Xbox Series X

poštovné zadarmo bez ohľadu na zvolený spôsob dodania...
519 €
500 €
Cena bez DPH: 416,67 €
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
XBOX SERIES X
QUATRO - nákup na splátky
AKCIA: Využi teraz 0% úrok na splátky.
Kúpiť na splátky cez QUATRO
Kúpiť na splátky cez Home Credit
Kúpiť na splátky cez HOME CREDIT
QUATRO splátky bez navýšenia na 10 mesiacov - AKCIA
Možnosť poistenia:
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 1 rok
42 €
Poistenie náhodného poškodenia a odcudzenia na 2 roky
64 €
Predĺžená záruka o 1 rok
38 €
Predĺžená záruka o 2 roky
62 €
Kód produktu: 405292
Microsoft
 
Chceš ušetriť 86,01 € ? Tento produkt predávame aj ako rozbalený za 413,99 €
Chceš ušetriť 100,01 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 399,99 €

Naše tipy

Xbox Series X [RRT-00010]

Darček - NHL 23 CZ v cene 19,99 €

Aktualizácia

Prihláste sa do NHL 23 v období od 1. novembra 2022 do 2. januára 2023 a získajte nasledovný obsah v hre:
 • Obsah Mighty Ducks
 • Balíček s výberom ikony Ducks
EA SPORTS NHL 23 je lepšia spolu so zavedením zmiešaných ženských a mužských tímov v HUT a prichádza ako aktualizácie po uvedení, cross-platform matchmaking pre hráčov na rovnakej generácii platforiem v HUT a WOC. Tak zoberte svojich priateľov a pripravte sa na doposiaľ najprepojenejší zážitok z Chel.

O hre:

EA SPORTS NHL 23 je opäť lepšia. Získajte najlepších hráčov na svete v jednej zostave so zavedením zmiešaných ženských a mužských tímov v HUT. Multiplatformové vytváranie zápasov pre hráčov na rovnakej generácii platforiem v HUT a WOC, ktoré prichádza ako aktualizácie po uvedení na trh, znamená hlbšie hráčske fondy, kratšie časy vo fronte a viac tímov, s ktorými sa môže váš tím vyrovnať. A teraz pridajte do svojho najlepšieho valca viac ako 500 nových herných animácií Last Chance Puck Movement, ktoré vám umožnia kontrolovať priebeh hry po dosiahnutí akejkoľvek úrovne kontaktu, od prihrávok bez zakopnutia až po zúfalé výstrely z ľadu. Okrem toho vám prepracované strategické systémy umožňujú jednoducho plánovať hru a dolaďovať vaše zručnosti pri tvorbe hier. Tak chyťte svojich priateľov a pripravte sa na doposiaľ najdynamickejší, najprepojenejší a vizuálne bohatý Chel zážitok.

Kľúčové vlastnosti

 • PRIPÁJANIE NAPRIEČ PLATFORMAMI

  V súčasnosti plánované ako aktualizácie po uvedení na trh, cross-platform matchmaking na konzolách rovnakej generácie pre HUT a World of Chel skráti čas vo fronte a vytvorí hlbšie hráčske bazény, takže vy a vaša posádka môžete otestovať svoju odvahu proti väčšiemu počtu tímov ako kedykoľvek predtým.
 • POHYB PUKU LAST CHANCE

  Nová séria animácií zúfalej hry pridáva do hry novú vrstvu autentickosti a vzrušenia.

  Zakopnutie: Pokúste sa o prihrávku alebo strelu po dosiahnutí akejkoľvek úrovne kontaktu. Tieto zúfalé pohyby sú základom epických momentov a zaisťujú, že nikdy nezostanete mimo hry. A s viac ako 500 animáciami Stumble Action je každý moment rovnako vzrušujúci ako ten predchádzajúci.

  Loose Plays s pukom: Premeňte akýkoľvek uvoľnený puk na príležitosť dvojitým poklepaním na prihrávku alebo vystrelenie a ponorte sa do neuveriteľných hier, aby ste skórovali alebo vyčistili puk.

  Vylepšené AI brankára: Pomocou systému ľudských brankárov majú teraz umelí brankári prístup k viac ako 50 novým skupinám na záchranu ľudského zúfalstva, čo predstavuje viac ako 350 nových animácií na záchranu.
 • AKTUALIZÁCIE X-FACTOR

  Nové animácie X-Factor: „Skilled Up“ Trevora Zegrasa vám umožní znovu vytvoriť jeho virálnu prihrávku cez sieť a „Relentless“ Sarah Nurse zvyšuje schopnosť hráča strieľať a prihrávať, keď je mimo rovnováhy.

  Vylepšenia AI X-Factor: Inteligentnejšia AI znamená lepšiu tvorbu hier, pričom AI hráči využívajú vylepšené X-Factors, aby boli na ľade účinnejší a podobní svojim náprotivkom v reálnom svete.
 • ASISTOVANÉ STRATÉGIE

  Herné stratégie boli celkovo aktualizované, aby uľahčili pochopenie a realizáciu najlepších herných plánov pre váš želaný herný štýl. Čo je na palube:

  Dve nové moderné stratégie špeciálneho tímu: Základné stratégie NHL The Wedge (1-1-2), Penalty Kill a 1-3-1 Power Play sú teraz v súprave hráčov. Spolu s obnovenými existujúcimi špeciálnymi tímovými stratégiami, aby sa zaistilo, že sa budú cítiť viac ako v moderných zápasoch NHL. Úlohy hráčov v Power Play: Teraz môžete priradiť tieto tri rôzne role v ich Power Play: Distribútor, Finisher a Nosič pukov. Hráči s pridelenými rolami budú umelej inteligencii známi a umelá inteligencia im bude vedieť rozdeliť puk na základe pozície, situácie a X-Factor tendencií. Nové inštruktážne videá: Carrlyn Bathe rozoberá zložitosť stratégií Penalty Kill a Power Play v sérii nových videí.

Prezentácia

 • OSLAVY

  Stanley Cup Celly: Nová interaktívna oslava Stanley Cupu vám poskytne ďalšiu agentúru, keď je čas rozpoznať ich veľké víťazstvo v režime franšízy. Vyberte si, kto zdvihne pohár ako prvý, vylepte svoje meno na jeho stranu a ďalšie.

  Hattricky: Ikonický hattrick hádzanie sa vracia spolu s možnosťou prispôsobiť si oslavy hattricku svojho tímu.

  Veľké okamihy: Séria nových animácií na konci hry pre vysokoadrenalínové momenty, ako sú zozadu, OT, prestrelky a víťazstvá v play-off.

  Svetelná šou: Nové a autentické svetelné šou po góle pre tímy NHL.
 • PROJEKCIE NA ĽADE:

  Všetky nové projekcie pre intra hry.

  Autentické projekcie niekoľkých tímov NHL v režime offline.

  11 rôznych prispôsobiteľných úvodov pre EASHL a offline.

  11 nových prezentácií národnej hymny pre režimy offline, IIHF a online vytvárania.
 • DAV A ATMOSFÉRA

  Vďaka úplnej revízii inteligencie davu a zvuku teraz ľudia na tribúnach rozumejú a reagujú na to, čo sa deje v hre. Vďaka nášmu novému algoritmu Crowd Engagement Score môžete očakávať, že vás zasype jasot po víťazstve v napínavom rozstrele a vypískaní na trestnú lavicu, keď faulujete súpera na jeho domácom ľade.
 • REBRÍČKY

  Dynamické nové rebríčky AR na ľade pre všetky online a offline režimy poskytujú aktuálne informácie o štatistikách hráčov a tímov, keď postupujú v rebríčku.
 • FROSTBITE ENGINE

  Engine Frostbite naďalej poháňa EA SPORTS NHL 23 s bezkonkurenčnými vylepšeniami grafiky pre konzolové hry. Od dynamického osvetlenia a prepracovanej vernosti postavy až po realistické animácie prameňov vlasov a látok – Frostbite oživuje akciu.

Herné módy

 • HOCKEY ULTIMATE TEAM

  Vytváranie zápasov naprieč platformami: Vytváranie zápasov medzi platformami, ktoré je momentálne plánované ako aktualizácia po uvedení na trh, v HUT naprieč konzolami rovnakej generácie urýchli čakanie a prinesie ešte viac tímov, s ktorými sa môžete vy a váš tím postaviť.

  Zoznam skladieb HUT Rivals: V úplnom obnovení HUT Rivals, príchod HUT Rivals Playlist umožňuje hráčom súťažiť v rôznych nových rotujúcich herných témach.

  HUT Rivals Rewards: Na základe spätnej väzby od našej komunity môžete teraz odomknúť tri ďalšie úrovne odmien na základe výhier alebo výhier, ktoré budú okamžite udelené.

  Integrácia ženského národného tímu IIHF: V historickej aktualizácii môžu členky ženského národného tímu IIHF teraz hrať po boku mužov v zostave HUT, čo vám umožní premeniť váš vysnívaný tím najlepších hráčov tohto športu na skutočnosť. Navyše, hráči národného tímu budú mať základné aj hlavné predmety začlenené do udalostí.
 • FRANCHISE

  Historická úroveň prispôsobenia: Vo významnej aktualizácii franšízového režimu si teraz hráči môžu prispôsobiť svoju ligu mnohými novými spôsobmi, vrátane:

  Nastavte počet tímov od 6 do 48.

  Nastavte počet odohraných hier od 6 do 84.

  Nastavte počet divízií a konferencií.

  Nastavte počet hier divízií, konferencií a medzikonferenčných hier.

  Nastavte počet kôl play-off a zástupných kôl.

  Prispôsobte si počet zápasov play-off v sérii a kole.

  Ovládajte počet domácich a vonkajších zápasov pre každú sériu play-off.

  Ovládajte minimálny/maximálny platový strop ligy a platy jednotlivých hráčov.
 • EA SPORTS HOCKEY LEAGUE (EASHL)

  Multiplatformové dohadzovanie: V súčasnosti plánované na november 2022, multiplatformové dohadzovanie vo WOC na konzolách rovnakej generácie urýchli čakacie doby a privedie ešte viac tímov pre vás a váš tím, aby ste s nimi mohli „dubovať“.

  Asistované stratégie: Nové herné stratégie pomáhajú hráčom pochopiť a vykonávať správne stratégie pre ich požadovaný herný štýl pre bohatší a efektívnejší zážitok z hry.

  Nové schopnosti X-Factor: Otvorte hlbšiu úroveň prispôsobenia herného štýlu vďaka vplyvu nových schopností X-Factor, ktorý mení hru.

  Aktualizácie zóny tvorby: Prispôsobte si arénu, oslavy a projekcie na ľade svojho tímu s väčšou kontrolou ako kedykoľvek predtým.

Trailer

Zobraziť celý popis darčeka

Nechajte sa inšpirovať budúcnosťou gamingu a objavujte čaro hernej kreativity.

Zblížte sa s hrami, online tvorcami a streamermi, ktorých milujete. Cloud technológie vytvárajú množstvo príležitostí streamovať konzolové hry a hrať tak s kýmkoľvek chcete, kdekoľvek chcete. Pripravte sa na úsvit novej generácie konzol.

XboxSX_Bullets

Generačný skok vo výkone

V porovnaní s predošlými generáciami, Xbox Series X reprezentuje lepšiu rovnováhu výkonu a rýchlosti, čím sa dostáva na popredné miesta na všetkých technologických frontoch. Nechajte sa zlákať do úžasných, dynamických, živých svetov - Xbox Series X minimalizuje všetky prekážky, ktoré vás môžu ukrátiť o tento zážitok.

Nová generácia konzol je definovaná extra nízkou odozvou, vyššou precíznosťou a kratším časom načítania, čím vám umožnia tráviť viac času samotným hraním.

Procesor novej generácie: Xbox Series X je doteraz najvýkonnejšia konzola poháňaná procesorom vytvoreným na mieru. Procesor využíva architektúru AMD Zen 2 a RDNA 2, čím zabezpečuje až 4x vyšší výkon oproti Xbox One. Zároveň vývojárom dáva možnosť využiť 12 TFLOP (tera flopov) GPU výkonu (grafickej procesnej jednotky) - pre porovnanie, je to dvojnásobok výkonu Xbox One X a viac než osemnásobok originálneho Xbox One. Xbox Series X reprezentuje generačný skok v procesnom a grafickom výkone. Užite si lepšiu obrazovú frekvenciu (frame rate), sofistikovanejšie herné svety a zážitky, ktoré vás vtiahnu do hry tak, ako nikdy predtým.

Variable Rate Shading (VRS): Vďaka VRS (tieňovanie premenlivou frekvenciou) môžu vývojári využiť naplno maximálny výkon Xbox Series X>. Táto technológia im umožní namiesto použitia GPU cyklov jednotne pre každý jeden pixel na obrazovke uprednostniť individuálne efekty na špecifické herné postavy alebo objekty v okolí. VRS tak zároveň prináša stabilnejšiu obrazovú frekvenciu a vyššie rozlíšenie, pričom zachováva vysokú finálnu kvalitu obrazu.

Hardvérovo zrýchlené DirectX Raytracing: Po prvýkrát na herných konzolách môžete očakávať dynamickejšie a realistickejšie prostredie. Vďaka pohonu DirectX Raytracing zažijete realistické osvetlenie, presné odrazy a akustiku v reálnom čase.

SSD Storage: SSD úložisko novej generácie vylepšuje takmer každý aspekt hrania hier. Herné svety sú väčšie, dynamickejšie a okamžite načítané.

Quick Resume: Nový Quick Resume prvok vám dovolí takmer okamžite pokračovať v ktorejkoľvek pozastavenej hre, teda vás vo vybranej hre vráti tam, kde ste boli a čo ste robili bez čakania pri dlhých načítacích obrazovkách.

Dynamic Latency Input (DLI): Nový DLI prvok (dynamický vstup latencie) okamžite synchronizuje vstupy stlačení s tým, čo je vyobrazené na vašej obrazovke a zabezpečuje tak ešte väčšiu precíznosť a rýchlejšiu odozvu ovládania.

Inovácia HDMI 2.1: Tím Microsoftu spolupracoval s HDMI fórom a výrobcami TV, aby priniesli najlepší herný zážitok vďaka prvkom ako Auto Low Latency Mode (ALLM - režim automatickej nízkej latencie) a Variable Refresh Rate (VRR - variabilná obnovovacia frekvencia). ALLM dovoľuje Xbox One a Xbox Series X automaticky nastaviť pripojený displej do jeho najnižšieho režimu odozvy. VRR synchronizuje obnovovaciu frekvenciu displeja s obrazovou frekvenciou hry, vďaka čomu udržuje plynulý obraz bez sekania. VRR týmto zaručuje minimálne oneskorenie a pohotový herný zážitok.

Podpora až 120 fps: Xbox Series X ponúka vývojárom prekonať štandard 60 fps výstupu až na 120 snímok za sekundu a vylepšiť tak realistickosť a rýchle akcie hier.

Kompatibilita a prístup k hrám naprieč 4 generáciami

Konzoly novej generácie prinášajú vylepšenia vo všetkých smeroch, predovšetkým vernejšie zobrazenie, lepšiu grafiku a vyššiu rýchlosť načítavania vašich starších aj nových hier. Pre Microsoft je dôležitá kompatibilita Xbox Series X, preto stále investuje do technológie, ktorá dokáže zjednodušiť prístup a prenos hier, ktoré vlastníte naprieč všetkými generáciami.

4 generácie hier: Vychutnajte si obľúbené hry vrátanie hier z Xbox Game Pass vo vyššej kvalite vďaka spätnej kompatibilite s predošlými generáciami konzol. Aj bez zásahu vývojárov vám Xbox Series X zabezpečí stabilnejšiu obrazovú frekvenciu, vyššie rozlíšenie a lepšiu vizuálnu presnosť. Doplnky Xbox One sú taktiež plne kompatibilné s novou generáciou.

Smart Delivery: Tituly, ktoré majú podporu Smart Delivery automaticky identifikujú použitú konzolu a prispôsobia jej výber najvhodnejšej verzie hry. Táto technológia je dostupná aj pre vývojárov a vydavateľov hier, takže ju môžu využiť pre všetky tituly, ktoré vychádzajú najprv na Xbox One a potom neskôr Xbox Series X.

Xbox Game Pass: Získajte prístup k online multiplayer módu, hrám naprieč 4 generáciami konzol či exkluzivitám, ako je Halo Infinite už pri ich vydaní vďaka Xbox Game Pass. Ponorte sa do masívnej knižnice vysoko kvalitných hier, hrajte tie, ktoré milujete a objavujte nové vzrušujúce dobrodružstvá.

Xbox Series X od Microsoftu je doteraz najrýchlejšia a najvýkonnejšia konzola, ktorá stavia hráča do centra pozornosti. Zažite verné zobrazenie vašich obľúbených alebo novoobjavených hier naprieč 4 generáciami a vychutnajte si zážitky z hier vďaka kratšiemu čakaniu na načítanie. Vyskúšajte aj vy konzolu novej generácie a ponorte sa do hry ako nikdy predtým.

Xbox_Series_X_Xplosion


Technická špecifikácia
Procesor 8-Core AMD Zen CPU @ 3.8 GHz (3.6 GHz w/ SMT Enabled)
Grafický procesor AMD RDNA 2 GPU; 52 CUs @ 1.825 GHz
Výkon GPU 12.15 TFLOPS
SoC Custom 7nm Enhanced SoC
RAM 16 GB GDDR6 RAM (10 GB @ 560 GB/s / 6 GB @ 336 GB/s)
Maximálny výkon 4K @ 60 fps (120 fps)
Pamäť 1 TB PCIe Gen NVME SSD (2.4 GB/s uncompressed / 4.8. GB/s compressed)
Možnosť rozšírenia pamäte 1 TB pamäťová karta
Spätná kompatibilita Xbox One, Xbox 360, original Xbox, Xbox Series S
Optická mechanika 4K UHD Blu-ray
Výstup možnosť HDMI 2.1
Vyskúšajte tiež prvé hry, ktoré Microsoft predstavil pre Xbox Series X: Senua's Saga: Hellblade II, pokračovane Theory's Hellblade: Senua's Sacrifice a Halo Infinite.


Xbox Series X - PlayGoSmart : hodnotenie 5 z 5 na základe 1 hodnotení.
100%
zákazníkov odporúča
Zobraziť recenzie
5 star
1 x
4 star
0 x
3 star
0 x
2 star
0 x
1 star
0 x
5,0 / 5
starstarstarstarstar
Hodnotil 1 zákazník
Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách