Thymesia Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Thymesia - PS5
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
32,99 €
Cena bez DPH: 27,49 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 449221
TeamEN dabing

Thymesia [Xbox Series X|S]

Kedysi prekvitajúce kráľovstvo Hermes upadlo do veku nešťastia.

O hre:

Alchýmia, považovaná za odpoveď na všetky neduhy kráľovstva, sa stala široko používanou praxou v celej krajine, pričom obyvatelia ju vítali vo svojich domovoch a používali ju na zlepšenie a liečenie, ako uznali za vhodné. Keď sa cena alchýmie stala príliš strmou, uskutočnili sa pokusy zastaviť jej používanie, pričom každý z nich bol rovnako žalostne neúspešný ako ten posledný, s katastrofálnymi následkami po celej ríši. V priebehu niekoľkých dní zavládol v kráľovstve chaos, infikované príšery sa potulovali po uliciach nasiaknutých krvou, všetka nádej na vyliečenie bola stratená.

Corvus je posledná nádej kráľovstva, osud Hermesa spočíva v jeho operených rukách. Pravda je pochovaná hlboko v spomienkach, ktoré Corvus zanechal roztrúsený po trestajúcom svete, a len zhromaždením týchto stratených spomienok môže byť kráľovstvo zachránené, ale zakaždým, keď sa ponorí späť a snaží sa dať dohromady pravdu, nájde len ďalšie tajomstvá. .

Kľúčové vlastnosti

 • Využite mor:
  Zmocnite sa morových zbraní od hrozných bossov a impozantných nepriateľov a používajte ich ako smrtiace zbrane. Dať nepriateľom ochutnať ich vlastnú medicínu bude jediný spôsob, ako prežiť hrôzy, ktoré číhajú v tieni kedysi prekvitajúceho kráľovstva.
 • Objať havrana:
  Presuň sa do svojej havranej podoby počas bitky, hádž perie ako dýky, aby si prerušil útoky svojich nepriateľov, a vykonávaj popravy s rýchlosťou dravca.
 • Prebojujte sa svojou cestou:
  Upgradujte a upravte Corvusove základné pohyby a morové zbrane, vytvorte si svoj vlastný herný štýl a pripravte sa na výzvy, ktoré vás čakajú, vlastným jedinečným spôsobom.
 • Neodpúšťajúci nepriatelia:
  Skazení morom a zmutovaní na príšery sú nepriatelia skrútení a neuveriteľne nepriateľskí a na každom kroku spochybňujú vaše schopnosti.
 • Rozbité spomienky:
  Spojte Corvusovu minulosť, keď sa ponoríte späť do jeho spomienok a pokúsite sa odhaliť pravdu ukrytú v minulosti.

Trailer

Súvisiace produkty (1)


Recenzie na Thymesia

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.