The Legend of Zelda: Breath of the Wild [NSW] - BAZÁR (použitý tovar)

Cena s DPH
46,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 366451
Nintendo

The Legend of Zelda: Breath of the Wild [NSW] - BAZÁR (použitý tovar)

 • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
 • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
 • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

Zabudnite na všetko, čo o hrách zo série Legend of Zelda viete. Vstúpte do sveta prieskumu, nálezov a dobrodružstva; v novej, hranice búrajúcej hre The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Cestujte naprieč poľami, lesmi a na vrcholy vrchov, pri tom ako budete objavovať čo sa stalo so zruinovaným kráľovstvom Hyrule, v tomto omračujúcom dobrodružstve na otvorenom priestranstve.

Pripravte sa na hordy nových nepriateľov, hromady zbraní a výzbroje, rôzne predmety a ingrediencie, ktoré môžete využiť pri varení pokrmov a elixírov, nové schopnosti, vďaka ktorým budete môcť plniť úlohy vo svätyniach, ale aj manipulovať so svetom a mnoho ďalšieho. Toto dobrodružstvo predstaví premenený svet a herné mechaniky, ktoré ste doposiaľ nevideli.

Nový systém ingrediencií a receptov Vás bude sprevádzať počas celej hry. Nazbierajte rôzne druhy mäsa, hríbov, rastlín, hmyzu a iných predmetov, vďaka ktorým uvaríte pokrmy na doplnenie života, alebo získate rýchlosť, silu, či odolnosť voči mrazu. Väčšinu predmetov, ktoré pri hraní objavíte môžete využiť na rôzne recepty.

V hre pribudnú rôzne sily, vďaka ktorým budete môcť manipulovať s rôznymi objektmi. Tieto sily získate pri plnení úloh a hádaniek v prvých svätyniach a budete ich môcť využívať až do konca hry. Po získaní novej sily sa Vám zväčšia možnosti interakcií v otvorenom hernom svete, napríklad po zisku magnetickej sily budete môcť manipulovať so všetkými predmetmi obsahujúcimi kov a budete mať možnosť vyloviť kovové truhličky s pokladom z dna jazier a riek.

Počas hrania taktiež stretnete rôzne postavy, ktoré Vám poradia, zadajú úlohy, alebo predajú rôzne cenné predmety ako oblečenie do zimy, klzák, s ktorým sa budete môcť spúšťať z najvyšších vrcholov v hre a rôzne predmety, či zbrane. V hernom svete budete mať takmer neobmedzený prístup na všetky viditeľné miesta, na väčšinu útesov, kopcov, či skál je možné sa vyšplhať, na iné ťažko dostupné miesta sa budete môcť dostať vďaka spusteniu sa na klzáku a tak ďalej.

Samozrejme stretnete aj celú škálu nepriateľov, väčšina nepriateľov má pri sebe rôzne predmety, či zbrane, ktoré budete môcť neskôr použiť, alebo stráži rôzne miesta, kde sa nachádzajú dôležité veci. Jednými z najnebezpečnejších nepriateľov naprieč celou hrou budú strážcovia, na prvý pohľad zničené a nehybné bytosti, ktoré strážia najväčšie tajomstvá a svätyne, sa preberú k životu pri zaznamenaní pohybu nechcených votrelcov.

Využívajte nové funkcie ako označovanie bodov záujmu na mape, vďaka ďalekohľadu si približujte vzdialené destinácie a skúmajte terén.

 • Šplhajte sa na veže, skaly a vrcholy hôr pri hľadaní nových destinácií, neskôr si tieto miesta označte na mape a vydajte sa na cestu divočinou. Po ceste budete bojovať s vežiacimi sa nepriateľmi, loviť divú zver a zbierať prísady na jedlá, či elixíry, ktoré budete potrebovať pre posilnenie na vašich cestách.
 • Viac ako 100 svätýň, či skúšok na objavenie a prieskum - Svätyne sa rozliehajú celou krajinou a čakajú na objavenie a vylúštenie ich záhad, tieto skúšky môžete plniť v ľubovoľnom poradí. Hľadajte ich rôznymi spôsobmi a v ich útrobách riešte všemožné hádanky. Prepracujte sa pascami a zariadeniami, vďaka čomu získate špeciálne predmety a iné odmeny, ktoré Vám pomôžu na vašich cestách.
 • S celým svetom čakajúcim na prieskum budete potrebovať rozmanité vybavenie a odevy, vďaka ktorým sa dostanete do každého kúta sveta. Budete sa musieť zababušiť v teplom oblečení, alebo sa prezliecť do niečoho viac súceho pre púštne horúčavy. Niektoré oblečenie má dokonca špeciálne efekty, napríklad sa môžete stať rýchlejšími a ťažšie spozorovateľnými.
 • Svet je obývaný nepriateľmi všetkých tvarov a veľkostí. Všetci majú vlastné spôsoby útokov a vlastné zbrane, v boji budete musieť rýchlo rozmýšľať a vytvárať si príhodné stratégie.
 • Použite Wolf Link amiibo a v hre získate vlčieho spoločníka. Jeho životy budú ovplyvnené vašimi vlastnými, bude útočiť na nepriateľov a pomáhať Vám objavovať rôzne predmety. V budúcnosti sa môžete tešiť na ďalšie amiibo figúrky pre hru The Legend of Zelda: Breath of the Wild.


 • Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách