Borderlands 3 [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
10,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 401561
2Kanglická verzia

Borderlands 3 [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

  • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
  • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
  • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

Chaos prichádza
Borderlands 3 je najnovšie pokračovanie zo sveta Borderlands. Predstavujeme Vám originálnu strielačku s unikátnym grafickým štýlom. Pripravte sa na úplne nové dobrodružstvo plné chaosu. Nový diel ponúka nové postavy, zručnosti, prostredia, nepriateľov, zbrane a vybavenia. Samozrejmosťou je nový epický príbeh, v ktorom stretnete aj starých známych z predchádzajúcich dielov. Hra Borderlands 3 prehlbuje výrazné prelínanie žánrov FPS a RPG, aby vytvorila nový žáner RPS. Nebude chýbať ani multiplayer. Preskúmať nový svet veľkomesta a plniť úlohy tak môžete so svojimi priateľmi. Bojujte proti sadistickým gangom v otvorenom svete naplnenom rastúcim šialenstvom. Nájdite potrebne zbrane a techniku na potlačenie vlády Autority raz a navždy!
  • Prerazte si cestu skrz nové svety a nepriateľov ako jeden zo štyroch nových Vault Hunters. Každý Vault Hunter má svoj unikátny strom schopností.
  • Hrajte na vlastnú pesť, alebo so svojimi priateľmi v multiplayeri.
  • Silný príbeh, plný osobitých postáv, epických nepriateľov a boss fightov. Hráči sa môžu tešiť na ešte väčší a bohatší svet, posilnené prvky RPG a intenzívne zápasy vozidiel. Hra je kompletne optimalizovaná pre konzoly novej generácie! Užite si hru v nádhernom rozlíšení 4K s 60 FPS pri hre jedného hráča a online kooperácii (dostupné na PlayStation 5). Prihoď gaučove kooperácie s podporou rozdelenej obrazovky pre troch a štyroch hráčov v rámci miestnej hry viacerých hráčov. Kópia Borderlands 3 na PlayStation 4 bude obsahovať bezplatný digitálny upgrade na verziu hry pre novú generáciu (v rámci rovnakej rodiny konzol). V prípade fyzických diskov táto funkcia platí len na modeloch konzol novej generácie s diskovou mechanikou.


  • Recenzie na Borderlands 3 [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

    Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.