VIANOCE na PlayGoSmart
×

Call of Duty Black Ops: Cold War [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
24,99 €
Osobitný režim 0% DPH
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
3 €
Kód produktu: 414554
Activision

Call of Duty Black Ops: Cold War [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

 • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
 • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
 • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

O hre

„Kto nepozná históriu, bude donútený ju opakovať.“ Black Ops Cold War, priame pokračovanie Call of Duty: Black Ops, vtiahne fanúšikov do hlbín nestálej geopolitickej bitky studenej vojny na začiatku 80. rokov.

Kľúčové vlastnosti

 • KAMPAŇ
  Nič nikdy nie je také, ako sa zdá, pretože Raven Software prináša strhujúcu kampaň pre jedného hráča, v ktorej hráči budú čeliť historickým postavám a drsným pravdám, zatiaľ čo budú bojovať po celom svete na ikonických lokáciách, ako je východný Berlín, Vietnam, Turecko, ústredie sovietskeho KGB a ďalšie.

 • HRA PRE VIAC HRÁČOV
  Ďalšia kapitola slávneho zážitku Black Ops pre viacerých hráčov je tu a prináša jedinečné súboje, tajné misie a prepojený zážitok naprieč platformami a generáciami.

 • ZOMBIE
  Black Ops Cold War Zombies zavedie veteránov aj nováčikov na smelú a desivú výpravu, ktorá nadväzuje na ikonickú súčasť značky Call of Duty. Tento kooperatívny režim zahŕňa nové spôsoby postupu, klasické perky a arzenál zbraní proti zombie z obdobia studenej vojny, ktoré preživším pomôžu poraziť légie nemŕtvych.

 • WARZONE
  Black Ops Cold War bude podporovať a rozvíjať úspešný bezplatný zážitok Call of Duty: Warzone. Ako pri každej tajnej misii mimo záznam očakávajte, že odhalíte ďalšie tajomstvo a zažijete pamätihodné okamihy, zatiaľ čo sa bude studená vojna rozhorievať vo Verdansku (a ešte ďalej) počas nasledujúcich mesiacov a sezón.

Trailer

Online multiplayer vyžaduje predplatné do služby PlayStation Plus!

Online multiplayer vyžaduje pripojenie k sieti internet!
Každý, kto si zakúpi Call of Duty: Black Ops COLD WAR na konzolu PS4, môže neskôr upgradeovať na PS5 verziu so všetkými jej vylepšeniami zadarmo!
Hra nemusí obsahovať všetku funkcionalitu a prvky, ktoré boli pridané na novú generáciu PS5.


Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách