Xbox Series X

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
599,99 €
569,99 €
Cena bez DPH: 474,99 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Zvýhodnená ponuka k tomuto tovaru:
Xbox Series X | pgs.sk
Dokovacia stanica iPega XBX013 pre Xbox Series X, Wireless controller a headset | pgs.sk
+
ušetrite až 48 €
Cena spolu:
601,98 €
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Možnosť poistenia:
Náhodné poškodenie na 1 rok
53 €
Náhodné poškodenie na 2 roky
104 €
Predĺžená záruka o 1 rok
43 €
Predĺžená záruka o 2 roky
65 €
Kód produktu: 405292
Microsoft
 
Chceš ušetriť 120 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 449,99 €

Naše tipy

Xbox Series X [RRT-00010]

Darček - Forza Horizon 4 CZ v cene 42,99 €
Užívajte si Horizon

Po prvý krát v histórii závodných hier si užite dynamické ročné obdobia v zdieľanom otvorenom svete. Preskúmajte prekrásne scenérie, nazbierajte viac ako 450 automobilov a staňte sa Horizon hviezdou v historickej Británii. Obrovská databáza rôznorodých automobilov ponúka najlepšie mašiny. Doposiaľ najrozsiahlejší výber obsahuje viac ako 100 licencovaných výrobcov. V novej otvorenej kampani posúvate príbeh všetkými činnosťami. Závoďte, robte šialené triky, vytvárajte a skúmajte. Obrovský zdieľaný svet zdieľate s reálnymi hráčmi z celého sveta. Keď sa zmení doba dňa, menia sa aj ročné obdobia alebo počasie, všetci hráči zažívajú tieto zmeny spoločne. Okrem divokých závodov na rôznorodom teréne si môžete užiť aj krásy hry. Krásne historické prostredie Británie ponúka zábery aké ste určite nevideli. Objavujte jazerá, údolia, zámky a dych vyrážajúce scenérie. Toto všetko na vás samozrejme čaká v natívnom 4K a HDR na konzolách Xbox One X.
 • Dynamické ročné obdobia.
 • Nazbierajte viac ako 450 vozidiel.
 • V kampani posúvate váš príbeh každou akciou.
 • Obrovský herný svet zdieľaný s ostatnými hráčmi v reálnom čase.
 • Prekrásne prostredie.
 • Zobraziť celý popis darčeka
  Darček - Minecraft Dungeons (Ultimate Edition) v cene 29,99 €
  Zažite úplný príbeh Minecraft Dungeons od začiatku až do konca. Bojujte s množstvom davov, skúmajte úrovne preskakujúce dimenzie a objavujte nevýslovné poklady pri sledovaní príbehu Arch-Illager a Orb of Dominance. Ultimate Edition obsahuje kompletný balíček - základnú hru a všetkých šesť DLC za výhodnejšiu cenu, než keby ste si kúpili základnú hru a každé DLC osobitne.

  Ultimate Edition obsahuje:

  • Základnú hru Minecraft Dungeons
  • Jungle Awakens
  • Creeping Winter
  • Howling Peaks
  • Flames of the Nether
  • Hidden Depths
  • Echoing Void

  Trailer

  Nechajte sa inšpirovať budúcnosťou gamingu a objavujte čaro hernej kreativity.

  Zblížte sa s hrami, online tvorcami a streamermi, ktorých milujete. Cloud technológie vytvárajú množstvo príležitostí streamovať konzolové hry a hrať tak s kýmkoľvek chcete, kdekoľvek chcete. Pripravte sa na úsvit novej generácie konzol.

  XboxSX_Bullets

  Generačný skok vo výkone

  V porovnaní s predošlými generáciami, Xbox Series X reprezentuje lepšiu rovnováhu výkonu a rýchlosti, čím sa dostáva na popredné miesta na všetkých technologických frontoch. Nechajte sa zlákať do úžasných, dynamických, živých svetov - Xbox Series X minimalizuje všetky prekážky, ktoré vás môžu ukrátiť o tento zážitok.

  Nová generácia konzol je definovaná extra nízkou odozvou, vyššou precíznosťou a kratším časom načítania, čím vám umožnia tráviť viac času samotným hraním.

  Procesor novej generácie: Xbox Series X je doteraz najvýkonnejšia konzola poháňaná procesorom vytvoreným na mieru. Procesor využíva architektúru AMD Zen 2 a RDNA 2, čím zabezpečuje až 4x vyšší výkon oproti Xbox One. Zároveň vývojárom dáva možnosť využiť 12 TFLOP (tera flopov) GPU výkonu (grafickej procesnej jednotky) - pre porovnanie, je to dvojnásobok výkonu Xbox One X a viac než osemnásobok originálneho Xbox One. Xbox Series X reprezentuje generačný skok v procesnom a grafickom výkone. Užite si lepšiu obrazovú frekvenciu (frame rate), sofistikovanejšie herné svety a zážitky, ktoré vás vtiahnu do hry tak, ako nikdy predtým.

  Variable Rate Shading (VRS): Vďaka VRS (tieňovanie premenlivou frekvenciou) môžu vývojári využiť naplno maximálny výkon Xbox Series X>. Táto technológia im umožní namiesto použitia GPU cyklov jednotne pre každý jeden pixel na obrazovke uprednostniť individuálne efekty na špecifické herné postavy alebo objekty v okolí. VRS tak zároveň prináša stabilnejšiu obrazovú frekvenciu a vyššie rozlíšenie, pričom zachováva vysokú finálnu kvalitu obrazu.

  Hardvérovo zrýchlené DirectX Raytracing: Po prvýkrát na herných konzolách môžete očakávať dynamickejšie a realistickejšie prostredie. Vďaka pohonu DirectX Raytracing zažijete realistické osvetlenie, presné odrazy a akustiku v reálnom čase.

