Valkyria Revolution Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Valkyria Revolution - PS4
19,99 €
15,99 €
Cena bez DPH: 13,33 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 373532
DeepEN dabing

Valkyria Revolution [XBOX ONE]

Valkyria, prevtelenie smrti sa vracia na bojiská v hre Valkyria Revolution a hráči musia obetovať všetko možné pre oslobodenie domoviny. So zaujímavým príbehom plným politických intríg, bojovým systémom, ktorý mieša súboje v reálnom čase a taktické stratégie, krásnym štýlom vizuálneho prevedenia a mnohým iným, hra prináša hráčov do prvých línií zúfalej vojny.

Na pokraji revolúcie sa elitní vojaci krajiny Jutland musia spojiť pre porazenie impéria Ruzi a zastavenie smrti samotnej, Valkyrie. Tento šedivejúci oddiel je vybavený vyspelými mana zbraňami a schopnosťou ovládať mocné kúzla pre boj s hrozivým nepriateľom. Jednotka sa skladá z vojakov, ktorí majú veľkú príbuznosť s ragnitom a do jej radov sa pridala dokonca aj princezná Ophelia.

Princezná nesie v srdci nesmiernu lásku ku svojej krajine a odpovedala na povolanie oslobodiť tých, ktorí trpia kvôli tyranii impéria Ruzi. Amleth Gronkjaer, veliteľ jednotiek Vanargand ukrýva hrozivé tajomstvo. Je priateľom, alebo nepriateľom krajiny, ktorej prisľúbil vernosť?  • Hra sa odohráva v alternatívnom svete založenom na európskej ére industrializácie.
  • Hráči sa spoja s elitnými vojakmi krajiny Jutland v boji proti impériu Ruzi.
  • Posunutie klasického systému súbojov na hybrid rýchlo ladených súbojov v reálnom čase a taktiky.
  • Hra je privedená k životu vďaka živému vizuálnemu prevedeniu a krásnej hudbe.
  • Drámu môžete prežiť s originálnym japonským, alebo anglickým dabovaním.

  • Buď ako prvý informovaný
    o našich novinkách