The Talos Principle 2 (Devolver Deluxe Edition) PS5

39,99 €
37,99 €
Cena bez DPH: 31,66 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 473512
DevolverEN dabing

The Talos Principle 2 (Devolver Deluxe Edition) [PS5]

Futuristická hádanková hra


Narodte sa do nového sveta, kde ľudstvo vyhynulo, ale ľudská kultúra žije naďalej v meste robotov. Ocitnete sa v záhadnom dobrodružstve súvisiacom s tajomnou megakonštrukciou skrývajúcou obrovskú silu.

Čím viac objavujete, tým viac sa budete stretávať s otázkami o podstate vesmíru a účele civilizácie. Nesplnená nádej lepšej budúcnosti a strach z opakovania chýb ľudstva, viera v logiku alebo úplné zrieknutie sa ľudstva - vaše rozhodnutia a strany, ktoré si zvolíte, budú určovať priebeh udalostí.

O hre

 • Nová generácia hádaniek
  Preskúmajte širokú škálu hádaniek s rôznymi úrovňami obtiažnosti, od chytrých metahádaniek po veľmi náročné Zlaté hádanky. Môžete dokončiť hru aj bez toho, aby ste vyriešili každú hádanku, alebo sa vydať na cestu za úplným ovládnutím a odomknutím odmeny. Okrem už zabehnutých mechanizmov z pôvodného Talosovho princípu objavte nové schopnosti ako manipulácia s gravitáciou a prenos mysle, čím sa vytvorí čerstvý, ale zároveň známy herný zážitok.

 • Filozofické dobrodružstvo
  Pokračujte v príbehu The Talos Principle prostredníctvom pútavého, postavami riadeného, interaktívneho príbehu s viacerými koncami. Tento premýšľavý a zaujímavý dobrodružný zážitok je vytvorený scenáristami Jonasom Kyratzesom (The Eternal Cylinder, Clash: Artifacts of Chaos) a Tomom Jubertom (The Swapper, Subnautica), spolu s Verenou Kyratzes (The Hand of Merlin, Serious Sam 4), ponúkajúci bohatú hernú atmosféru.

 • Prieskum
  Vydajte sa na cestu cez viac ako tucet nových prostredí, od mesta na pokraji paradigmovej zmeny po rôznorodé krajiny tajomného ostrova, ktorý drží kľúče k budúcnosti. Počas prestávky od riešenia hádaniek objavujte dlho zabudnuté tajomstvá a nitky zabudnutej histórie.

 • Hudba
  Ponorte sa do bohatého sveta The Talos Principle s ohromujúcim soundtrackom od majstra skladateľa Damjana Mravunaca (Serious Sam, The Talos Principle), s hosťujúcim vystúpením od Chrisa Christodouloua (Risk of Rain 1 a 2).

Obsah Deluxe Edície

 • hra The Talos Principle 2 na PS5
 • 220-stránkový artbook s ilustráciami z hry
 • zberateľský obal

Launch Trailer

Gameplay Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách