Thrustmaster TMX PRO

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
249,99 €
224,99 €
Cena bez DPH: 187,49 €
 
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Kód produktu: 411178
Thrustmaster

Thrustmaster TMX PRO [4460143]

Thrustmaster TMX PRO: Ergonomický pretekársky volant s 3-pedálovou sadou pedálov s kovovou vrchnou časťou. Citlivo reagujúci, precízny a tichý remenicový systém Force Feedback, s rotáciou volantu 900° a kovovými sekvenčnými radiacimi pákami. Kompatibilné s Xbox One a PC. Funguje na Xbox Series X|S.

Pretekársky volant TMX PRO, absolútny zlatý štandard spoločnosti Thrustmaster vo svete virtuálneho motor športu, je obrovskou devízou pre všetkých fanúšikov pretekania, ktorí hľadajú maximálne ponorenie sa do svojich herných zážitkov. TMX PRO zaisťuje vynikajúcu precíznosť a realistické pocity na pretekárskej dráhe vďaka jedinečnému Thrustmaster remenicovému systému Force Feedback. Citlivo reagujúci a nastaviteľný, TMX PRO je všestranným spojencom pre všetky typy pretekov: Rally, F1, NASCAR a dokonca GT. Veľkosť volantu (28 cm) je vynikajúca pre všetky veľkosti rúk a umožňuje ľahké a intuitívne otáčanie (až do 900°). Radenie prevodov je plynulé a zreteľné vďaka 100% kovovým sekvenčným radiacim pákam, ktoré poskytujú optimálnu presnosť. Optické čítanie pohybov volantu (s 12-bitovým rozlíšením) zaisťuje autentické zrkadlenie v hre aj pri tých najmenších pohyboch urobených používateľom. Sada pedálov zahrnutá k pretekárskemu volantu TMX PRO, ktorých 3 vrchné časti pedálov sú tiež vyrobené zo 100% kovu, je plne nastaviteľná pre optimálne pohodlie v hre.

 • Funguje na Xbox Series X|S.
 • Realistický volant: volant má priemer 28 cm a jeho ergonomický dizajn je vynikajúci pre všetky typy pretekárskych hier.
 • Otáčanie volantu až do 900° pre optimálnu presnosť pretekania.
 • Citlivo reagujúci, precízny a tichý systém Force Feedback, vďaka remenicovému systému v základni pretekárskeho volantu.
 • Optické čítanie: 12-bitové rozlíšenie zaisťuje presnú reprodukciu všetkých pohybov volantu v hre (4 096 hodnôt na os riadenia).
 • TMX PRO obsahuje 3-pedálovú sadu Thrustmaster T3PA: vrchná časť pedálov je 100% kovová a je plne nastaviteľná.
 • Kompatibilné s radiacou pákou Thrustmaster TH8A (predávané samostatne).

  Obsah balenia:
 • 1 x pretekársky volant Thrustmaster TMX PRO.
 • 1 x pedálový set Thrustmaster T3PA (s 3 pedálmi).
 • 1 x upevňovací systém pretekárskeho volantu.
 • Návod na použitie a informácie o záruke.

  TMX PRO: PONORENIE SA A REALIZMUS V PRETEKÁRSKYCH HRÁCH NA XBOX ONE A PC

  Fanúšikovia pretekárskych simulácií budú milovať odozvu a tichú spätnú väzbu volantu Force Feedback, pre vylepšené ponorenie sa do hier - s pocitmi neuveriteľne blízkymi skutočným podmienkam. TMX PRO bol vytvorený s ohľadom na rôzne typy pretekárov: vďaka jeho ergonomickému dizajnu a rozsahu technológií zabudovaných do volantu je úplne prispôsobiteľný všetkým štýlom pretekárskych hier (Rally, F1, NASCAR a dokonca GT). Súčasťou TMX PRO je 3-pedálová sada Thrustmaster T3PA.

  REALISTICKÁ VEĽKOSŤ

  Volant má priemer 28 cm: to zaručuje úplnú všestrannosť, vďaka čomu je TMX PRO vynikajúci pre všetky štýly pretekárskych hier. Zažite vzrušenie z rôznych typov pretekárskych dráh a okruhov — intenzívne preteky F1 a Rally a všetky ďalšie druhy štvorkolesovej zábavy medzi nimi.

  ROTÁCIA VOLANTU 900°

  Volant môže urobiť až 2,5 otáčky, čo umožňuje bezprecedentnú úroveň kontroly pri každej zákrute. Široký uhol rotácie, ktorý ponúka TMX PRO (od 270° do 900°), umožňuje všetkým virtuálnym vodičom byť čo najpresnejší v akomkoľvek druhu pretekania.

  100% KOVOVÉ SEKVENČNÉ RADIACE PÁKY

  TMX PRO sa vyznačuje veľkými sekvenčnými radiacimi pákami, ktoré sú vyrobené výlučne z kovu. Podobne ako radiace páky, ktoré sa nachádzajú vo veľmi výkonných automobiloch, ich ergonomický dizajn umožňuje vynikajúcu ovládateľnosť - s hladkým a zreteľným radením prevodových stupňov.

  VYSOKO VÝKONNÁ SPÄTNÁ VÄZBA FORCE FEEDBACK

  Force feedback začlenená do pretekárskych volantov T150 PRO (PS4/PC) a TMX PRO (Xbox One/PC), je veľmi prispôsobivá a ponúka širokú škálu možností nastavenia výkonu. Vysoko citlivá Force Feedback na volante umožňuje virtuálnym vodičom manévrovanie s takou presnosťou, akú potrebujú pre neustále zlepšovanie svojho výkonu v hrách.

  TICHÝ REMENICOVÝ SYSTÉM

  Unikátny remenicový systém Force Feedback pre T150 PRO (PS4/PC) a TMX PRO (Xbox One/PC) predstavuje najväčšiu výhodu, akú poskytujú pretekárske volanty Thrustmaster. Tento systém umožňuje smerovanie zvukov od motora a zároveň poskytuje pocit plynulosti — pre intuitívne ovládanie sily spätnej väzby Force Feedback.

  TH8A-KOMPATIBILITA

  Pretekárske volanty T150 PRO (PS4/PC) a TMX PRO (Xbox One/PC) sú kompatibilné s TH8A, 100% kovovou radiacou pákou Thrustmaster (predávané samostatne). TH8A sa vyznačuje dizajnom inšpirovaným skutočným automobilovým priemyslom (s odnímateľnou hlavicou radiacej páky) a umožňuje dva rôzne štýly radenia: H-vzor (7 + 1) alebo sekvenčný (+/-).

  tmxpro

 • Recenzie na Thrustmaster TMX PRO

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.