Zaklínač 3: Divoký hon CZ (Edícia hra roku) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Zaklínač 3: Divoký hon CZ (Edícia hra roku) - PC DVDZaklínač 3: Divoký hon CZ (Edícia hra roku) - XBOX ONE
39,99 €
32,99 €
Cena bez DPH: 27,49 €
 
Nákupom získaš 10 vernostných bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 355681
BandaiCZ titulky
 
Chceš ušetriť 13 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 19,99 €

Zaklínač 3: Divoký hon CZ (Edícia hra roku) [PS4]

Staňte sa zabijákom príšer v hre, ktorá vyhrala viac než 250 ocenení "Hra roku". V tomto viac ako 150 hodinovom dobrodružstve si môžete vyskúšať kompletný príbeh so všetkými rozšíreniami v úlohe Geralta zo Rivie. Navyše tu nájdete kompletný dodatočný obsah - zbrane, výzbroj, vzhľad pre spoločníkov, nový režim a vedľajšie úlohy.Zaklínač 3: Divoký Hon:

Podmanivý nelineárny príbeh hry Zaklínač 3: Divoký Hon sa odohráva v otvorenom svete, ktorý je radosť preskúmavať, je plný dobrodružstiev, úloh, známych postáv a jedinečných príšer. Vo svete, v ktorom môžete voľne cestovať po lesoch, jazerách, horách, mestách a dedinách, v ktorých žije rozličné obyvateľstvo s vlastnými zvykmi, legendami a problémami. Celý svet hry Zaklínač 3: Divoký Hon je 30 krát väčší, než celá herná oblasť v hre Zaklínač 2.

Zaklínač 3: Divoký Hon je poslednou epizódou cenami ovenčenej RPG série a poslednou časťou legendy o Geraltovi z Rivie. Slobodné preskúmavanie otvoreného sveta je dobrodružstvom samo o sebe, pretože Vás čakajú vojnou zničené krajiny, plavba po zahmlených vodách a lov nebezpečných príšer za peniaze. Vylepšený bojový systém Vám umožňuje vžiť sa do úlohy skutočného zabijáka monštier, zaklínača, ktorý využíva svoje dokonalé zmysly a bojové schopnosti, aby prežil v temnom fantasy svete, zatiaľ čo sa vydáva na výpravu za záchranou svojich milovaných. Mechanizmy hry Zaklínač 3: Divoký Hon Vám umožnia sa do hry dokonale ponoriť.

Žiadne skúšky rýchlosti, len intuitívna RPG hrateľnosť.Zaklínač 3: Divoký Hon hon je RPG hra novej generácie s otvoreným svetom a silným dôrazom na príbeh, ktorý je zasadený do vizuálne pôsobivého fantasy prostredia, v ktorom vás čaká mnoho zásadných rozhodnutí s dopadom na celé vaše okolie. Ocitáte sa v roli Geralta z Rivie, jedného z posledných členov vymierajúcej kasty nájomných zabijákov príšer a vydávate sa na náročnú púť vojnou zničeným svetom, na konci ktorej vás čaká nevyhnutný stret s najdesivejším protivníkom, ktorému kedy muselo ľudstvo čeliť - s Divokým honom.

Nilfgaardské cisárstvo prebodlo srdce Severných kráľovstiev a celý svet sa zmetá v plameňoch. Geralta z Rivie prenasleduje nemilosrdný protivník - Divoký hon, mýtická kavalkáda prízračných jazdcov, zvestovateľov zhuby a skazy, ktorí dokážu za jedinú noc spustošiť celé mestá. Geralt, ktorého poháňajú jeho vlastné, hlboko osobné dôvody, sa musí prešmyknúť bludiskom nepriateľských armád, aby našiel a ochránil osobu označenú starodávnym proroctvom. Tunajší drsný a nemilosrdný svet nastavuje ostatným hrám novú latku na poli rozsiahlosti, komplexnosti ekosystému a zmysluplnej nelineárnosti. Vychutnajte si realistické striedanie dňa a noci, pozorujte zmeny počasia, ktoré majú priamy vplyv na herný systém, a pomocou svojich čarovných zaklínačských schopností si podmaňte tunajšie prostredie plné života.

Vylepšujte si jedinečné zaklínačské schopnosti tak, aby vyhovovali vašemu hernému štýlu, lovte krvilačné príšery, zdokonaľujte svoje charakteristické umenie boja, používajte mocnú mágiu a presekajte si cestu k víťazstvu v otvorenom svete bez hraníc. Kráčajte po zemi, plávajte, jazdite na koni alebo sa plavte na lodiach. Plňte úlohy, ktoré vstúpia do legiend a zbierajte poklady nesmiernej hodnoty. Všetko je len na vás - vydajte sa kamkoľvek, robte čokoľvek! • Gigantický otvorený svet bez hraníc plný príšer, ktoré môžete zabíjať.
 • Nesmierne prepracovaný a rozvinutý príbeh, ktorý pokrýva viac, než 100 hodín herného času.
 • Komplexný taktický súbojový systém s bohatou interaktivitou.
 • Detailné audiovizuálne spracovanie novej generácie, ktoré zmení štandardy celého žánru.
 • Filmová kvalita dialógov a animovaných sekvencií.

  Zaklínač 3 Divoký hon: Srdce z Kameňa:

  Niektoré netvory sa rodia, iné sú vytvorené ...

  Srdce z Kameňa je prvým oficiálnym datadiskom hry Zaklínač 3: Divoký Hon, cenami ovenčeného RPG odohrávajúceho v obrovskom otvorenom fantasy svete.

  Vžite sa opäť do úlohy Geralta, profesionálneho zabijaka monštier, tentokrát najatého, aby porazil nemilosrdného kapitána banditov Olgierda von Everec, muža, ktorý je obdarený mocou nesmrteľnosti. Príbeh rozšírenia hry Zaklínač 3: Divoký Hon sa odohráva v Zemi nikoho a Oxenfurte a prináša viac ako 10 hodín nových dobrodružstiev, nové postavy, mocné monštrá, jedinečné romance a úplne nový dej utváraný podľa Vašich volieb. Okrem série úloh, ktoré sa týkajú práve lovu Ulgierda a od Geralta vyžadujú minimálne úroveň 30, Vás čakajú nové zbrane a výbava, nové úlohy a dokonca aj nové gwintové karty. Aby ste porazili nesmrteľného kapitána, musíte splniť 3 nemožné úlohy, k čomu Vám pomôže aj nový systém rún, ktoré môžete aplikovať na svoj meč a každé z runových slov výrazne mení primárne Geraltove znamenia. • Pokračujte v ceste profesionálneho zabijaka monštier, Geralta z Rivie.
 • Naplňte zmluvu s Kupcom zrkadiel, tajomným cestovateľom, ktorý vám pomohol stretnúť Yennefer.
 • Splňte tri nemožné úlohy a porazte Olgierda von Everec, nemilosrdného kapitána banditov obdareného mocou nesmrteľnosti.
 • Vyberte si vlastnú cestu cez dobrodružstvo, ktoré zahŕňa 10 hodín hrania, nové postavy, mocné monštrá a jedinečné romance.
 • Zvýšte Geraltovu úroveň s novými zaklínačskými úlohami a získajte prispôsobené vybavenie!
 • Porazte svojich nepriateľov pomocou rôznych nových zbraní a magických artefaktov.
 • Užite si voľný čas hrou s novými gwintovými kartami, alebo zažite nový romantický vzťah.

  Zaklínač 3: Divoký hon - O Víně a Krvi:

  "Hra Zaklínač 3: Divoký hon - O Víně a Krvi je cenami ovenčená RPG hra, nachádzajúca sa v otvorenom a obrovskom fantasy svete."

  Staňte sa profesionálnym lovcom príšer Geraltom z Rivie a preskúmajte Toussaint, odľahlý kraj nedotknutý vojnou, kde odhalíte strašné tajomstvo skrývajúce sa za beštiou, ktorá terorizuje kráľovstvo. Všetky stopy Vás zavedú do slepých uličiek, iba zaklínač môže vyriešiť záhadu a prežiť zlo, ktoré na Vás bude číhať počas noci. Hra Zaklínač 3: Divoký hon - O Víně a Krvi predstavuje úplne nový kraj, ktorý môžete precestovať, nové postavy a monštrá, je to viac ako tridsať hodinové dobrodružstvo plné temných skutkov, nečakaných zvratov, romance a ľsti.  Zaklínač 3: Divoký Hon (Edícia Hra Roku)


  Preskúmajte úplne novú časť rozľahlého sveta, zem vína, Toussaint

 • Vydajte sa na viac ako 30 hodín nových dobrodružstiev a preskúmajte krajinu, ktorá je úplne odlišná ako ste videli v častiach "Divoký Hon" a "Srdce z Kamene".
 • Navštívte nové body záujmu a vydajte sa plniť nové vedľajšie úlohy v krajine, ktorá sa veľkosťou rovná Zemi nikoho, či Novigradu.
 • Uvoľnite sa a odpočívajte vo vašom vlastnom vinohrade, ktorý sa stane vašim ďalším domovom.

  Ulovte nepolapiteľnú šelmu terorizujúcu celé kráľovstvo

 • Odhaľte záhadu podivuhodných úmrtí, vyšetrite sériu brutálnych vrážd a rozlúštite schému, aby ste dokázali predpovedať ďalšiu obeť.
 • Odhaľte špinavé tajomstvá hlavného mesta kraja Toussaint, Beauclair, preskúmajte mesto počas dňa a v noci klaďte otázky.
 • Využite nové vybavenie, predmety a kombinujte ich s vašimi schopnosťami, vďaka čomu budete môcť poraziť v sérii doposiaľ nevídané monštrá.

  Vydajte sa na poslednú úlohu vo svete prekypujúcom možnosťami

 • Navštívte svet zvrhnutých rozprávok a bojujte s bizarnými príšerami, ktoré budete poznať z kníh a príbehov pre deti.
 • Zafarbite zaklínačove brnenia rôznymi farbami vďaka novej hernej mechanike.
 • Vyzvite rytierov vo veľkom turnaji a preukážte vaše skutočné bojové schopnosti, alebo sa vyberte na prieskum príšernej záhady, za ktorou sa skrýva lyžičky zberajúca príšera menom "Wight".
 • Spojte sa so silnými spojencami, vďaka ktorým budete môcť pokoriť beštiu terorizujúcu celé kráľovstvo, alebo sa tvárte, že o ničom neviete a hrajte kartovú hru Gwint s novým balíčkom kariet zo Skellige.  Zaklínač 3: Divoký Hon(Edícia Hra Roku) obsahuje:

 • Datadisky Srdce z Kameňa a O Víne a Krvi, ktoré ponúkajú viac ako 50 hodín dodatočných príbehov, nové herné mechaniky a nové oblasti, ktoré rozšíria herný svet o viac ako tretinu.
 • Prístup ku kompletnému doposiaľ vydanému obsahu vrátane zbraní, výzbroje, vedľajších úloh, herných režimov a nových Gwintových kariet.
 • Všetky technické, či grafické aktualizácie a tiež nové užívateľské rozhranie, ktoré bolo kompletne spracované na základe spätnej väzby od členov hernej komunity.


 • Buď ako prvý informovaný
  o našich novinkách