Worms Rumble Nintendo SWITCH

19,99 €
17,99 €
Cena bez DPH: 14,99 €
Kód produktu: 432471
Teamnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 7 rokovanglická verzia

Worms Rumble [NSW]

Táto verzia hry neobsahuje fyzické médium, balenie obsahuje len kód.

Worms Rumble, ako keby ste ich hrali prvý krát. Intenzívny multiplayerový boj pre 32 hráčov v reálnom čase v aréne. Pripravte sa na zúrivé Deathmatch zápasy alebo súboje typu Last Worm Standing! Používajte rôzne zbrane obľúbené fanúšikmi, ako je Bazooka, Shotgun a Sheep Launcher, ako aj úplne nové prírastky do Vašej zbrojnice, aby ste svojim protivníkom bezstavovcov spôsobili bolesť a stúpali v bodovacom rebríčku. Prispôsobte si svojho červa, zúčastnite sa výziev a sezónnych udalostí a experimentujte s novými spôsobmi hrania v laborátóriu.

Prvý krát Worms v reálnom čase!

Vo Worms Rumble nenájdete žiadny ťahový boj. Každé kolo sa odohráva v reálnom čase. Ak na Vás Váš nepriateľ chŕli oheň, vráťte mu to sakra späť!

Multiplatformový multiplayer s 32 hráčmi:

Hrajte s priateľmi online na konzole alebo počítači. S režimami Deathmatch, Last Worm Standing Solo a Squad Battle Royale, ktoré sú k dispozícii pri štarte.

Klasické zbrane s novými spôsobmi hrania:

Vyzbrojte sa novými alebo už známymi zbraňami, ktoré sú obľubené u fanúšikov. S klasikami ako Bazooka, Svätý ručný granát a Sheep Launcher alebo s úplnými novinkami ako Hammerhead, Plasma Blaster a Rocket Shield.

Podujatia, výzvy a "laboratórium":

Zúčastnite sa sezónnych a komunitných udalostí a každodenných výziev na získanie ďalších skúseností a herných odmien. A experimentujte s novými hernými mechanizmami a zbraňami v laboratóriu. Kažý týždeň prináša nové experimentálne herné režimy s novými zábavnými spôsobmi hrania!
Recenzie na Worms Rumble

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.