Bus Simulator 21 (Day One Edition) Typ konzoly:

Tento týždeň zakúpil 1 zákazník
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Bus Simulator 21 (Day One Edition) - PS4Bus Simulator 21 (Day One Edition) - XBOX ONE
39,99 €
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
 
Kód produktu: 433851
Astragonvhodné pre všetky vekové skupiny maloletýchanglická verzia

Bus Simulator 21 (Day One Edition) [PC DVD]

Váš autobus. Vaša trasa. Váš cestovný poriadok.

Tešte sa na Bus Simulator 21 a ten najobsiahlejší a najpokročilejšie vozový park v histórii série. V hre Bus Simulator 21 sa súpiska 30 oficiálne licencovaných autobusov od dobre známych medzinárodných výrobcov, ako je Volvo, Alexander Dennis, Scania, BYD, Grande West a Blue Bird, pridá k modelom od obľúbených značiek obsiahnutých v predchádzajúcich dieloch (Mercedes-Benz, Setra , IVECO BUS a MAN). Prvýkrát budete mať možnosť zvládať výzvy dennej prevádzky v kabíne double-decker a elektrických busov.

Pripravte sa na úplne novú, pôsobivú americkú mapu Angel Shores a prepracovanú verziu európskej mapy Seaside Valley z predchádzajúceho dielu - vrátane jej rozšírenia. Ešte viac otvorený svet v hre Bus Simulator 21 vám poskytne možnosť zažiť vzrušujúci každodenný život vodičov autobusov v dvoch obrích mestách, ktoré môžete voľne preskúmať, vrátane priemyselných štvrtí a predmestí, živej čínskej štvrti, promenády, okolitého pahorkatého vidieka a obchodného parku. Hra rovnako ponúka rôzne úrovne obtiažnosti a herné režimy pre širokú škálu typov hráčov.

V hre Bus Simulator 21 sa nielen stanete schopným vodičom vďaka nespočetným kilometrom na cestách, ale tiež budete mať možnosť využívať rozšírené manažérske prvky. Vytváranie detailných cestovných poriadkov, kupovanie a predávanie autobusov a plánovanie efektívnych trás, ktoré berú do úvahy denný počet cestujúcich v špičke - tieto a ďalšie rozmanité úlohy budete mať plne k dispozícii.

Dávate prednosť tomu, keď môžete vstať od stola a vziať volant svojich autobusov do vlastných rúk? Žiadny problém! Automatické funkcie hry Bus Simulator 21 sa môžu postarať o manažérske povinnosti za vás a vodiči autobusov si jednoducho budú môcť užiť čas strávený jazdou. Revidovaná umelá inteligencia premávky a chodcov a dynamický cyklus dňa a noci, úzko spätý so systémom špičky, a tiež rôzne poveternostné podmienky navyše zabezpečia podmanivejší zážitok riadenia autobusu.

Hrajte v režime pre jedného hráča alebo v synchronizovanom režime pre viac hráčov. Prevážajte bezpečne a rýchlo cestujúcich do cieľa a získajte odmeny za včasnú a bezpečnú jazdu na konci výplatného dňa.

Voľne dostupné funkcie pre uľahčenie, ako napríklad rýchly skok na požadované zastávky na mape (rýchle cestovanie), pretáčanie času vpred a prevzatie kontroly nad trasami počítačových busov - to všetko dopĺňa virtuálny zážitok vodiča autobusu a zaručuje ešte viac zábavy za volantom!

Užite si Bus Simulator 21 na PC či konzolách a vychutnajte si tú najprepracovanejší jazdu v autobuse v histórii série!

Bus Simulator 21 (Day One Edition) obsahuje:

  • Hru Bus Simulator 21
  • Bus Simulator 21 - USA Skin Pack
  • Bus Simulator 21 - Protect Nature Interior Pack

    bus_day_one_ed

  • Recenzie na Bus Simulator 21 (Day One Edition)

    Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.