Bus Simulator 21 (Day One Edition) Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Bus Simulator 21 (Day One Edition) - PC DVDBus Simulator 21 (Day One Edition) - XBOX ONE
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 433842
Astragonanglická verzia
 
Chceš ušetriť 7 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 27,99 €

Bus Simulator 21 (Day One Edition) [PS4]

Váš autobus. Vaša trasa. Váš cestovný poriadok.

Tešte sa na Bus Simulator 21 a ten najobsiahlejší a najpokročilejšie vozový park v histórii série. V hre Bus Simulator 21 sa súpiska 30 oficiálne licencovaných autobusov od dobre známych medzinárodných výrobcov, ako je Volvo, Alexander Dennis, Scania, BYD, Grande West a Blue Bird, pridá k modelom od obľúbených značiek obsiahnutých v predchádzajúcich dieloch (Mercedes-Benz, Setra , IVECO BUS a MAN). Prvýkrát budete mať možnosť zvládať výzvy dennej prevádzky v kabíne double-decker a elektrických busov.

Pripravte sa na úplne novú, pôsobivú americkú mapu Angel Shores a prepracovanú verziu európskej mapy Seaside Valley z predchádzajúceho dielu - vrátane jej rozšírenia. Ešte viac otvorený svet v hre Bus Simulator 21 vám poskytne možnosť zažiť vzrušujúci každodenný život vodičov autobusov v dvoch obrích mestách, ktoré môžete voľne preskúmať, vrátane priemyselných štvrtí a predmestí, živej čínskej štvrti, promenády, okolitého pahorkatého vidieka a obchodného parku. Hra rovnako ponúka rôzne úrovne obtiažnosti a herné režimy pre širokú škálu typov hráčov.

V hre Bus Simulator 21 sa nielen stanete schopným vodičom vďaka nespočetným kilometrom na cestách, ale tiež budete mať možnosť využívať rozšírené manažérske prvky. Vytváranie detailných cestovných poriadkov, kupovanie a predávanie autobusov a plánovanie efektívnych trás, ktoré berú do úvahy denný počet cestujúcich v špičke - tieto a ďalšie rozmanité úlohy budete mať plne k dispozícii.

Dávate prednosť tomu, keď môžete vstať od stola a vziať volant svojich autobusov do vlastných rúk? Žiadny problém! Automatické funkcie hry Bus Simulator 21 sa môžu postarať o manažérske povinnosti za vás a vodiči autobusov si jednoducho budú môcť užiť čas strávený jazdou. Revidovaná umelá inteligencia premávky a chodcov a dynamický cyklus dňa a noci, úzko spätý so systémom špičky, a tiež rôzne poveternostné podmienky navyše zabezpečia podmanivejší zážitok riadenia autobusu.

Hrajte v režime pre jedného hráča alebo v synchronizovanom režime pre viac hráčov. Prevážajte bezpečne a rýchlo cestujúcich do cieľa a získajte odmeny za včasnú a bezpečnú jazdu na konci výplatného dňa.

Voľne dostupné funkcie pre uľahčenie, ako napríklad rýchly skok na požadované zastávky na mape (rýchle cestovanie), pretáčanie času vpred a prevzatie kontroly nad trasami počítačových busov - to všetko dopĺňa virtuálny zážitok vodiča autobusu a zaručuje ešte viac zábavy za volantom!

Užite si Bus Simulator 21 na PC či konzolách a vychutnajte si tú najprepracovanejší jazdu v autobuse v histórii série!

Bus Simulator 21 (Day One Edition) obsahuje:

  • Hru Bus Simulator 21
  • Bus Simulator 21 - USA Skin Pack
  • Bus Simulator 21 - Protect Nature Interior Pack

    bus_day_one_ed

  • Recenzie na Bus Simulator 21 (Day One Edition)

    Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.