Wo Long: Fallen Dynasty (Steelbook Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Wo Long: Fallen Dynasty (Steelbook Edition) - PS4Wo Long: Fallen Dynasty (Steelbook Edition) - Xbox Series X|S
Po dohraní odkúpime naspäť
79,99 €
64,99 €
Cena bez DPH: 54,16 €
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 457174
KoeiEN dabing

Doporučené produkty (1)

Wo Long: Fallen Dynasty (Steelbook Edition) [PS5]

O hre

Z hlbín temnoty prilieta drak... Objavte nové temné akčné fantasy RPG zo sveta Troch kráľovstiev!

Píše sa rok 184 n. l., kde Čínu za neskorej dynastie Chan zmieta chaos a skaza. Cisárska dynastia, ktorá prosperovala niekoľko rokov, je teraz na pokraji kolapsu.

Wo Long: Fallen Dynasty je dramatický akčný príbeh o bezmennom vojakovi domobrany, ktorý bojuje o prežitie v temnej fantasy verzii neskorej dynastie Chan, kedy démoni sužujú Tri kráľovstvá. Hráči musia bojovať proti smrtonosným tvorom a nepriateľským vojakom pomocou mečov na základe čínskeho bojového umenia a pokúsiť sa v sebe prebudiť skutočnú moc.

Wo Long odkazuje na skrytého draka a taktiež na veľkolepého hrdinu či človeka, ktorý ešte nie je známy. Toto je príbeh dôstojníkov, z ktorých sa neskôr stanú hrdinovia počas obdobia svojej „neznámosti“, a zároveň príbeh o vzostupe protagonistu, ktorý býval „nikým“.


Kľúčové vlastnosti

 • Démoni v kráľovstve
  Temné fantasy zasadené počas chaotického obdobia Troch kráľovstiev. Príbeh naživo rozpráva o ťažkom boji o prežitie vojaka z domobrany počas neskorej dynastie Chan, kedy je krajina zamorená démonmi. V Troch kráľovstvách vládne šialenstvo ako nikdy predtým!

 • Prebuďte v sebe silu
  Porážajte smrtonosných nepriateľov, zvyšujte si morálku a prebuďte silu vo svojom vnútri! Prekonajte protivenstvo pomocou jedinečných nových stratégií, vrátane bojových štýlov založených na „piatich fázach“.

 • Cesta meča
  Šermiari zdatní v čínskom bojovom umení, preslávení nemilosrdnými údermi, ktoré dokážu zmeniť priebeh bitky počas jediného okamihu, ladne určujú tempo vďaka striedaniu útočných a obranných manévrov. Zdolávajte súpera sériou silných útokov v intenzívnych a krvavých bitkách a zároveň sa učte presnosť a schopnosti nevyhnutné na to, aby ste sa mohli stať skutočným majstrom meča.


Steelbook Edition obsahuje:

 • Hra Wo Long: Fallen Dynasty
 • Exkluzívny zberateľský steelbook k hre
 • DLC bonusový predmet Crown of Zhurong
 • DLC bonusový predmet Crown of Gonggong

Trailer