred desivými prízrakmi, ktoré neúprosne usilujú o ich životy prostredníctvom nepreniknuteľnej hmly.
  • Staňte sa svedkami hrôzu naháňajúcich udalostí 17. storočia a legendárneho honu na čarodejnice z Andoveri.
  • Dajte sa na útek pred hroznými zjaveniami, ktorí vás neodbytne prenasledujú v snahe stiahnuť vás so sebou do samotného pekla.
  • Hrajte online s jedným priateľom alebo až s 5 priateľmi v unikátnom offline režime, zdieľajte svoj príbeh a múdro spolupracujte, aby ste zachránili všetky postavy. Buďte však opatrný, pretože možno už dávno nemáte kontrolu nad vlastným osudom.
    Online multiplayer vyžaduje predplatné do služby Xbox Live Gold!

    Online multiplayer vyžaduje pripojenie k sieti internet!