  SSD Storage: SSD úložisko novej generácie vylepšuje takmer každý aspekt hrania hier. Herné svety sú väčšie, dynamickejšie a okamžite načítané.

  Quick Resume: Nový Quick Resume prvok vám dovolí takmer okamžite pokračovať v ktorejkoľvek pozastavenej hre, teda vás vo vybranej hre vráti tam, kde ste boli a čo ste robili bez čakania pri dlhých načítacích obrazovkách.

  Dynamic Latency Input (DLI): Nový DLI prvok (dynamický vstup latencie) okamžite synchronizuje vstupy stlačení s tým, čo je vyobrazené na vašej obrazovke a zabezpečuje tak ešte väčšiu precíznosť a rýchlejšiu odozvu ovládania.

  Inovácia HDMI 2.1: Tím Microsoftu spolupracoval s HDMI fórom a výrobcami TV, aby priniesli najlepší herný zážitok vďaka prvkom ako Auto Low Latency Mode (ALLM - režim automatickej nízkej latencie) a Variable Refresh Rate (VRR - variabilná obnovovacia frekvencia). ALLM dovoľuje Xbox One a Xbox Series X automaticky nastaviť pripojený displej do jeho najnižšieho režimu odozvy. VRR synchronizuje obnovovaciu frekvenciu displeja s obrazovou frekvenciou hry, vďaka čomu udržuje plynulý obraz bez sekania. VRR týmto zaručuje minimálne oneskorenie a pohotový herný zážitok.

  Podpora až 120 fps: Xbox Series X ponúka vývojárom prekonať štandard 60 fps výstupu až na 120 snímok za sekundu a vylepšiť tak realistickosť a rýchle akcie hier.

  Kompatibilita a prístup k hrám naprieč 4 generáciami

  Konzoly novej generácie prinášajú vylepšenia vo všetkých smeroch, predovšetkým vernejšie zobrazenie, lepšiu grafiku a vyššiu rýchlosť načítavania vašich starších aj nových hier. Pre Microsoft je dôležitá kompatibilita Xbox Series X, preto stále investuje do technológie, ktorá dokáže zjednodušiť prístup a prenos hier, ktoré vlastníte naprieč všetkými generáciami.

  4 generácie hier: Vychutnajte si obľúbené hry vrátanie hier z Xbox Game Pass vo vyššej kvalite vďaka spätnej kompatibilite s predošlými generáciami konzol. Aj bez zásahu vývojárov vám Xbox Series X zabezpečí stabilnejšiu obrazovú frekvenciu, vyššie rozlíšenie a lepšiu vizuálnu presnosť. Doplnky Xbox One sú taktiež plne kompatibilné s novou generáciou.

  Smart Delivery: Tituly, ktoré majú podporu Smart Delivery automaticky identifikujú použitú konzolu a prispôsobia jej výber najvhodnejšej verzie hry. Táto technológia je dostupná aj pre vývojárov a vydavateľov hier, takže ju môžu využiť pre všetky tituly, ktoré vychádzajú najprv na Xbox One a potom neskôr Xbox Series X.

  Xbox Game Pass: Získajte prístup k online multiplayer módu, hrám naprieč 4 generáciami konzol či exkluzivitám, ako je Halo Infinite už pri ich vydaní vďaka Xbox Game Pass. Ponorte sa do masívnej knižnice vysoko kvalitných hier, hrajte tie, ktoré milujete a objavujte nové vzrušujúce dobrodružstvá.

  Xbox Series X od Microsoftu je doteraz najrýchlejšia a najvýkonnejšia konzola, ktorá stavia hráča do centra pozornosti. Zažite verné zobrazenie vašich obľúbených alebo novoobjavených hier naprieč 4 generáciami a vychutnajte si zážitky z hier vďaka kratšiemu čakaniu na načítanie. Vyskúšajte aj vy konzolu novej generácie a ponorte sa do hry ako nikdy predtým.

  Xbox_Series_X_Xplosion


  Technická špecifikácia
  Procesor 8-Core AMD Zen CPU @ 3.8 GHz (3.6 GHz w/ SMT Enabled)
  Grafický procesor AMD RDNA 2 GPU; 52 CUs @ 1.825 GHz
  Výkon GPU 12.15 TFLOPS
  SoC Custom 7nm Enhanced SoC
  RAM 16 GB GDDR6 RAM (10 GB @ 560 GB/s / 6 GB @ 336 GB/s)
  Maximálny výkon 4K @ 60 fps (120 fps)
  Pamäť 1 TB PCIe Gen NVME SSD (2.4 GB/s uncompressed / 4.8. GB/s compressed)
  Možnosť rozšírenia pamäte 1 TB pamäťová karta
  Spätná kompatibilita Xbox One, Xbox 360, original Xbox, Xbox Series S
  Optická mechanika 4K UHD Blu-ray
  Výstup možnosť HDMI 2.1
  Vyskúšajte tiež prvé hry, ktoré Microsoft predstavil pre Xbox Series X: Senua's Saga: Hellblade II, pokračovane Theory's Hellblade: Senua's Sacrifice a Halo Infinite.


  Xbox Series X : hodnotenie 5 z 5 na základe 1 hodnotení.

  Recenzie na Xbox Series X

  od Norbert Kukoľ 5 z 5tich hviezdičiek! 08.12.2021
  velmi dobry obchod spolahlivy, dostal som Series X tak ako slubili. ďakujem series x zatial naj. xbox vsetkych cias
  Zobrazujem 1 do 1 (z 1 príspevkov)
  počet stránok:   1