Train Life: A Railway Simulator Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Train Life: A Railway Simulator - PS4Train Life: A Railway Simulator - PS5Train Life: A Railway Simulator - NSW
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 449109
NACONEN dabing

Train Life: A Railway Simulator [XBOX ONE]

Vôbec prvýkrát v železničnom simulátore sa stávate rušňovodičmi aj riaditeľmi spoločnosti zároveň!

O hre:

Chopte sa riadenia vlaku a brázdite Európu
Vozte cestujúcich alebo tovar po 10 krajinách a užívajte si z kabíny krajinu, mestá, lesy a hory Európy. Každá lokomotíva má svoje unikátne vlastnosti (výkon, brzdenie atď.), ktoré sa musíte naučiť zdatne ovládať, a pritom dbať na železničné značenie a prispôsobiť sa poveternostným podmienkam.

Staňte sa pravými železničnými magnátmi
Okrem riadenia vlakov musíte riadiť aj úspešnú spoločnosť. Vybudujte vlastnú spoločnosť, nakupujte a udržujte vlaky, najímajte sprievodcov a dávajte im nové zmluvy, objavujte nové trasy a optimalizujte svoje aktivity v osobnej i nákladnej doprave. Rozhodujte sa správne, nech zarábate a váš podnik prekvitá!

Kľúčové vlastnosti

  • Riaďte verne reprodukované ikonické vlaky, ako je napríklad ICE 3, ICE 4 a NEWAG Griffin.
  • Vytvorte si vlastné vlaky a prispôsobte si ich od vonkajšieho vzhľadu až po interiér kabíny.
  • Spravujte svoju spoločnosť: najímajte sprievodcov, vyberajte zákazky, budujte svoju sieť a udržujte lokomotívy, aby ste predišli poruchám a núdzovým opravám.
  • Precestujte 10 000 kilometrov tratí po mestách a vidieckych oblastiach východnej Európy, západnej Európy a alpského regiónu.
  • Navštívte celý rad skutočných staníc, ako je berlínska hlavná stanica, zürišská hlavná stanica alebo parížska stanica Gare du Nord.
  • Sledujte železničné značenie a zároveň sa prispôsobujte výhybkám, vysporiadajte sa s rýchlosťou, zmenami na trati, brzdnou dráhou, príjazdmi do stanice a otvárania a zatvárania dverí.
  • Zvládajte neočakávané situácie, napríklad strom na trati, nános snehu na koľajniciach či iný vlak na vašej koľaji.
  • Prispôsobte jazdu poveternostným podmienkam a dennej dobe, aby ste predchádzali nehodám cez deň aj v noci, za lejakov aj fujavice!

Trailer


Recenzie na Train Life: A Railway Simulator

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.