Thrustmaster TM Open Wheel Add-on (T300/T500/TX/TS/T-GT)

Tento týždeň zakúpili 2 zákazníci
poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
149,99 €
129,99 €
Cena bez DPH: 108,33 €
 
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky
Kód produktu: 411138
Thrustmaster

Thrustmaster TM Open Wheel Add-on (T300/T500/TX/TS/T-GT) [4060114]

TM Open Wheel Add-On je odpojiteľný volant inšpirovaný známym pretekárskym volantom TS-PC Racer. Neuveriteľne všestranný vďaka svojim vlastnostiam, TM Open Wheel Add-On bol navrhnutý tak, aby zabezpečil najlepší herný zážitok a ergonómiu v širokej škále automobilových pretekárskych súťaží: GT, LMP, LMS, či dokonca v motokárach. TM Open Wheel Add-on je najľahší volant, aký bol kedy navrhnutý a predávaný značkou Thrustmaster. Vďaka tomu je používateľ schopný zažiť spätnú väzbu Force Feedback, ktorá je kľúčovým znakom v snahe priblížiť sa k realite a ktorá je vyladená na zabezpečenie skvelých výkonov vo všetkých hrách. Tvar volantu, poloha rúk, dokonca povrchy na volante - každý aspekt je výsledkom starostlivého uváženia, s cieľom uľahčiť všetky herné situácie a umožniť presnejšie pohyby počas pretekania. Semišový poťah volantu, kombinovaný s precíznym výberom ostatných materiálov a súčiastok, dovolí používateľovi zažiť riadenie, ktoré je dostupné, intuitívne a autentické.

 • Kompaktné rozmery (28 cm priemer) a odľahčený dizajn pre lepšie precítenie spätnej väzby Force Feedback.
 • 2 sekvenčné rýchlo reagujúce pádla radenia, pripevnené na volante (100% z kovu, 7.5 cm vysoké).
 • 6 akčných tlačidiel + 1 D-pad + 1 otočný prepínač (3 pozície s tlačidlom).
 • Robustný čelný panel vyhotovený z čierneho brúseného hliníka.
 • Semišový poťah volantu.
 • Tvar volantu a poloha rúk sú perfektne prispôsobené pre pretekárske súťaže.
 • Kompatibilný s Thrustmaster ekosystémom: T500 RS, T300 RS Servo Base, T300 RS, T300 GT Edition, T300 Ferrari GTE, T300 Ferrari Integral Racing Wheel Alcantara Edition, TX Racing Wheel Servo Base, TX Racing Wheel, TX Racing Wheel Leather Edition, TS-XW RACER, TS-PC RACER, T-GT (predávané samostatne).
 • Kompatibilný s viacerými platformami: PS4/Xbox One/PC (Windows 10, 8, 7).

  Samostatný volant vytvorený na žiadosť virtuálnej pretekárskej komunity Thrustmaster. Optimalizovaný pre autentické pretekanie a lepšie výkony. Zabezpečuje najlepší herný zážitok a ergonómiu v širokej škále pretekárskych súťaží: GT, LMP, LMS, v motokárach a formulách

  Autentická, kompaktná veľkosť Rovnako ako volanty v pretekárskych autách GT, LMP a LMS, TM Open Wheel Add-On má kompaktnú veľkosť (28 cm v priemere), pre zabezpečenie všestrannej ergonómie a vylepšený dojem s každým typom auta.

  Optimalizovaný pre spätnú väzbu Force Feedback Odľahčený dizajn je kľúčovou vlastnosťou odpojiteľného volantu TM Open Wheel Add-On. Je najľahším volantom, aký bol kedy navrhnutý značkou Thrustmaster, vďaka ktorému je používateľ schopný zažiť efekty spätnej väzby Force Feedback, ktoré sa čo najviac podobajú podmienkam v reálnych pretekárskych súťažiach.

  Multiplatformový pre ekosystém Thrustmaster TM Open Wheel Add-On bol navrhnutý s prihliadnutím pre použitie na viacerých platformách (PC/PS4/Xbox One), a je kompatibilný so základňami volantov Thrustmaster T-Série : základne TX a T300, T-GT, TS-XW či dokonca TS-PC Racer (predávané samostatne).

  Balenie obsahuje:
 • 1 odnímateľný volant kompatibilný so základňami pretekárskych volantov Thrustmaster.
 • Návod na použitie.
 • Informácie o záruke.


 • Recenzie na Thrustmaster TM Open Wheel Add-on (T300/T500/TX/TS/T-GT)

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.