WarioWare: Get It Together! Nintendo SWITCH

+ Darček: WarioWare: Get It Together! kľúčenka v cene 4,99 € , WarioWare: Get It Together! nálepky v cene 4,99 € , WarioWare: Get It Together! plagát v cene 4,99 €
Po dohraní odkúpime naspäť
49,99 €
42,99 €
Cena bez DPH: 35,83 €
Kód produktu: 432312
Nintendonevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 7 rokovanglická verzia

WarioWare: Get It Together! [NSW]

Darček - WarioWare: Get It Together! kľúčenka v cene 4,99 €
Najrýchlejší zákazníci dostanú k predobjednávke kľúčenku!


Zobraziť celý popis darčeka
Darček - WarioWare: Get It Together! nálepky v cene 4,99 €
Najrýchlejší zákazníci dostanú k predobjednávke nálepky!


Zobraziť celý popis darčeka
Darček - WarioWare: Get It Together! plagát v cene 4,99 €
Najrýchlejší zákazníci dostanú k predobjednávke plagát!


Zobraziť celý popis darčeka

Mikroherné šialenstvo dorazí na Nintendo Switch!

Wario opäť skúša svoje videoherné šťastie, ale tentokrát do toho dáva naozaj všetko - doslova! Pomôžte mu a jeho priateľom nájsť cestu z mikrosveta mikrohier tým, že uspejete vo viac než 200 šialených hrách.

Pustite sa sami, alebo s priateľmi do viac než 200 rýchlych a nepredvídateľných mikrohier, ktoré budú bleskovo za Vami a navyše sú šialene zábavné. Vo chvíli, keď jeho aktuálny, tak trochu splašený biznis celkom úplne nevyjde, Wario musí využiť svoj tradičný štýl (a tiež aj zápach) k tomu, aby všetko napravil. Ako? No predsa tým, že bude hrať celú radu mikrohier! Či už budete zostavovať robota alebo vytrhávať chlpy v podpaží sochy, WarioWare, Get It Together! je vtipné a kooperatívne dobroduržstvo, pri ktorom sa nudiť nebudete.

Množstvo mikrohier čaká na Vás a Vašich priateľov

Pomôžte nechvaľne známemu hernému dizajnérovi Wariovi potom, čo bol sám vtiahnutý do svojho posledného výtvoru v Story móde. Hrajte sami, alebo s kamarátom v dvojčlennej kooperácii, ktorá si v sérii zažije svoju premiéru! Spoločné hranie môžete vyskúšať buď na jednej konzole, alebo cez lokálne bezdrátové pripojenie.

Vôbec poprvýkrát môžete ovládať Waria s jeho priateľmi v rámci ich vlastných chaotických hier. Využite ich vyložene hlúpe schopnosti a pokorte jednotlivé mikrohry. V tejto hre miešanie a spájanie jednotlivých postáv vedie k tej najlepšej zábave!
Recenzie na WarioWare: Get It Together!

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.