Total War: Pharaoh CZ (Limited Edition) PC DVD

59,99 €
19,99 €
Cena bez DPH: 16,66 €
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 467986
SEGACZ titulky

Total War: Pharaoh CZ (Limited Edition) [PC DVD]

Total War: PHARAOH
Ponor sa do starovekého Egypta na vrchole jeho moci a preži dramatické udalosti, ktoré hrozia jeho zničením. Vďaka dynamickým bitkám v reálnom čase a neuveriteľnej správe ríše sa môžeš pokúsiť povzniesť nad svojich protivníkov, stať sa posledným veľkým egyptským faraónom a postaviť sa kolapsu ikonickej civilizácie. Vláda veľkého faraóna Merneptaha sa chýli ku koncu a egyptský ľud volá po novom vodcovi. Mnohí túžia po moci trónu, ale cesta k titulu faraóna je nebezpečná. Objav úchvatne živú rekonštrukciu kolapsu doby bronzovej a bojuj so spoločenským rozvratom, čel prírodným katastrofám a snaž sa ochrániť svoj ľud pred vlnami nepriateľov.

O HRE

 • Nielen armáda je nepriateľ!
  Nepriateľské armády nie sú jedinou výzvou, ktorú treba na bojisku prekonať. Veď svojich vojakov náhlymi a dramatickými zmenami počasia, ako sú prívalové dažde a piesočné búrky, sleduj, ako priamo ovplyvňujú okolitý terén a môžu spôsobiť zvrat bitky. Pozor tiež na hrozbu ohňa, pretože v bitke môže dôjsť k požiarom, ktoré sa môžu rozšíriť po celom bojisku, vypáliť lesy a poškodiť základy nepriateľských osád.

 • Vyber si vodcu!
  Preukáž svoju legitimitu a staň sa faraónom alebo veľkým kráľom Chetitov a rozšír svoju rastúcu ríšu na mape kampane, ktorá zahŕňa bohaté kultúrne centrá Egypta, Kanaánu a Anatólie. Môžeš si vybrať z ôsmich vodcov frakcií, vžiť sa do ich jedinečných herných štýlov a prevziať velenie nad rôznymi jednotkami. Či už okúzľuješ dvor ako bezkonkurenčný diplomat, vrháš sa do bitky ako neochvejný veliteľ alebo rozsievaš chaos ako neohrozený vojvodca, staň sa vodcom, ktorého si história zapamätá.

 • Objavuj staroveký Egypt!
  Na svojej ceste za trónom faraóna môžeš objaviť nádherne bohatú a živú rekonštrukciu starovekého Egypta na vrchole jeho moci. Toto veľkolepé vizuálne stvárnenie oživuje krásu i krutosť najbúrlivejšieho obdobia Egypta, od úrodných brehov Nílu cez vetrom ošľahané vyprahnuté púšte Sinajského polostrova až po hornaté skaly starovekej Anatólie.

 • Urči si nastavenia svojej hry!
  Vďaka úplne novej funkcii prispôsobenia kampaní nebudú žiadne dve kampane rovnaké. Urči si nastavenia svojej hry vďaka rozšíreným možnostiam prispôsobenia kampane, ako sú náhodné štartové pozície pre všetky frakcie, detailné nastavenia zdrojov, možnosť hrať sa s prírodnými katastrofami a mnohé ďalšie. Vďaka veľkému množstvu možností si môžeš zaistiť nevýhodné postavenie, a tým zvýšiť výzvu, alebo sa stať neprekonateľnou mocnosťou a uľahčiť si cestu k víťazstvu.


Total War: Pharaoh Limited Edition obsahuje:

 • Hra Total War: Pharaoh PC
 • Obojstranný plagát
 • Kozmetickú súpravu avatarov bohov
 • Kozmetickú súpravu srdca Šardán

Trailer

TITUL OBSAHUJE NASLEDOVNÉ JAZYKOVÉ LOKALIZÁCIE:
CZ titulkyEN dabing

Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách