Xbox Ultimate Game Pass 1 mesačné predplatné

digitálna distribúcia
Cena s DPH
14,99 €
Cena bez DPH: 12,49 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Kód produktu: 398671
Microsoft

Xbox Ultimate Game Pass 1 mesačné predplatné [ESD CD-Key]Kompletný zoznam hier pre Xbox Game Pass Ultimate nájdete na tejto stránke.


eaplay


Xbox Game Pass Ultimate zahŕňa všetky výhody členstva Xbox Live Gold, viac ako 100 vysokokvalitných hier pre konzolu, PC a mobilné zariadenia s Androidom a prístup k EA Play bez ďalších nákladov, a to všetko za jednu nízku mesačnú cenu. Hrajte nové tituly Xbox Game Studios, ako je Halo Infinite, v deň ich vydania a nedávne hity ako Minecraft Dungeons a Bleeding Edge. EA Play poskytuje prístup k ďalším obľúbeným titulom pre konzolu a PC z takých sérií, ako sú napríklad FIFA, Battlefield a STAR WARS. Získajte ešte viac z obľúbených hier s exkluzívnymi hernými výzvami a odmenami, špeciálnym obsahom určeným výlučne pre členov a skorším prístupom k skúšobným verziám vybraných nových titulov EA. Užite si bezplatné výhody vrátane obsahu v hrách, spotrebných predmetov a partnerských ponúk, ako aj členské zľavy na vybrané hry v knižnici Xbox Game Pass a súvisiace doplnky v hrách. Hrajte spolu s priateľmi a objavte svoju ďalšiu obľúbenú hru. To všetko je k dispozícii na PC a v konzolách Xbox Series, Xbox One a Xbox 360.

20 najkultovnějších a najoceňovanejších titulov štúdia Bethesda, medzi ktorými nechýba séria ako Dishonored, Doom, The Elder Scrolls, Fallout a Wolfenstein, sa stali súčasťou predplatného Xbox Game Pass. Navyše 16 z týchto titulov si budú môcť členovia predplatného Xbox Game Pass Ultimate zahrať naprieč platformami od PC cez konzoly až po mobilné zariadenia v cloude..

bethesdaGP


Pozor, jedná sa o digitálnu verziu! Po kúpe vám bude kľúč zaslaný formou SMS a na e-mailovú adresu.
Služba Game Pass vyžaduje aktívny Xbox Live Gold účet!
Pozor, služba Xbox Game Pass nie je platná pre konzoly Xbox 3600%
zákazníkov odporúča
Zobraziť recenzie
5 star
0 x
4 star
0 x
3 star
0 x
2 star
0 x
1 star
2 x
1,0 / 5
starstarstarstarstar
Hodnotili 2 zákazníci
Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách