The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 2 Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 2 - PS3
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
32,99 €
Cena bez DPH: 27,49 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 392780
Marvelousnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 12 rokovanglická verzia

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 2 [PS4]

Hra The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 2 sa začína odohrávať dva mesiace po rozhodujúcej kolízii, ktorá zmenila osud celého národa Erebonie. Rýchly, takticky ťahovo založený systém súbojov s novo vyrobeným systémom "ARCUS" sa vracia, so všetkými vymoženosťami, na ktoré hráči s radosťou spomínajú. Taktiež predstaví nový mód Overdrive, nové spôsoby prepravy po zemi, aj vo vzduchu, nových spojencov a vynovený zmysel pre nádej pri tom, ako Rean neúnavne pracuje na opravení všetkého, čo viedlo krajinu do chaosu.  • Čisté údaje z predošlej verzie hry sa prenášajú, čo Vám zaručí bonusové atribúty a extra predmety, a taktiež si hra bude pamätať rozvinuté vzťahy v Thors Military Academy, čo umožní viac osobité konverzácie počas hry.
  • Spájanie sa so spojencami naďalej prináša výhody vďaka systému Link, získate rozmanité bojové výhody ako liečenie, bránenie a viac, zatiaľ čo mód Overdrive umožní spojeným postavám útočiť až tri kolá v rade pre zisk nových strategických možností.
  • Nájdite a najmite tucet spojencov z akadémie Thors, ktorí sú roztrúsení po kraji. Vďaka nim získate exkluzívne obchody, tovar, tréningové módy, systémy a omnoho viac dialógov, ktoré sú základom série Trails.
  • Prispôsobte si vzducholoď, ktorá Vám umožní rýchly presun medzi známymi aj zahraničnými destináciami. Cestovanie po zemi bude taktiež rýchle vďaka jazde na koni a využitiu Angelicinho "Orbal Bike".
  • Hra je kompletne nadabovaná po japonsky a obsahuje všetky DLC.
  • HD frafika optimalizovaná pre 4K/60 FPS.
  • Recenzie na The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel 2

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.