Yuoni (Sunset Edition) PS5

Po dohraní odkúpime naspäť
29,99 €
24,99 €
Cena bez DPH: 20,83 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 436496
Meridiemnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokovanglická verzia

Yuoni (Sunset Edition) [PS5]

Ai je školáčka v Japonsku počas 90. rokov, ktorá si čoskoro uvedomí, ako osamelá naozaj je.

Je nútená hrať detské hry vo svete nekonečného súmraku a prenasledujú ju nadpozemské bytosti, zatiaľ čo jej život visí na vlásku. Keď tieto hrôzy začnú presakovať do skutočného sveta, musí si Ai pripustiť, že má len tri možnosti: skryť sa, utekať, alebo zomrieť. Dynamická hrateľnosť - Preverte svoju odvahu v nebezpečnej hre na schovávačku, než sa rozbehne desivo zvrátená verzia hry na babu s hrôzami, ktoré nie sú z tohto sveta. Pomocou nazbieraných predmetov utečte pred súmračným peklom, ale nezabudnite, ktorou cestou ste išli, inak vám hrozí, že tu uviaznete navždy.

Japonské lokácie plné desivo krásneho západu slnka - užite si napínavú kombináciu krásy, strachu a nostalgie v záhadnom svete, ktorý nevysvetliteľne kombinuje japonský dom, školu a nemocnicu. Preskúmajte chodby vymaľované súmračným karmínom, buďte svedkami éterickej žiary jantáru skrz tapety tradičného japonského domu a utekajte pred desivo čiernymi tieňmi v nemocničných izbách, kde elektrina akousi záhadou nikdy nefunguje. Schovajte sa, inak zomriete - 10 ročná Ai sa nemá ako brániť proti nepriateľom, ktorým budete čeliť. Namiesto toho musíte prežiť tak, že budete využívať slabín každého z duchov. Zadržte dych a preplížte sa okolo slepých nepriateľov, alebo prebehnite okolo tých hluchých tak rýchlo, ako vás len nožičky unesú. A ak sa vám nepodarí utiecť včas, pripravte sa na pochmúrny osud z rúk nepredstaviteľných síl.

txt-yuomi-asi


Tragický príbeh o priateľstve, zrade a boji proti vlastným démonom - nemá a úzkostlivá Ai je vďačná, keď si urobí pár priateľov, s ktorými sa môže hrať. Lenže vychádza najavo, že tie desivé prízraky uväznené vo svete súmraku nie sú to jediné, s čím sa musí popasovať; duchovia dokážu byť krutí, ale deti ešte viac. Vaši spolužiaci v sebe skrývajú temné myšlienky a desivé tajomstvá, ktoré musíte odhaliť, aby ste sa dostali ďalej. Počas hry sa Ai o sebe a o svojich nových priateľoch dozvie možno viac, než kedy chcela vedieť ... Kiež by existoval iný spôsob ...

Po dokončení hry sa vám sprístupní nový koniec. Aký príbeh táto nová cesta odhalí? Keď vkĺznete späť do desivého sveta Yuoni, ocitnete sa proti výrazne náročnejším súperom a bude vás čakať ešte väčšia odmena.

Yuon - Sunset Edition pre PS5 bude obsahovať špeciálny obal a exkluzívne pohľadnice.
Recenzie na Yuoni (Sunset Edition)

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.