Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction (Guardian Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction (Guardian Edition) - PS4Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction (Guardian Edition) - Xbox Series X|S
Po dohraní odkúpime naspäť
49,99 €
44,99 €
Cena bez DPH: 37,49 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 431970
Ubisoftnevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovanglická verzia
PREDOBJEDNÁVKA - plánovaný dátum uvedenia na trh 20. 01. 2022
predobjednajte si tento produkt ešte dnes, a získate
 • Garanciu poradia - predobjednávky sú vybavované v poradí, v akom sú vytvárané
 • Garanciu rýchleho doručenia - tovar Vám zašleme prioritne ihneď po naskladnení
 • Garanciu najnižšej ceny - pokiaľ dôjde k zníženiu ceny predobjednaného produktu
  medzi jeho objednaním a uvedením na trh, bude Vám cena automaticky znížená

Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction (Guardian Edition) [PS5]

Darček - Figúrka Six Collection Castle (Rainbow Six Siege) v cene 17,99 €
Zberateľská figúrka Castle z Tom Clancy's Rainbow Six Siege. Súčasťou balenia je unikátny kód, ktorým získate exluzívny obsah do hry Tom Clancy's Rainbow Six Siege a to weapon charm (prívesok na zbraň) v podobe vašej figúrky!
 • Veľkosť: cca 10 cm
 • Materiál: PVC
 • Zobraziť celý popis darčeka

  Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction je kooperatívna taktická strieľačka z pohľadu prvej osoby pre jedného až troch hráčov. Zostavte svoj elitný tím nájazdov Rainbow Six do nepredvídateľných ochranných zón a objavte tajomstvá za smrtiacimi a neustále sa vyvíjajúcimi operátormi, aby ste mohli spustiť mimozemskú hrozbu Archans. Znalosti, spolupráca a taktický prístup sú vaše najlepšie zbrane.

  Veďte elitných Rainbow Six operátorov.

  Vyberte si z 18 operátorov Rainbow Six, ktorí sú najlepšie prispôsobení na prežitie. Každý operátor má konkrétnu sadu zbraní, pomôcok a schopností učiť sa a ovládať. Po dokončení každej misie sa váš operátor dostane na vyššiu úroveň, zvýši jeho štatistiky a získa prístup k novým možnostiam načítania a výkonným bojovým výhodám.

  Risknite všetko v oblastiach zásahu.

  Vďaka výberu z 12 jedinečne navrhnutých máp rozmiestnených v štyroch regiónoch USA, ktoré obsahujú procedurálne generované výzvy, nepriateľov, zamorenie a zvyšujúce sa ťažkosti, sú nebezpečenstvá nepredvídateľné a neustále sa vyvíjajú. Čím hlbšie idete z prechodovej komory do ďalšej prechodovej komory, tým bohatšie sú odmeny, ale tým väčšie sú aj riziká, ktorým bude váš tím čeliť. Tí, ktorí sa nedostanú do ťažobného bodu, nájdu svojho operátora MIA, vďaka čomu sú dočasne nedostupní pre budúce misie. Jediným prostriedkom na zotavenie operátora MIA je spustenie záchrany v jednej z čiastkových máp predtým, ako ich parazit úplne prevezme.

  Bojujte s votrelcami.

  Parazit Chimera a jeho vyvíjajúci sa Archans sú vysoko smrtiace vnímajúce organizmy. Postavte sa tvárou v tvár každému z 10 parazitických archetypov, od začarovaného Spikera až po nepolapiteľného mučiteľa a vyvolávajúceho Apexa. Survive the Sprawl, tok sebauvedomeného parazitického tkaniva, ktoré sa šíri cez izolačnú zónu, mení ekosystém okolo vás a v konečnom dôsledku poskytuje výhodu svojim pôvodným Archans.

  K predobjednávke Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction dostanete aj darček v podobe prístupu k balíku Orbital Decay Bundle. Zahŕňa uniformu Orion použiteľnú výhradne pre Finku a Liona, univerzálny skin vaporizovanej zbrane, spolu s kúzlom Crashlander.  rainbow_preo


  Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction (Guardian Edition) obsahuje:
 • Hru Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction
 • Noxious Touch Pack, ktorý obsahuje uniformu Noxious Touch a pokrývky hlavy výlučne pre Alibi, univerzálne zbraňový skin Noxious Touch a Redeemer spolu s príveskom Jawbreaker a Guardian Angel.

  rainbow_guard
 • Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction (Guardian Edition) - bude dostupný 20.01.2022.

  Recenzie na Tom Clancy’s Rainbow Six: Extraction (Guardian Edition)

  Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.