The Dark Pictures: Volume 2 (House of Ashes & The Devil in Me) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA The Dark Pictures: Volume 2 (House of Ashes & The Devil in Me) - PS5The Dark Pictures: Volume 2 (House of Ashes & The Devil in Me) - XBOX ONE
49,99 €
19,99 €
Cena bez DPH: 16,66 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 447863
BandaiEN dabing

The Dark Pictures: Volume 2 (House of Ashes & The Devil in Me) [PS4]

The Dark Pictures, teraz v skvelom dvojvydaní Volume 2, ktoré obsahuje House of Ashes a The Devil in Me.

The Dark Pictures je séria samostatných filmových hororových hier s vetviacim sa príbehom od autorov titulu Until Dawn. Hry sú ľahko prístupné a môžete ich v krátkych herných seansách hrať osamote alebo s priateľmi. The Devil in Me je štvrtou hrou tejto série a zároveň finále prvej sezóny.

The Devil in Me

  Skupinu dokumentaristov niekto záhadne telefonicky pozve do „Murder Castle“, novodobej repliky domu sériového vraha HH Holmesa. Takúto príležitosť si nemôžu nechať ujsť, pretože im môže získať toľko potrebný záujem verejnosti.

  Hotel je ideálnou kulisou pre novú epizódu, ale nie je to tak jednoduché, ako sa zdá. Štáb zisťuje, že ich niekto pozoruje a dokonca s nimi manipuluje. V stávke je tak zrazu oveľa viac než len sledovanosť!

  Dokážete prekabátiť zabijaka a dostať von celý štáb? Vo vašom príbehu môžu prežiť alebo zomrieť všetky hrateľné postavy. Prajeme príjemný pobyt.

  Vlastnosti:
  • Murder Hotel vás víta!
   Nič tu nie je, ako sa zdá a vybavenie hotela je na smrť dobré! Preskúmajte každučký kúsok hotela postaveného pre návštevníkov Svetovej výstavy. Pomocníka vám budú robiť nové herné prvky, napríklad inventár postavy, hádanky s nástrojmi a rozšírené možnosti pohybu - beh, skok a šplh.
  • Vašu smrť si naplánoval
   Pokúste sa uniknúť z mučivých pazúrov tejto zvrátenej netvory, čo sa za každú cenu chce stať najnebezpečnejším americkým sériovým vrahom. Prežijete vražedné pasce, ktoré sú výplodom jeho chorobnej mysle?
  • Nehrajte sami!
   Zažite desivé skúšky vernosti - dokážete riskovať vlastný život pre niekoho, na kom vám záleží? Dva kritikou oceňované režimy pre hru viacerých hráčov sú späť: zdieľajte svoj príbeh s kamarátom on-line alebo si odovzdávajte ovládač v off-line režime pre päť hráčov, pretože v množstve je sila.

House of Ashes

  Irak, 2003. Na konci konfliktu dostane vojenská jednotka, sprevádzaná agentkou CIA Rachel Kingovou, rozkaz preskúmať podozrivú podzemnú továreň na chemické zbrane na úpätí pohoria Zagros.

  Pri príchode na určené súradnice je pátracia skupina prepadnutá miestnou hliadkou vedenou seržantom Salimom Othmanom.

  Počas bitky sa po zemetrasení otvorí priechod do podzemia a obe strany sa ocitnú v rozvalinách pochovaného sumerského chrámu, kde sa v temnote pod Arabskou púšťou prebúdza čosi zlé. Kŕdeľ nezastaviteľných a krutých prastarých stvor z iného sveta má novú korisť.

  Pri prechode podzemným labyrintom a pri snahe o útek pred desivou hrozbou čakajú vojenskú jednotku hrozné zistenia a zložité rozhodnutia.

  Uprednostnia svoje vlastné prežitie, alebo budú bojovať všetci ako jeden muž, bez ohľadu na svoje obavy a nezhody?

The Dark Pictures Volume 2 obsahuje:

 • Hra House of Ashes
 • Hra The Devil in Me
 • Exkluzívne hracie karty
 • Exkluzívna mapa hotela
 • 2 exkluzívne zberateľské odznaky

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách