The Punisher PC CD

Cena s DPH
4,99 €
Cena bez DPH: 4,16 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 1517
THQEN dabing

Doporučené produkty (1)

The Punisher [PC CD]Frank Castle, ktorého nenávisť k zločinu hraničí so šialenstvom sa stáva Punisherom – osamelým strážcom zákona, ktorého cieľom je omnoho viac, ako len obyčajná pomsta. Vrhá sa do boja s mocnými zločineckými bossmi a šíri medzi podliakmi skazu metódami, ktoré až do teraz používali výhradne tí, ktorý sa pohybujú na nesprávnej strane zákona. Vstúpte do sveta Punishera, vytrhnutého zo stránok najtemnejších príbehov sveta Marvel Comics! Kde končí spravodlivosť, tam začína trest! • Vybite si Punisherovu frustráciu v jednej z najintenzívnejších akcií aká sa kedy objavila vo video hre!
 • Prvýkrát v histórii video hier manipulujte s vysoko interaktívnym prostredím vo viac ako 100 lokalitách v hre, kde môžete vypočuť a zabiť zločinca pomocou jeho vlastných bezohľadných metód!
 • Použite nikdy nevidenú kombináciu fyzickej sily, interakcie s postavami a prostredia s cieľom donútiť zločinca vykoktať cenné informácie!
 • Zhromažďujte a vylepšujte arzenál realistických zbraní!
 • Prežite špeciálne momenty z hry Punisher, zbierajte predmety z histórie Marvel Punisher, odomknite bonusové DVD záznamy a oveľa viac!


 • The Punisher - PC - PlayGoSmart : hodnotenie 5 z 5 na základe 2 hodnotení.
  100%
  zákazníkov odporúča
  Zobraziť recenzie
  5 star
  2 x
  4 star
  0 x
  3 star
  0 x
  2 star
  0 x
  1 star
  0 x
  5,0 / 5
  starstarstarstarstar
  Hodnotili 2 zákazníci
  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách