The Dark Pictures Anthology: Volume 1 (Man of Medan & Little Hope Limited Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA The Dark Pictures Anthology: Volume 1 (Man of Medan & Little Hope Limited Edition) - PS4
59,99 €
39,99 €
Cena bez DPH: 33,33 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 413304
Bandainevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovanglická verzia

The Dark Pictures Anthology: Volume 1 (Man of Medan & Little Hope Limited Edition) [XBOX ONE]

Man of Medan:
Man of Medan je prvým dielom hry z antológie The Dark Pictures, hra prináša nadpozemský horor do južného Pacifiku. Päť priateľov sa vydáva na dovolenkovú cestu s cieľom potápať sa a objaviť bájny vrak z druhej svetovej vojny. Ako sa deň vyvíja a zastihne ich búrka, ich cesta sa rýcho mení na niečo oveľa hrozivejšie. Kto prežije a kto umrie? Rozhodnutie je iba na vás. Dokážete ich všetkých zachrániť?

 • Nové hrozivé dobrodružstvo v ktorom sa musíte postaviť vašim najväčším obavám.
 • Všetký hrateľné postsavy môžu prežiť ale aj umrieť. Vaše rozhodnutia rozhodujú o ich osude, smrť čaká za každým rohom.
 • Každé vaše rozhodnutie má následky, čo môže znamenať život a smrť pre vaše postavy. Aké rozhodnutia vykonáte?  Little Hope:
  Little Hope je druhou hrou zo série The Dark Pictures Anthology. Štyria študenti a ich učiteľ sa ocitnú uväznení a úplne izolovaní v opustenom mestečku Little Hope. Začína boj o život ...

  The Dark Pictures Anthology je séria samostatných hororových hier so silným príbehom a bohatým vetvením. Každá z hier prináša úplne nový príbeh, prostredie, nové postavy a 2 režimy pre viacerých hráčov. Zdieľaný príbeh "Shared Story" s priateľom online alebo špeciálne tzv. Pass-the-pad offline režim "Movie Night" pre až 5 hráčov. Každá hra v rámci série je rozprávaná z perspektívy kurátora, vševedúceho pozorovateľa zaznamenávajúceho príbehy života a smrti.

  Little Hope je druhou hrou zo série The Dark Pictures Anthology. Štyria študenti a ich učiteľ, ktorí sa ocitnú uväznení a úplne izolovaní v opustenom mestečku Little Hope, musí uniknúť pred desivými prízrakmi, ktoré neúprosne usilujú o ich životy prostredníctvom nepreniknuteľnej hmly.

 • Staňte sa svedkami hrôzu naháňajúcich udalostí 17. storočia a legendárneho honu na čarodejnice z Andoveri.
 • Dajte sa na útek pred hroznými zjaveniami, ktorí vás neodbytne prenasledujú v snahe stiahnuť vás so sebou do samotného pekla.
 • Hrajte online s jedným priateľom alebo až s 5 priateľmi v unikátnom offline režime, zdieľajte svoj príbeh a múdro spolupracujte, aby ste zachránili všetky postavy. Buďte však opatrný, pretože možno už dávno nemáte kontrolu nad vlastným osudom.

  Dark_Pictures_Anthology_Volume1


  The Dark Pictures Anthology: Volume 1 obsahuje:
 • Hru Man of Medan
 • Hru Little Hope
 • 2 odznaky
 • Steelbook na 4 disky
 • Plátenú mapu zo sveta The Dark Pictures Anthology  Online multiplayer vyžaduje predplatné do služby Xbox Live Gold!

  Online multiplayer vyžaduje pripojenie k sieti internet! • Recenzie na The Dark Pictures Anthology: Volume 1 (Man of Medan & Little Hope Limited Edition)

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.