UFO Robot Grendizer: The Feast of the Wolves [PS5] - BAZÁR (použitý tovar)

Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
35,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 470484
Microids

UFO Robot Grendizer: The Feast of the Wolves [PS5] - BAZÁR (použitý tovar)

  • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
  • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
  • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

O hre

Pripravte sa zažiť nezabudnuteľné dobrodružstvo s Grendizerom, slávnym obrovským robotom. Akčná dobrodružná hra UFO Robot Grendizer: The Feast of the Wolves vytvorená podľa kultového anime seriálu vás vtiahne hlboko do sveta jeho autora Go Nagaia a dá vám možnosť pilotovať najmocnejšieho robota sveta v boji proti silám zla. Potom, čo je planéta Fleed zničená ríšou Vega, nájde jej korunný princ Duke Fleed útočisko na Zemi, kde sa ho ujme riaditeľ vesmírneho laboratória Genzo Umon. Ten mu ako svojmu adoptívnemu synovi dá meno Daisuke a ukryje ho na farme rodiny Makibových. Keď ríša Vega zaháji inváziu na Zemi, rozhodne sa Daisuke brániť svoju novú domovinu s pomocou Grendizera, obrieho robota zachráneného z Fleedu a ukrytého v útrobách observatória Genza Umona. Za asistencie Kódžiho Kabuta, bývalého pilota obrieho robota Mazingera Z, bude Daisuke Umon musieť odrážať jeden útok nepriateľov za druhým a usilovne bojovať proti hrozitánskym robotom vysielaným kráľom Vegom s cieľom nadobro sa korunného princa zbaviť. Zhostite sa úlohy Daisukeho Umona a pustite sa do záchrany sveta v rôznych herných režimoch – pilotujte Grendizérov lietajúci modul Spazer, aby ste sa s Grendizerom rýchlo dostali na miesto stretu, ničte nepriateľov vo vertikálnej arkádovej strieľačke s vesmírnou loďou TFO Kódžiho Kabuta a veďte akčné súboje s nepriateľmi z pohľadu tretej osoby. Pri plnení misií získavajte body skúseností, odomykajte s ich pomocou nové schopnosti a vylepšujte svoje už aj tak pôsobivé zručnosti, aby ste zatočili s desivými robotmi ríše Vega a zachránili Zem. Počas dialógových sekvencií sa navyše stretávajte s dôležitými postavami tohto obľúbeného sveta, a to v dobre známych prostrediach animovaného seriálu, starostlivo vytvorených v súlade s pôvodným anime. Kultový animovaný seriál Grendizer, ktorý sa v televízii objavuje už viac ako štyridsať rokov, ovplyvnil svojim rozprávaním, bohatým na zvraty a nečakané prekvapenia, niekoľko generácií. Na Grendizerove premeny a bleskové päste tak dodnes spomínajú milióny divákov po celom svete.

Kľúčové vlastnosti

  • Zahrajte si vôbec prvýkrát za Grendizera a Daisukeho Umona v tejto akčnej dobrodružnej hre pojednávajúcej o legendárnom obrovskom robotovi z planéty Fleed.

  • Robte a postupne vylepšujte slávne, u fanúšikov obľúbené útoky obrieho robota.

  • Stretnite sa so všetkými postavami, navštívte všetky miesta a postavte sa všetkým hrozivým nepriateľom známym z televízneho seriálu.

  • Užite si pestrú hrateľnosť – akčnú strieľačku z pohľadu tretej osoby, arkádovú strieľačku alebo prieskum rozmanitého herného prostredia.

  • Vychutnajte si zremasterovanú kultovú hudbu zo seriálu.


Trailer


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách