World War Z: Aftermath Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA World War Z: Aftermath - PS4World War Z: Aftermath - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 456008
SaberEN dabing

World War Z: Aftermath [PS5]

World War Z: Aftermath, poháňaná novou generáciou dynamického Swarm Engine od Sabre, obracia priebeh nášho boja o prežitie opäť proti nemŕtvym. Pripojte sa až k trom priateľom alebo si zahrajte sami so spoluhráčmi z AI proti hordám dravých zombie v intenzívnych príbehových epizódach na nových miestach, ktoré sú po celom svete spustošené zombie: Rím, Vatikán a ruský polostrov Kamčatka.

Nové bitky y vojnového sveta:

Obsaďte Vatikán počas epického stretu v Ríme a spojte sily s pozostalými na zasneženom ruskom polostrove Kamčatka v úplne nových príbehových misiách. Hrajte za nové aj známe postavy a bojujte proti nemŕtvym v brutálnom novom kontaktnom systéme, likvidujte zombíkov pomocou jedinečných chvatov, dvoch zbraní naraz, ako je napríklad potrebné kosák a sekáčik na mäso. Odrážajte útoky nových nemŕtvych oblúd vrátane rojov mäsožravých krýs, ktoré váš tím uvrhnú do úplného chaosu.

Nová generácia zombií:

Hrajte v úžasnom rozlíšení 4K | 60 FPS. Prežite nekonečné vlny čoraz obtiažnejších zombií v novom hernom režime Horde Mode XL, ktorý obsahuje o niekoľko sto zombií na obrazovke viac, ako to bolo predtým možné.

Sofistikovaný rozvoj a nová perspektíva:

Užite si napínavú novú perspektívu vďaka podmanivému režimu pre pohľad prvej osoby, ktorý vychádza prvýkrát v Aftermath. Rozvíjajte osem jedinečných tried - the Gunslinger, Hellraiser, Slasher, Medic, Fixer, Exterminator, Dronemaster a úplne nový Vanguard class -, z ktorých každá má vlastný herný štýl. Prispôsobte si zbrane, zdolajte každú výzvu a plňte nové denné misie so špeciálnymi modifikátormi, za ktoré získate bonusové odmeny.