The Elder Scrolls 5: Skyrim Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA The Elder Scrolls 5: Skyrim - PC DVDThe Elder Scrolls 5: Skyrim - PS3The Elder Scrolls 5: Skyrim - XBOX 360
Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
49,99 €
Cena bez DPH: 41,66 €
 
Kód produktu: 363175
Bethesdanevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovanglická verzia

Doporučené produkty (1)

The Elder Scrolls 5: Skyrim [NSW]

Ďalšia kapitola Elder Scrolls ságy prichádza. Skyrim revolucionalizuje fantasy epos s otvoreným svetom a oživuje komplexný virtuálny svet, ktorý je otvorený k preskúmaniu, tak ako len chcete.

Ríša Tamriel stojí na rázcestí. Kráľ Skyrimu bol zavraždený. Vznikajú spojenectvá a kladú požiadavky na trón. Uprostred tohto konfliktu sa prebúdza ďaleko nebezpečnejšie, staroveké zlo. Draci, dlho stratení, sa vrátili do Tamrielu. Budúcnosť Skyrimu, i samotnej Ríše, visí na vlásku a očakáva na príchod Dragonborna, ktorého príchod bol predpovedaný, hrdinu, ktorý sa narodil so silou hlasu, a jediného, kto sa môže postaviť drakom.  • Skyrim prináša fantasy epos v otvorenom hernom svete, tlačiac hru a technológiu virtuálneho sveta do nových výšin.
  • Hrajte za ľubovoľný typ postavy, aký si len viete predstaviť a robte, čo chcete. Legendárna sloboda voľby, rozprávanie a dobrodružstvo série The Elder Scrolls je realizované ako nikdy predtým.
  • Nový herný engine v Skyrim oživuje komplexný virtuálny svet s oblakmi plávajúcimi po oblohe, rozoklanými horami, rušnými mestami, sviežimi poliami a starovekými dungeonmi.
  • Vyberte si zo stoviek zbraní, kúziel a schopností. Nový systém postáv umožňuje hrať ako chcete a definovať sa svojimi činmi.
  • Bojujte so starovekými drakmi, ako nikdy predtým. Ako Dragonborn sa naučte ich tajomstvá a využite ich silu vo svoj prospech.


  • Recenzie na The Elder Scrolls 5: Skyrim

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.