The Outer Worlds Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA The Outer Worlds - XBOX ONEThe Outer Worlds - NSW
29,99 €
20,99 €
Cena bez DPH: 17,49 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 398553
2KEN dabing
 
Chceš ušetriť 6 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 14,99 €

The Outer Worlds [PS4]

The Outer Worlds je nové Single Player RPG z pohľadu prvej osoby. Prebúdzate sa vo vesmírnej koloniálnej lodi, ktorej úlohou je objavovať nové svety na konci vesmíru, po desaťročia trvajúcom spánku. Hneď po prebudení sa však ocitáte uprostred sprisahania a stávate sa neplánovaniu súčasťou tohto sprisahania mocných. Skúmajte tie najvzdialenejšie svety, stretávajte rôzne frakcie bojujúce o moc a rozhodnite sa akou osobnosťou sa stanete a na ktorú stranu sa prikloníte. • Príbeh RPG ktorý ovládate svojimi rozhodnutiami. Vaše rozhodnutia ovplyvňujú nielen to ako sa príbeh vyvíja, ale aj vývoj Vašej postavy, vedľajšie príbehy a rôzne konce hry.
 • Veďte svojich spoločníkov. Počas hry stretnete mnoho postáv, ktoré sa budú chcieť ku Vám pripojiť. Každý spoločník má unikátne schopnosti, svoju vlastnú motiváciu a ideály, a teda aj svoje vlastné misie.
 • Preskúmajte korporátnu kolóniu Halcyon. Ide o kolóniu na konci galaxie, ktorú ovláda korporátna rada. Táto rada ovláda všetko, okrem cudzích monštier, ktoré vznikli v dôsledku nevydarenej terraformácie dvoch planét v tejto kolónii. Preskúmajte všetky osady, vesmírne stanice a ďalšie zaujímavé miesta v kolónii Halycon.


 • The Outer Worlds - PS4 - PlayGoSmart : hodnotenie 4 z 5 na základe 1 hodnotení.
  100%
  zákazníkov odporúča
  Zobraziť recenzie
  5 star
  0 x
  4 star
  1 x
  3 star
  0 x
  2 star
  0 x
  1 star
  0 x
  4,0 / 5
  starstarstarstarstar
  Hodnotil 1 zákazník
  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách