Trek To Yomi Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Trek To Yomi - PS5Trek To Yomi - NSW
29,99 €
27,99 €
Cena bez DPH: 23,33 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 449305
DevolverEN dabing

Trek To Yomi [PS4]

Trek to Yomi je ultraštylizované filmové akčné dobrodružstvo, ktoré sleduje fascinujúci príbeh Hirokiho počas jeho pádu proti silám zla. Zažite jeho hrdinský návrat, aby ste splnili jeho neúspešný sľub zachrániť ľudí, ktorých prisahal chrániť.

O hre

Ako sľub svojmu umierajúcemu majstrovi je mladý šermiar Hiroki prísažný, že bude chrániť svoje mesto a ľudí, ktorých miluje, pred všetkými hrozbami.

Osamelý samuraj, ktorý čelí tragédii a je viazaný na povinnosť, musí ísť za hranice života a smrti, aby sa postavil a rozhodol sa pre svoju cestu vpred.

Kľúčové vlastnosti

 • Filmová prezentácia:
  Úchvatné uhly kamery a nápadné vizuálne prvky v duchu klasického samurajského filmu vytvárajú skutočný filmový zážitok v Trek to Yomi.
 • Štýlový boj:
  Zapojte zlomyseľných šermiarov a nadprirodzené bytosti efektívnym bojovým systémom založeným na tradičných zbraniach samuraja.
 • Mýtické rozprávanie príbehov:
  Zažite fascinujúci príbeh Hirokiho počas jeho pádu proti silám zla a hrdinského návratu, aby naplnil svoj neúspešný sľub zachrániť ľudí, ktorých prisahal protect.
 • Napínavý soundtrack:
  Napínavá akcia a pochmúrne momenty sú zasadené do nezabudnuteľnej partitúry navrhnutej tak, aby bola autentická pre čas a miesto feudálneho Japonska.

Trailer