The Lord of the Rings: Gollum Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA The Lord of the Rings: Gollum - PC DVDThe Lord of the Rings: Gollum - PS4The Lord of the Rings: Gollum - PS5The Lord of the Rings: Gollum - NSW
59,99 €
40,99 €
Cena bez DPH: 34,16 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 448627
NACONEN dabing
 
Chceš ušetriť 8 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 32,99 €

The Lord of the Rings: Gollum [Xbox Series X|S]

Bonus pre predobjednávky

Predobjednajte si hru The Lord of the Rings: Gollum a získajte DLC so 6 exkluzívnymi emóciami.
Tieto emócie sú špeciálne kozmetické animácie, ktoré Glum robí pri stlačení tlačidla v hre.
The Lord of the Rings: Gollum je oficiálna adaptácia inšpirovaná literárnymi dielmi J.R.R. Tolkiena.

Už nemá čo stratiť... Ako ďaleko bude ochotný zájsť, aby získal svojho milášika?

The Lord of the Rings: Gollum sa odohráva súbežne s udalosťami zo Spoločenstva prsteňa. Jedná sa o akčnú dobrodružnú hru a epický interaktívny zážitok. Zahráte si za záhadného Gluma, ktorý sa vydáva na nebezpečnú cestu a budete svedkami toho, ako vyzrel na najmocnejšie postavy Stredozeme.

O hre

Doposiaľ nevyrozprávaný príbeh
  • Prežil nebezpečenstvá o ktorých by sa väčšina neodvážila hovoriť, a to poháňaný jedinou túžbou - znovu držať v rukách to, čo mu bolo ukradnuté. Aj napriek tomu, že je jeho zúfalé hľadanie súčasťou príbehu vyrozprávaného J.R.R. Tolkienom, jeho cestou sa nikto zatiaľ podrobne nezaoberal. Sledujte prvý krát doposiaľ nevyrozprávaný príbeh Gluma, ktorý je neuveriteľne verný knihám. Od úteku z Mordoru, kde unikol Ústam Sauronovým a démonickému pavúkovi Odule, až po žaláre elfieho kráľa Thranduila, Legolasovho otca, prežil Glum na svojej neobyčajnej ceste mnohé dobrodružstvá a stretnutia.
Akcia a lstivosť
  • Glum bol po stovky rokov poškodzovaný Prsteňom a vyvinul si vďaka tomu neobyčajnú odolnosť a bystrý dôvtip. Tieto jeho jedinečné schopnosti môžete využiť k objavovaniu legendárnych miest a závratných výšok. Nájdite si cestu okolo orkov, až budete šplhať na Temnú vežu Barad-dur a prekĺynite elfom v tajomnom Temnom hvozde.

    Glum síce nie je žiadny bojovník, ale keď sa naskytne príležitosť, dokáže neopatrného nepriateľa uškrtiť... alebo nájsť kreatívnejší, menej riskantný spôsob ako sa vyvlieknuť zo šlamastiky.
Jedna postava, dve osobnosti
  • Glum je jednou z najzaujímavejších postáv sveta Pána prsteňov. Za týchto 500 rokov zažil udalosti, ktoré by zlomili aj tie najodolnejšie bytosti. Glum sa neláme, ale ohne sa a prispôsobí.

    Trýznený svojou rozdvojenou osobnosťou dokáže byť zlý a podlý ako Glum, ale zároveň priateľský a obozretný ako Smeagol. Je len na vás, aby ste rozhodli, ktorá z jeho osobností preváži v náročných morálnych voľbách, od ktorých sa bude odvíjať budúcnosť vašich neistých spojenectiev.

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách