OSLÁV S NAMI 20 ROKOV!
×

The Texas Chain Saw Massacre Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA The Texas Chain Saw Massacre - PS4The Texas Chain Saw Massacre - Xbox Series X|S
39,99 €
37,99 €
Cena bez DPH: 31,66 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 463818
GunEN dabing

The Texas Chain Saw Massacre [PS5]

Bonus pre najrýchlejších

Fyzická edícia hry obsahuje exkluzívny plagát The Texas Chain Saw Massacre (do vypredania zásob).

O hre

Texas. Začiatok roku 1973.

Ana a skupina blízkych priateľov sa vydávajú na cestu do malého prašného mestečka Newt, TX, posledného známeho miesta, kde sa nachádzala Anina nezvestná sestra Maria. Pátranie skupiny sa rýchlo zmení na nočnú moru nepredstaviteľných rozmerov, keď omylom vtrhnú do domu Leatherfacea a jeho kanibalskej rodiny. Skupina zviazaná, mučená a ponechaná na smrť musí nájsť silu, brániť sa a utiecť skôr, než bude neskoro. Vďaka strategickej tímovej hre pre viacerých hráčov 3v4, Texas Chain Saw Massacre umožní hráčom skutočne zažiť túto ikonickú sériu. Jedinou otázkou je, kto prežije a čo z nich zostane?


Kľúčové vlastnosti

  • Texaský masaker motorovou pílou obsahuje miesta zobrazené v klasickom hororovom filme z roku 1974 alebo ním inšpirované, kde sa proti sebe postavia tímy obetí a rodiny v smrtiacej hre na mačku a myš.
  • Tímový multiplayer 3v4, prvý pre asymetrický horor.
  • Obete musia použiť tímovú prácu, stealth a všetky svoje schopnosti, aby sa pokúsili uniknúť z pazúrov Slaughter Family. Vďaka robustnej metahre povzbudzujúcej tvorenie stavieb a intenzívnej, desivej hrateľnosti tím Victims nájde šance, ktoré sú proti nim postavené, keď budú hľadať nástroje, ktoré potrebujú na odomknutie východov a útek z pozemku.
  • Rodina Slaughterovcov musí uzamknúť majetok a vypátrať každú obeť. Rodinu s ikonickým Leatherfaceom, Cookom a Hitchhikerom z filmu doplnia nové prírastky Sissy a Johnny, ktoré vznikli v spolupráci s Kim Henkel, pôvodnou spisovateľkou Texaského masakru motorovou pílou. Rodina musí použiť svoje špeciálne schopnosti a brutálnu povahu na prenasledovanie, zahnanie do rohu a odoslanie obetí jednu po druhej.

Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách