The Last of Us: Part II Remastered CZ PS5

+ Darček: The Last of Us: Part II sleeve v cene 9,99 €
Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
49,99 €
Cena bez DPH: 41,66 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 470258
PlayStationCZ titulky
 
Chceš ušetriť 10 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 39,99 €

The Last of Us: Part II Remastered CZ [PS5]

Darček - The Last of Us: Part II sleeve v cene 9,99 €
K objednávke dostanete od nás darček v podobe zberateľského sleeve na hru. Jedná sa o exkluzívnu sériu od www.pgs.sk, ktorú nám namaľoval talentovaný výtvarník Eniac.

Zobraziť celý popis darčeka

O hre

Zažite remastrované emocionálne cesty Ellie a Abby.

Päť rokov po svojej nebezpečnej ceste naprieč postpandemickými Spojenými štátmi sa Ellie a Joel usadili v Jacksone vo Wyomingu. Život v prosperujúcej komunite ľudí, ktorí prežili, im umožnil mier a stabilitu, a to aj napriek neustálej hrozbe infikovaných a iných, zúfalejších preživších. Keď tento mier naruší násilná udalosť, Ellie sa vydá na neľútostnú cestu, aby vykonala spravodlivosť a našla uzavretie.


Kľúčové vlastnosti v Remastered verzii

 • Natívne vylepšenia PS5
  The Last of Us Part II Remastered, vytvorený pre PS5, vylepšuje pôvodnú hru pre PS4 spôsobmi, ktoré predtým neboli možné. Vizuálny výkon teraz zahŕňa natívny výstup 4K1 v režime Fidelity Mode, 1440p upscaled na 4K v režime výkonu a možnosť odomknutej snímkovej frekvencie pre televízory, ktoré podporujú VRR. The Last of Us Part II Remastered tiež obsahuje vylepšené časy načítania, aby ste sa mohli vrátiť späť do akcie. Do sady funkcií prístupnosti The Last of Us Part II Remastered bol pridaný aj popisný zvuk a reč na vibrácie.

 • Žiadna cesta späť – Nenápadný režim prežitia
  Zažite hlboký boj prostredníctvom úplne nového režimu! Prežite tak dlho, ako len môžete, v každom behu, keď si vyberiete svoju cestu cez sériu náhodných stretnutí s rôznymi nepriateľmi a nezabudnuteľnými miestami z celej The Last of Us Part II, všetko vyvrcholí napätými súbojmi s bossmi.

 • Nové spôsoby hrania
  Ponorte sa hlbšie do tohto milovaného dobrodružstva a zistite, ako vznikla pôvodná hra. Lost Levels vám umožňujú preskúmať počiatočné verzie troch nových úrovní, ktoré neboli vidieť v pôvodnej hre The Last of Us Part II: Sewers, Jackson Party a Boar Hunt. Vychutnajte si hodiny nových vývojárskych komentárov o vývoji The Last of Us Part II, zatiaľ čo hru zažívate.

 • Grafické vylepšenia a plná podpora bezdrôtového ovládača DualSense
  Krásny, no nebezpečný svet hry The Last of Us Part II Remastered ožíva na PS5. Táto verzia obsahuje zvýšené rozlíšenie textúr, zväčšené vzdialenosti úrovne detailov, vylepšenú kvalitu tieňov, vzorkovaciu frekvenciu animácií a ďalšie.Obsah balenia:

 • Hra The Last of Us: Part II Rematered CZ
 • Manuál

Trailer

TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
CZ titulkyEN dabingHU titulky

Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách