WWE 2K23 Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA WWE 2K23 - PS4WWE 2K23 - PS5WWE 2K23 - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
74,99 €
Cena bez DPH: 62,49 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 459110
2KEN dabing

WWE 2K23 [Xbox Series X|S]

O hre

Rozšírené funkcie, nádherná grafika a dokonalý zážitok z hry WWE!

Vydajte sa do ringu s bohatou súpiskou superhviezd a legiend WWE, vrátane Roman Reigns, Cody Rhodes, Ronda Rouse, Brock Lesnar, "Stone Cold" Steve Austin a ďalších!


Kľúčové vlastnosti

 • 2K SHOWCASE: INTERAKTÍVNY ŠPORTOVÝ DOKUMENT
  Prejdi si kľúčové momenty a najťažších súperov bohatej dvadsaťročnej kariéry Johna Ceny vo WWE. Prvýkrát v sérii sa môžeš vžiť do úlohy každého z významných súperov – niektorých z najlepších hráčov WWE všetkých čias – a pokúsiť sa zničiť Mr. Hustle, Loyalty a Respect.

 • TOTO JE WARGAMES
  Táto fanúšikmi obľúbená akčná hra WarGames sa prvýkrát objavuje vo WWE 2K23 a prináša strhujúci súboj pre viacerých hráčov – 3v3 a 4v4 – v dvoch vedľa seba umiestnených rinzoch, obohnaných dvojitou oceľovou klietkou!

 • TVOJA SHOW, TVOJA VOĽBA
  V MyGM sa môžeš ujať vedenia týždennej show a súperiť s konkurenčnými generálnymi manažérmi o nadvládu nad značkou. Teraz obsahuje viac GM na výber, ďalšie možnosti show, viac sezón, rozšírené karty zápasov a viac typov zápasov až pre 4 hráčov.

 • MÁŠ V RUKE VŠETKY KARTY
  Zbieraj a vylepšuj karty superhviezd a legiend WWE, aby si vytvoril najlepšiu frakciu a bojoval o globálnu nadvládu v hre MyFACTION, ktorá teraz ponúka online multiplayer!

 • URČI SI SVOJU BUDÚCNOSŤ
  Prejdi oponou pri svojom debute v WWE a utváraj svoju kariéru superhviezdy WWE rozhodnutiami, ktoré na svojej ceste učiníš, v rôznych dejových líniách - The Lock a The Legacy.

 • VŠETKO JE V TVOJICH RUKÁCH
  Režim WWE Universe je dokonalé miesto, v ktorom máš na starosti WWE, od súpisiek superhviezd, šampiónov, týždenných show a ďalších vecí!

Trailer

Súvisiace produkty (1)