The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Nintendo SWITCH

Cena s DPH
49,99 €
Cena bez DPH: 41,66 €
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 398626
NintendoEN dabing
 
Chceš ušetriť 10 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 39,99 €

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom [NSW]

O hre

Originál The Legend of Zelda: Breath of the Wild vyšiel pre Nintendo Switch a Wii U v roku 2017. Hra dostala možnosti otvoreného sveta, objavovania a riešenia úloh vďaka širokej palete schopností postáv.

Legend of Zelda: Tears of the Kingdom vyjde na Nintendo Switch 12. mája 2023! V tomto pokračovaní Legend of Zelda: Breath of the Wild sa prostredie ďalšieho Linkovho dobrodružstva rozšíri o oblohu nad rozľahlými oblasťami Hyrule.

Pozriete na svet Hyrule priamo z neba a naskytnú sa Vám úplne nové pohľady. Zároveň Link získa nové zbrane a schopnosti, vrátane prechádzania cez objekty. Dokážete využiť silu Linkových nových schopností na boj proti zlomyseľným silám, ktoré ohrozujú kráľovstvo?


Kľúčové vlastnosti

 • Preskúmajte krajinu
  Link musí cestovať cez ďalekosiahlu krajinu a oblohu Hyrule, aby objavil pôvod tajomného šera, ktorý sužuje kráľovstvo.

 • Vytvorte zbrane
  Použite Linkove nové výkonné schopnosti, ako je Ultrahand a Fuse, na výrobu odvážnych zbraní a kreatívnych spôsobov cestovania krajinou.

 • Objavte hrozbu
  Nájdite nové spôsoby, ako stavať, bojovať a hrať, keď sa budete snažiť odhaliť tajnú hrozbu, ktorá ohrozuje Hyrule.

Nové Linkove schopnosti

 • Ultrahand
  Pomocou novej schopnosti Ultrahand môže Link zdvíhať, presúvať a otáčať objekty. Môže dokonca spájať veci dohromady a vytvárať mosty, vozidlá a ďalšie!

 • Fuse
  Magicky spojte predmety s Linkovou súčasnou zbraňou, štítom alebo šípom, aby ste zvýšili odolnosť, poškodenie alebo dokonca pridali nový efekt. Experimentujte s množstvom rôznych kombinácií, aby ste dosiahli prekvapivé – a niekedy aj zábavné – výsledky.

 • Ascend
  Dodajte vášmu prieskumu nový rozmer s Ascend, ktorý dáva Linkovi schopnosť prechádzať cez pevné objekty nad ním. Pohybujte sa cez stropy, svahy a dokonca aj cez niektorých nepriateľov a vytvorte zdanlivo nemožné skratky.

 • Recall
  Pomocou funkcie Recall zvrátite pohyb objektu a umožníte Linkovi jazdiť po padnutých balvanoch k oblohe, obnovovať odhodené zbrane alebo posielať projektily späť tam, odkiaľ prišli.

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách