Weird West (Definitive Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Weird West (Definitive Edition) - PS5
Cena s DPH
37,99 €
Cena bez DPH: 31,66 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 465412
DevolverEN dabing

Weird West (Definitive Edition) [NSW]

O hre

Prežite a odhaľte tajomstvá Weird West prostredníctvom prepletených osudov jeho nezvyčajných hrdinov v akčnej RPG od spolutvorcov hry Dishonored a Prey.

Objavte temné fantasy pretvorenie Divokého západu, kde muži zákona a pištoľníci zdieľajú hranice s fantastickými bytosťami. Vydajte sa na cestu pôvodnými príbehmi skupiny atypických hrdinov, zapísaných do legiend rozhodnutiami, ktoré urobíte v neľútostnej krajine. Každá cesta je jedinečná a prispôsobená uskutočneným akciám – séria príbehov s vysokým stupňom, kde záleží na všetkom a svet reaguje na vaše rozhodnutia. Vytvorte si skupinu alebo sa vydajte sami do mimozemských hraníc Weird West a urobte si z každej legendy svoju vlastnú.


Kľúčové vlastnosti

  • Weird West: Dark Fantasy reimaginácia Divokého západu, kde muži zákona a pištoľníci zdieľajú hranice s fantastickými bytosťami, z ktorých každý hrá s vlastnými pravidlami a vlastnými zvláštnymi motívmi.

  • Prepletené osudy: Objavte svet prostredníctvom pôvodných príbehov rôznych postáv, pohybujte sa od cesty jednej postavy k ďalšej, až kým sa všetky nezblížia v poslednej kapitole.

  • Zážitok na mieru: Každý priebeh hry je jedinečný, pretože hra prispôsobuje príbeh činom a minulým rozhodnutiam hráča, aby vytvoril ideálny dramatický oblúk.

  • Pohlcujúca simulácia: Weird West podporuje rôzne štýly hry v simulovanom svete sandbox, kde postavy, frakcie a dokonca aj miesta reagujú na rozhodnutia hráča.

  • Vysoké stávky: Hráči čelia brutálnym rozhodnutiam a následkom, ktoré sa nedajú vrátiť späť – vrátane smrti.Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách