Wasteland 3 (Day One Edition) [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
14,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 413764
DeepEN dabing

Wasteland 3 (Day One Edition) [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

 • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
 • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
 • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

RPG séria, ktorá bola prelomová pre post apokalyptistický žáner sa vracia v novom titule Wasteland 3. Nasledujúc kritikmi uznávanú hru, víťazka Game of the Year súťaže, Wasteland 2 , Wasteland 3 zoberie hráčov z rádioaktívneho tepla Amerického juhozápadu do nukleárnej zimy v Colorade. Ste púštnym Rangerom, bojujúcim za prehrávajúcu stranu Arizony, keď tu seba zvolený patriarcha Colorada vám sľúbi pomoc ak vy mu vypomôžete s prácou, ktorú môže zveriť iba cudzincovi - vyslobodiť kraj z ambícii jeho troch krvi chtivých detí. Preto cestujete zo spaľujúcich púští do zamrznutých hôr a začínate odznova, postavíte si základňu, nájdete si vozidlo, ktoré vydrží tieto kruté podmienky, vytrénujete nováčikov a prebojujete sa naprieč nebezpečnou divočinou - všetko počas toho ako sa rozhodujete komu veriť v tejto krajine zničenou korupciou, intrigami, bojujúcimi frakciami, šialenými posluhovačmi kultu, gangami hrdlorezov a trpkou súrodeneckou rivalitou. Nie ste si vôbec ani istý, či môžete veriť patriarchovi, ale pretože drží osud Arizony v jeho rukách, môžete ho spochybňovať? Zachrániť Colorado nebude jednoduché, ale Arizona sa spolieha na to, že to zvládnete... takže to nepokašlite.
 • Wasteland 3 je RPG kde kontrolujete celú partiu postáv s zameraním na komplexný príbeh, interakcie postáv a sveta, a strategického boja.
 • Obsahuje hlboký a zaujímavý príbeh, ktorý využíva nový dynamický dialógový systém a úplne nadabované texty vnesú fanúšikov série taktiež ako nových hráčov do hry ešte viacej než predtým.
 • Dej sa odohráva v divokej krajine zamrznutého Colorada, kde prežiť je obtiažne a šťastný koniec nie je nikdy garantovaný. Ťažké morálne rozhodnutia budú skúšať hráčov a budú ich nútiť robiť obety, ktoré zmenia herný svet.
 • Dopravné prostriedky, hrozby z okolitého prostredia a prerobený, dynamickejší systém akcie sú zopár z nových prvkov vylepšených na základe Wasteland 2 hlbokého taktického ťahového boja a unikátneho dizajnu stretnutí.
 • Detailný systém vytvárania postáv a rôznych schopností ponúkajú hlboké prispôsobenie vašej posádky až 6 Rangerov, presne podľa vášho herného štýlu.
 • Hrajte v hre jedného hráča alebo s kamarátom v príbehovej hre kooperácie. Vaše rozhodnutia ovplyvnia či máte otvorené alebo zatvorené šance na určité misie, zóny, príbehové línie a ďalšieho.


 • Recenzie na Wasteland 3 (Day One Edition) [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

  Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.