World War Z: Aftermath [XBOX ONE] - BAZÁR (použitý tovar)

Cena s DPH
22,99 €
Osobitný režim 0% DPH
 
dlhodobo nedostupné
Kód produktu: 435603
Focus

World War Z: Aftermath [XBOX ONE] - BAZÁR (použitý tovar)

  • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
  • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
  • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

World War Z: Aftermath, poháňaná novou generáciou dynamického Swarm Engine od Sabre, obracia priebeh nášho boja o prežitie opäť proti nemŕtvym. Pripojte sa až k trom priateľom alebo si zahrajte sami so spoluhráčmi z AI proti hordám dravých zombie v intenzívnych príbehových epizódach na nových miestach, ktoré sú po celom svete spustošené zombie: Rím, Vatikán a ruský polostrov Kamčatka. Nové bitky y vojnového sveta:

Obsaďte Vatikán počas epického stretu v Ríme a spojte sily s pozostalými na zasneženom ruskom polostrove Kamčatka v úplne nových príbehových misiách. Hrajte za nové aj známe postavy a bojujte proti nemŕtvym v brutálnom novom kontaktnom systéme, likvidujte zombíkov pomocou jedinečných chvatov, dvoch zbraní naraz, ako je napríklad potrebné kosák a sekáčik na mäso. Odrážajte útoky nových nemŕtvych oblúd vrátane rojov mäsožravých krýs, ktoré váš tím uvrhnú do úplného chaosu. Nová generácia zombií:

Hrajte v úžasnom rozlíšení 4K | 60 FPS. Prežite nekonečné vlny čoraz obtiažnejších zombií v novom hernom režime Horde Mode XL, ktorý obsahuje o niekoľko sto zombií na obrazovke viac, ako to bolo predtým možné. Horde Mode XL vyjde v rámci bezplatnej aktualizácie po vydaní na PC. Sofistikovaný rozvoj a nová perspektíva:

Užite si napínavú novú perspektívu vďaka podmanivému režimu pre pohľad prvej osoby, ktorý vychádza prvýkrát v Aftermath. Rozvíjajte osem jedinečných tried - the Gunslinger, Hellraiser, Slasher, Medic, Fixer, Exterminator, Dronemaster a úplne nový Vanguard class -, z ktorých každá má vlastný herný štýl. Prispôsobte si zbrane, zdolajte každú výzvu a plňte nové denné misie so špeciálnymi modifikátormi, za ktoré získate bonusové odmeny.


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách