Xbox Series X

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
519 €
449 €
Cena bez DPH: 374,17 €
Nákupom získaš 10 bodov.
QUATRO - nákup na splátky
Kúpiť na splátky cez QUATRO
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
Možnosť poistenia:
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 1 rok
42 €
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 2 roky
64 €
Predĺžená záruka o 1 rok
38 €
Predĺžená záruka o 2 roky
62 €
Kód produktu: 405292
Microsoft
 
Chceš ušetriť 59,01 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 389,99 €

Naše tipy

Xbox Series X [RRT-00010]

Darček - FIFA 22 CZ v cene 22,99 €
Revolučná technológia novej generácie HyperMotion na konzolách Playstation ®5 a Xbox Series X|S Váš zážitok z hrania dostane na úroveň, ktorú ste ešte nezažili. Technológia integruje pokročilé dáta z celého tímu a strojové učenie s cieľom urobiť hrateľnosť ešte intenzívnejšou. Vďaka výkonu konzoly novej generácie hra sľubuje zatiaľ najrealistickejšiu a najplynulejšiu hrateľnosť vôbec. Novinky sú v hre implementované naprieč všetkými hernými režimami. Môžete sa tešiť na väčšiu konzistentnosť brankárov, vďaka ich prepracovanému správaniu, ktoré prinesie väčší kľud na najdôležitejší post na ihrisku. Budete mať možnosť opäť si splniť svoje futbalové sny v režime kariéry a v móde VOLTA FOOTBALL zase môžete vystaviť na obdiv svoju eleganciu v malom futbale s novými spôsobmi hrania a postupmi každú sezónu. V režime Profi kluby utvorte tím s vylepšeným systémom prispôsobenia tímu a postupu, vďaka čomu budete mať svojho profesionála pevne v rukách. TECHNOLÓGIA HYPERMOTION Na konzolách novej generácie je systém HyperMotion úplnou novinkou keď kombinuje dve technológie čím výrazne mení a vylepšuje hrateľnosť.
 • Pokročilé nasnímanie zápasu 11 vs 11: Súpravy Xsens vôbec poprvýkrát umožňujú snímať pohyb 22 profesionálnych futbalistov, ktorí hrajú vo vysokom tempe. Získané ohromné množstvo kvalitných údajov o pohybe hráčov je výborným základom pre pohyb jednotlivcov v hre FIFA 22.
 • Strojové učenie: Špičkový patentovaný algoritmus spracoval vyše 8,7 milióna snímkov z pokročilého snímania zápasu, vďaka čomu tento algoritmus dokáže v reálnom čase vytvárať úplne nové animácie, čo ma za následok dosiahnutie organického futbalového realizmu pri rôznych situáciách na ihrisku. Výsledkom je oveľa reálnejšia a taktiež plynulejšia hrateľnosť v každom zápase.
 • Autentický pohyb tímu: Súpravy Xsens, ktoré sú poprvýkrát použité k nahrávaniu dát od všetkých futbalistov hrajúcich vo vysokom tempe, sú zásadným krokom vpred. Dáta sú obstarané z každého dotyku, zákroku, šprintu a súboja, a dokopy tvoria základ najväčšej aktualizácie animácií v histórii série FIFA. Vďaka viac než 4000 animáciám (viac než 3 krát viac ako vo FIFE 21) je v hre docielený vylepšený prejav každého jedného hráča.
 • Algoritmus "ML-Flow": Tento algoritmus mení od základov celý systém fungovania animácií v športových videohrách, čo má za následok zvýšenú plynulosť a vizuálny realizmus. Na základe viac než 8,7 milióna snímkov tento algoritmus vytvára v reálnom čase nové animácie, vďaka čomu môžete lepšie prispôsobiť svoj krok a tempo behu pred spracovaním lopty alebo plynulejšie strieľať na bránku.
 • Taktická UI: Nové generácie konzol ponúkajú možnosti zlepšenia aj pri taktickej inteligencii všetkých hráčov v poli. Kažý hráč dokáže oveľa lepšie vnímať rozostavenie a pohyb spoluhráčov ako aj súperov, čím vzniká úplne nová úroveň taktického realizmu. V útoku teraz môžu hráči robiť až 6x viac rozhodnutí každú sekundu, čo znamená, že majú lepšie povedomie o svojom okolí. Pri zakladaní akcií sa správajú inteligentnejšie, nábehy si vedia načasovať, majú silnejší štart na voľnú loptu. Defenzívna UI ponúka možnosti fungovania tímu ako celku, hráči držia rozostavenie pri pohybe na ihrisku a takticky pokrývajú voľné priestory.
 • Kinetické vzdušné súboje: Dve vylepšené technológie hráčskych interakcií synchronizujú animácie hráčov, čo realizuje vizuálny efekt a odozvu vo vzdušných súbojoch o loptu. Všímajte si obrancov a útočníkov, ako sa strkajú, ťahajú a vrážajú do seba pri snahe dostať sa k lopte. Výsledkom je zvýšená kvalita hlavičkovania.
 • Vyrovnaná kontrola lopty: Aktualizované animácie zlepšujú v hre FIFA 22 ovládanie lopty, vďaka čomu je hra prirodzenejšia a plynulejšia ako kedykoľvek predtým. Dlhšie dvojdotykové animácie umožňujú jednoduchšiu kontrolu lopty vo vzduchu, väčšiu mrštnosť pri spracovaní na zemi a silu hráča pri krytí lopty.
 • Prirodzenejší hráči: Vďaka pokročilému snímaniu zápasu 11 vs 11 sa môžete tešiť na úplne nové animácie hráčov bez lopty a ich správanie, ktoré tiež prispievajú ku vylepšeniu celkovej prirodzenosti a uveriteľnosti aktérov na ihrisku. Môžete si všimnúť, ako sa hráči spolu rozprávajú a gestikulujú na základe aktuálneho diania a vážnosti situácie. Všetky vylepšenia v oblasti aktívneho pohybu robia tento ročník najrealistickejším a najpôsobivejším v histórii série FIFA.
  fifa_22_next_gen
  ĎALŠIE PRVKY HRATEĽNOSTI
 • Prepracované správanie brankárov - vďaka novému systému chytania sú brankári oveľa inteligentnejší, čo bude mať za následok ich stabilnejšie výkony a rozumnejšie rozhodovanie medzi tyčami. Ich pozičná hra vychádza z rôznych štýlov brankárov z celého sveta, s cieľom verne okopírovať správanie najlepších brankárov, vrátane ich bleskových reflexov.

 • Reálna fyzika lopty - skutočné dáta implementované do FIFA 22 dávajú fyzike lopty úplne nový rozmer realizmu. Do detailu prepracované parametre, vrátane rýchlosti, falše, aerodynamického odporu a trenia zmenia každý dotyk, strelu, volej, prihrávku alebo dribling na úplne nový zážitok, ktorý bude pôsobiť naozaj skutočne.

 • Výbušný šprint - úplná novinka v hrateľnosti, ktorá mení dynamiku situácií jeden na jedného. Dostávate väčšiu kontrolu nad zrýchlením pri driblingu alebo pri bránení. Súpera nalákajte, počkajte si na vhodný okamih a v plnej rýchlosti sa zbavte obrancu a pomôžte tímu v útočení.

 • Nové útočné taktiky - vďaka novým taktikám dostávate možnosť lepšie kontrolovať to, akou hrou sa chcete prezentovať na ihrisku. Môžete nastaviť pre mužstvo rôzne štýly pre jednotlivé polovice ihriska. Drže loptu na svojej polovici ihriska a rýchlym založením akcie preniknite cez súperovu obranu. Prípadne hrajte od šestnástky po šestnástku, alebo dajte prednosť vlastnému individuálnemu štýlu. REŽIM KARIÉRA

  Prežiť svoje vysnívané futbalové momenty môžete práve v režime kariéry vo FIFE 22. Vytvorte si klub a z odpisovaného mužstva, zrelého na zostup vybudujte svetového giganta. V prepracovanom móde Kariéra hráča môžete využiť viacero spôsobov a postupov na dosiahnutie vytúžených úspechov. VOLTA FOOTBALL

  Nová dávka elegancie na celom ihrisku, nové spôsoby vyjadrenia vlastného štýlu a prepojenia s tímom na pouličných futbalových ihriskách po celom svete. FIFA ULTIMATE TEAM

  Postavte si vysnený tím a zápaste s ostatnými v najobľúbenejšom režime série FIFA. Budete mať možnosť výberu z tisícov hráčov a množstva spôsobov, ako si upraviť klub na ihrisku alebo mimo neho. Môžete hrať sólo v Squad Battles, spoločne v kooperatívnom FUT, On-line, či Division Rivals , alebo zápasy s najlepšími v FUT Champions, FIFA Ultimate Team™ (FUT) Vás budú celú sezónu spájať s herným svetom skrz rozmanitý obsah, ktorý vychádza z reálnych výkonov a súťaží, vrátane UEFA Ligy Majstrov, UEFA Európskej ligy alebo CONMEBOL Libertadores.

  Ultimate Team ponúkne upravený spôsob zápasenia v režimoch Division Rivals a FUT Champions, to všetko s cieľom poskytnúť jednoduchší a dostupnejší spôsob testovania Vašich schopností proti ostatným hráčom. Nechýbajú ani ďalšie možnosti prispôsobenia klubu na ihrisku i mimo neho a FIFA predstavuje tiež novú edíciu predmetov s názvom Hrdinovia FUT, vďaka čomu sa do hry vrátia niektorí obľúbení futbalisti.

 • Hrdinovia FUT - spomeňte si na niektorých z najpamätnejších futbalistov v rámci edície Hrdinovia FUT. Nové predmety Vám budú pripomínať nezabudnuteľné momenty, vďaka ktorým sa z hráčov stali obľúbenci medzi fanúšikmi. Hrdinovia FUT Vám dávajú nové možnosti pri budovaní tímu s konkrétnou ligovou súhrou a možnosťou pripomenúť si niektoré nostalgické okamihy, vďaka ktorým hráči získali miesto v edícii Hrdinovia FUT 22. (Napríklad Robbie Keane a zisk trofeje za Ligový pohár 2008, dva góly Diega Millita vo finále UEFA Champions League 2010, ktoré potvrdili treble Interu Miláno, alebo gól Mária Gomeza, vďaka ktorému jeho tím získal bundesligový titul v roku 2007). PROFI KLUBY

  Nové možnosti prispôsobenia klubu Vám umožnia vyčnievať nad ostatnými na trávniku alebo v hľadisku. Pomocou systému hráčskeho rozvoja dostanete plnú kontrolu nad jeho vývojom a vďaka efektívnejším prvkom sociálneho hrania nájdete ďalší zápas oveľa rýchlejšie. Najvyšší čas začať skladať tím na novú sezónu Profi klubov.

 • Zobraziť celý popis darčeka
  Darček - NHL 22 CZ v cene 15,99 €
  EA SPORTS NHL 22 sa vďaka podpore Enginmu Frostbite dostane superhviezdna starostlivosti. Vôbec prvýkrát v histórii využije série EA SPORTS NHL výkonu jedného z najlepších herných enginov, čo so sebou prinesie bezkonkurenčné vizuálne detaily u každého hitu, kľučky a strely. Vďaka super hviezdnym X-Factors a úplne novému systému schopností, ktorý odomyká jedinečné zručnosti superhviezd NHL, spoznáte osobnosť a silu elitných hráčov ligy. Hviezdy NHL v EA SPORTS NHL 22 verne napodobňujú zručnosti a štýl svojich skutočných náprotivkov a ich prínos na ľade je tak evidentnejší ako kedykoľvek predtým. Superhviezdna X-Factors prináša do každého herného režimu od HUT po World of Chel nové možnosti v oblasti hráčskych tried. EA SPORTS NHL 22 je úplne novou hrou pre novú generáciu, ktorá vám ponúka viac spôsobov hrania a merania síl ako kedykoľvek predtým. Tešte sa na prelomový hokej. Hráči, ktorí začnú hrať NHL 22 na systéme PlayStation 4 alebo konzolu Xbox One, budú môcť previesť hodnotu svojho tímu HUT Teamu a pokračovať na konzolu PlayStation 5 alebo Xbox Series X | S v rámci NHL 22, čo znamená, že:
 • Používatelia môžu ochrániť 20 hráčskych predmetov + trénera na svojej aktuálnej súpiske a previesť ich na novú konzolu.
 • Keď bude obsah prenesený z konzoly 4. generácie na konzolu 5. generácie, zmení sa z bezpečnostných dôvodov na neobchodovateľný.
 • Táto jednorazová migrácia obsahu bude dostupná v decembri 2021. ENGINE FROSTBITE

  Do EA SPORTS NHL 22 prichádza vôbec prvýkrát legendárny engine Frostbite ™. NHL 22 ponúka obrovské vizuálne vylepšenia ako v prípade súčasnej, tak i nové generácie konzolových hier, a predstavuje tak jeden z najväčších krokov vpred v oblasti grafiky celej série. Či už ide o prepracované podobizne hráčov či animácie tkanín, ktoré vdýchnu postavám život, alebo dynamické nasvietenie vytvárajúca skutočne pôsobivé herné prostredie, vylepšenia uvidíte úplne všade. Vizuálne vylepšenia:

  Vo všetkých herných verziách prináša Frostbite dramatické vizuálne vylepšenia, ktorá zásadne zvyšujú autentickosť. Superhviezdy NHL ešte nikdy nepôsobili tak živo - premenou prešlo úplne všetko od celkovej podoby až po oči, ktoré sledujú dianie okolo postavy a reagujú na neho. Nech sa pozriete kamkoľvek, všade uvidíte vylepšenia:

 • Prepracovaný vzhľad hráčov: Totálna premenou prešlo viac ako 100 modelov hláv hviezdnych aj generických hráčov tak, aby reflektovali aktuálnu sezónu a ponúkli vaše obľúbené hokejistu v ešte väčšom detaile.
 • Vylepšenia dresov: Vďaka drobným detailom tkanín a značkových prvkov vo vysokom rozlíšení, ako sú nášivky alebo loga, je vidieť doslova každý steh. To všetko bez dopadov na výkon a zaťaženie pamäti či disku.
 • Vylepšenie odtieňov vlasov u všetkých hráčov: Vďaka prevzatiu technológie odtieňovania vlasov zo série EA SPORTS FIFA teraz hráči majú "funkčné" vlasy, na ktorých sa realistickejšie odráža svetlo.
 • Animácia očí (PA2 Procedural Awareness): V porovnaní s minulosťou teraz hráči majú bohatšiu paletu výrazov, pretože technológia PA2 reaktívneho pohybu očí im vdýchla nový prvok živosti. Oči hráčov sledujú hlavné dianie okolo seba (napríklad pri vchádzaní na prihrávku), ale krátkym pohľadom zaznamenávajú aj to, čo je v blízkosti (napríklad protihráči).
 • Vylepšené tieňovanie pokožky: Nové vykresľovanie pokožky v kombinácii s vylepšeným nasvietením zvyšuje autenticitu hráčov dosiaľ nevídaným spôsobom.
 • Animácie oblečenia: dresy sa hýbu podľa hráčov. Nové animácie dávajú tkaninám, ktoré presne reagujú na pohyby hráčov, nový fyzikálny rozmer. Exkluzívne vylepšenie verzií hry pre PlayStation 5 a Xbox Series X | S:
 • Drobné detaily výstroje: Rozšírené detaily dresov a výstroje vytvára v momente tesného priblíženia kamery realistické štruktúry každej textílie a švu.
 • Drobné detaily prostredia: Vylepšené detaily prostredia obohacujú textúry povrchov a vytvára mikrotiene z každého zdroja svetla.
 • Vylepšená simulácia pohybu oblečenia: Látka na nohaviciach a dresoch brankárov a hráčov v poli reaguje na pohyb a prostredie.
 • Simulácia pohybu tkaniny sekundárnych postáv: Detailnejšie simulácia pohybu tkaniny sa dočkajú aj postavy trénerov a rozhodcov.
 • Animácia tváre: Zvyšuje realizmus výrazov tvárí, ktoré teraz verne reagujú na okolité dianie.
 • Dynamické nasvietenie: Nové dynamické nasvietenie, prítomné vo všetkých prostrediach a pri všetkých postavách, dodáva celkovému zážitku realistickú textúru a hĺbku.
 • Vylepšené efekty vrátane ľadu odlietajúceho od korčúl: Detaily dymových efektov presnejšie reagujú na svetlo a ľad odletujúci od korčúľ môže zasiahnuť aj objektív kamery. Kamera v bránke, na trestnej lavici, na střídačkách aj pojazdná kamera majú každá prispôsobené odrazy svetla rovnako ako rozmazanie obrazu v reakcii na svetlo. Fyzika hokejky:

  Nová realistická interakcia hokejky zvyšuje fyzikálnu úroveň hry a prináša:

 • Súboje o puk, ktoré sú férové a založené na zručnosti
 • Lepší systém kontaktu hokejky s telom protihráča má za výsledok presnejšie posudzovanie nedovolených zákrokov.
 • Realistickejší pohyb pozdĺž hradenia bez toho, aby hokejka prechádzala textúrami. Rozšírená realita: Kľúčové herné štatistiky a informácie sú počas zápasu premietané priamo na hraciu plochu vďaka súboru vizuálnych prvkov rozšírenej reality, ktoré sa hladko prelínajú s dianím na ľade. Vďaka väčšiemu množstvu informácií priamo v hre môžete lepšie prispôsobovať svoju stratégiu - kvôli získaniu kľúčových štatistík v reálnom čase už nemusíte hru prerušovať a preberať sa ponukou pauzy. Superhviezdna X-Factors

  Zažite účinok superhvězdných X-faktorov, čo je prelomový herný systém, vďaka ktorému naplno využijete výnimočných schopností hviezdnych hráčov - ich prítomnosť na ľade má teraz ešte väčší vplyv ako kedy predtým. Schopnosti Superstar X-Factor, ktoré sú vyhradené iba pre hráčsku elitu ligy, oddeľujú tie najlepšie od ostatných a superhviezdy vďaka nim pôsobia rovnako verne ako ich živé náprotivky. V hre sú dve úrovne schopností Superstar X-Factor, ktoré možno hráčom priradiť, a to výnimočné zónové schopnosti v danom hernom pásme a rozšírené schopnosti superhviezdy. Každý hráč dostane jednu primárnu schopnosť v pásme, ktorá je pre jeho hru dominantná, a sekundárne sadu schopností superhviezd. Skutočná funkcia superhviezdny schopnosti X-Factor zostáva vždy rovnaká, ale mení sa úroveň posilňujúceho efektu primárnej a sekundárnej schopnosti. Superstar X-Factors sú spracované s vysokou vernosťou a vychádza z charakteristických prvkov hry najlepších hráčov ligy. Či už ide o delovú strelu príklepom, precíznu prihrávku, explozívnu rýchlosť pri prechode do útoku alebo bleskové reflexy pred bránkou, X-faktory superhviezd sa týkajú všetkých pozícií na ľade, čo do hry vnáša nový prvok konkurencie medzi triedami hráčov a nutnosti strategického uvažovania. Herné režimy

 • HOCKEY ULTIMATE TEAM: HUT je herným režimom NHL 22, v ktorom si môžete vytvoriť vlastnú súpisku zo súčasných, bývalých i legendárnych hráčov NHL a hrať s nimi on-line. Vytvárajte si mužstva, zbierajte odmeny a urobte zo svojho tímu ten najlepší.
 • WORLD OF CHEL: Centrum WOC pre hranie viacerých hráčoch obsahuje viac spôsobov hrania ako kedykoľvek predtým. Vytvorte si vlastného hráča a bojujte v celej rade režimov ako sú napríklad EASHL, Ones a arkádovej Threes.
 • BE A PRO: Režim Be A Pro vám dá šancu vyskúšať si život hráča NHL, a to ako na ľade, tak aj mimo neho. Urobte dojem na vedenie klubu a vydajte sa na cestu za slávou, počas ktorej budete usilovať o miesto v prvej formácii, bojovať o Stanley Cup a snažiť sa preraziť medzi elitu ligy.
 • REŽIM ORGANIZÁCIE: V režime Organizácia si v čele obľúbeného tímu NHL vybudujte dynastiu v priebehu niekoľko sezón alebo si v rámci rozšírenia ligy urobte úplne nový vlastný tím. Skautujte hráča, upravujte parametre koučingu a súhru formácií a zažite napätie s blížiacim sa koncom trejdového okna v snahe získať Stanley Cup.
 • Nechajte sa inšpirovať budúcnosťou gamingu a objavujte čaro hernej kreativity.

  Zblížte sa s hrami, online tvorcami a streamermi, ktorých milujete. Cloud technológie vytvárajú množstvo príležitostí streamovať konzolové hry a hrať tak s kýmkoľvek chcete, kdekoľvek chcete. Pripravte sa na úsvit novej generácie konzol.

  XboxSX_Bullets

  Generačný skok vo výkone

  V porovnaní s predošlými generáciami, Xbox Series X reprezentuje lepšiu rovnováhu výkonu a rýchlosti, čím sa dostáva na popredné miesta na všetkých technologických frontoch. Nechajte sa zlákať do úžasných, dynamických, živých svetov - Xbox Series X minimalizuje všetky prekážky, ktoré vás môžu ukrátiť o tento zážitok.

  Nová generácia konzol je definovaná extra nízkou odozvou, vyššou precíznosťou a kratším časom načítania, čím vám umožnia tráviť viac času samotným hraním.

  Procesor novej generácie: Xbox Series X je doteraz najvýkonnejšia konzola poháňaná procesorom vytvoreným na mieru. Procesor využíva architektúru AMD Zen 2 a RDNA 2, čím zabezpečuje až 4x vyšší výkon oproti Xbox One. Zároveň vývojárom dáva možnosť využiť 12 TFLOP (tera flopov) GPU výkonu (grafickej procesnej jednotky) - pre porovnanie, je to dvojnásobok výkonu Xbox One X a viac než osemnásobok originálneho Xbox One. Xbox Series X reprezentuje generačný skok v procesnom a grafickom výkone. Užite si lepšiu obrazovú frekvenciu (frame rate), sofistikovanejšie herné svety a zážitky, ktoré vás vtiahnu do hry tak, ako nikdy predtým.

  Variable Rate Shading (VRS): Vďaka VRS (tieňovanie premenlivou frekvenciou) môžu vývojári využiť naplno maximálny výkon Xbox Series X>. Táto technológia im umožní namiesto použitia GPU cyklov jednotne pre každý jeden pixel na obrazovke uprednostniť individuálne efekty na špecifické herné postavy alebo objekty v okolí. VRS tak zároveň prináša stabilnejšiu obrazovú frekvenciu a vyššie rozlíšenie, pričom zachováva vysokú finálnu kvalitu obrazu.

  Hardvérovo zrýchlené DirectX Raytracing: Po prvýkrát na herných konzolách môžete očakávať dynamickejšie a realistickejšie prostredie. Vďaka pohonu DirectX Raytracing zažijete realistické osvetlenie, presné odrazy a akustiku v reálnom čase.

  SSD Storage: SSD úložisko novej generácie vylepšuje takmer každý aspekt hrania hier. Herné svety sú väčšie, dynamickejšie a okamžite načítané.

  Quick Resume: Nový Quick Resume prvok vám dovolí takmer okamžite pokračovať v ktorejkoľvek pozastavenej hre, teda vás vo vybranej hre vráti tam, kde ste boli a čo ste robili bez čakania pri dlhých načítacích obrazovkách.

  Dynamic Latency Input (DLI): Nový DLI prvok (dynamický vstup latencie) okamžite synchronizuje vstupy stlačení s tým, čo je vyobrazené na vašej obrazovke a zabezpečuje tak ešte väčšiu precíznosť a rýchlejšiu odozvu ovládania.

  Inovácia HDMI 2.1: Tím Microsoftu spolupracoval s HDMI fórom a výrobcami TV, aby priniesli najlepší herný zážitok vďaka prvkom ako Auto Low Latency Mode (ALLM - režim automatickej nízkej latencie) a Variable Refresh Rate (VRR - variabilná obnovovacia frekvencia). ALLM dovoľuje Xbox One a Xbox Series X automaticky nastaviť pripojený displej do jeho najnižšieho režimu odozvy. VRR synchronizuje obnovovaciu frekvenciu displeja s obrazovou frekvenciou hry, vďaka čomu udržuje plynulý obraz bez sekania. VRR týmto zaručuje minimálne oneskorenie a pohotový herný zážitok.

  Podpora až 120 fps: Xbox Series X ponúka vývojárom prekonať štandard 60 fps výstupu až na 120 snímok za sekundu a vylepšiť tak realistickosť a rýchle akcie hier.

  Kompatibilita a prístup k hrám naprieč 4 generáciami

  Konzoly novej generácie prinášajú vylepšenia vo všetkých smeroch, predovšetkým vernejšie zobrazenie, lepšiu grafiku a vyššiu rýchlosť načítavania vašich starších aj nových hier. Pre Microsoft je dôležitá kompatibilita Xbox Series X, preto stále investuje do technológie, ktorá dokáže zjednodušiť prístup a prenos hier, ktoré vlastníte naprieč všetkými generáciami.

  4 generácie hier: Vychutnajte si obľúbené hry vrátanie hier z Xbox Game Pass vo vyššej kvalite vďaka spätnej kompatibilite s predošlými generáciami konzol. Aj bez zásahu vývojárov vám Xbox Series X zabezpečí stabilnejšiu obrazovú frekvenciu, vyššie rozlíšenie a lepšiu vizuálnu presnosť. Doplnky Xbox One sú taktiež plne kompatibilné s novou generáciou.

  Smart Delivery: Tituly, ktoré majú podporu Smart Delivery automaticky identifikujú použitú konzolu a prispôsobia jej výber najvhodnejšej verzie hry. Táto technológia je dostupná aj pre vývojárov a vydavateľov hier, takže ju môžu využiť pre všetky tituly, ktoré vychádzajú najprv na Xbox One a potom neskôr Xbox Series X.

  Xbox Game Pass: Získajte prístup k online multiplayer módu, hrám naprieč 4 generáciami konzol či exkluzivitám, ako je Halo Infinite už pri ich vydaní vďaka Xbox Game Pass. Ponorte sa do masívnej knižnice vysoko kvalitných hier, hrajte tie, ktoré milujete a objavujte nové vzrušujúce dobrodružstvá.

  Xbox Series X od Microsoftu je doteraz najrýchlejšia a najvýkonnejšia konzola, ktorá stavia hráča do centra pozornosti. Zažite verné zobrazenie vašich obľúbených alebo novoobjavených hier naprieč 4 generáciami a vychutnajte si zážitky z hier vďaka kratšiemu čakaniu na načítanie. Vyskúšajte aj vy konzolu novej generácie a ponorte sa do hry ako nikdy predtým.

  Xbox_Series_X_Xplosion


  Technická špecifikácia
  Procesor 8-Core AMD Zen CPU @ 3.8 GHz (3.6 GHz w/ SMT Enabled)
  Grafický procesor AMD RDNA 2 GPU; 52 CUs @ 1.825 GHz
  Výkon GPU 12.15 TFLOPS
  SoC Custom 7nm Enhanced SoC
  RAM 16 GB GDDR6 RAM (10 GB @ 560 GB/s / 6 GB @ 336 GB/s)
  Maximálny výkon 4K @ 60 fps (120 fps)
  Pamäť 1 TB PCIe Gen NVME SSD (2.4 GB/s uncompressed / 4.8. GB/s compressed)
  Možnosť rozšírenia pamäte 1 TB pamäťová karta
  Spätná kompatibilita Xbox One, Xbox 360, original Xbox, Xbox Series S
  Optická mechanika 4K UHD Blu-ray
  Výstup možnosť HDMI 2.1
  Vyskúšajte tiež prvé hry, ktoré Microsoft predstavil pre Xbox Series X: Senua's Saga: Hellblade II, pokračovane Theory's Hellblade: Senua's Sacrifice a Halo Infinite.


  Xbox Series X - PlayGoSmart : hodnotenie 5 z 5 na základe 1 hodnotení.
  100%
  zákazníkov odporúča
  Zobraziť recenzie
  5 star
  1 x
  4 star
  0 x
  3 star
  0 x
  2 star
  0 x
  1 star
  0 x
  5,0 / 5
  starstarstarstarstar
  Hodnotil 1 zákazník
  Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách