VIANOCE na PlayGoSmart
×

WWE 2K22 Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA WWE 2K22 - PS4WWE 2K22 - Xbox Series X|SWWE 2K22 - XBOX ONEWWE 2K22 - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
29,99 €
25,99 €
Cena bez DPH: 21,66 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 439593
2KEN dabing
 
Chceš ušetriť 5 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 20,99 €

WWE 2K22 [PS5]

WWE 2K sa vracia so všetkými funkciami, ktoré zvládnete! Nechajte sa vytrhnúť z tribúny a zasiahnite s úplnou kontrolou nad svetom WWE. Zhoďte tie najväčšie a najrealistickejšie vyzerajúce superhviezdy a legendy WWE. Prežite znova kľúčové momenty ikonickej kariéry Rey Mysterio v 2K Showcase. Udrieť tak tvrdo nebolo nikdy také ľahké!

Nový dizajn herného enginu a nové ovládanie. Všetky funkcie, ktoré dokážete zvládnuť.

Skočte do ringu a udrite s kompletnou kontrolou nad svetom WWE.

Možno až príliš úderná hra

Zasadiť tak tvrdý úder nikdy nebolo také ľahké. Všetko od ovládania po strhujúcu grafiku bolo prepracované a pôsobí tak realisticky, ako keby ste stáli pri ringu WrestleMania.

Ovládajte superhviezdy WWE a CLASSIC LEGENDS

Vykonávajte skoky, kopy a dorážačky s tými najväčšími a najrealistickejšími superhviezdami a legendami WWE: The Rock, Sasha Banks, Goldberg, Stone Cold Steve Austin, Brock Lesnar a ďalší.

Prebojujte sa k hviezdnej sláve

Oslávte kľúčové okamihy z ikonickej kariéry Rey Mysteria v rámci 2K Showcase. Booyaka!

Predstavujeme MyGym

Je na vás, aby ste rozhodovali ako generálny manažér WWE. Kočírujte Raw, Smackdown, NXT či NXT UK a zostavte ultimátnu súpisku Superstars a Legends WWE. Potom súťažte proti konkurenčným manažérom a vybudujte tú najväčšiu značku vo svete WWE. Staňte sa špičkovou show pomocou napínavých súperov, prehnaných typov zápasov, stretov počas šampionátov, platením súťaží a neustále silnejúcim pretekom v zbrojení o arény a publikum. Akonáhle si pripravíte scénu, hrajte ako Superstar, zasahujte ako manažér alebo rozhodujte zo zákulisia – voľba je na vás!

Tvorte pre seba, zdieľajte so svetom

Creation Suite je späť a lepší ako kedykoľvek predtým. Buďte sami sebou alebo niekým iným. A potom vstúpte do ringu – kedykoľvek a kdekoľvek na svete.

Šplhajte po rebríčku WWE

Vydajte sa nie na jedno, ale na dve dobrodružstvá MyCAREER s jedinečnými mužskými a ženskými príbehovými linkami, ktoré vám umožnia zvoliť si cestu ako nikdy predtým.

Dajte dohromady vlastnú frakciu

Prvýkrát v sérii vám úplne nový MyFACTION umožní vytvoriť frakciu, ktorá sa vyrovná nWo. Zbierajte, spravujte a vylepšujte Superstars WWE, s týždennými udalosťami a pravidelnými aktualizáciami!Súvisiace produkty (1)


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách