OSLÁV S NAMI 20 ROKOV!
×

Call of Duty: Modern Warfare 3 Typ konzoly:

+ Darček: Call of Duty: Modern Warfare 3 sleeve v cene 9,99 €
DOSTUPNÉ TIEŽ NA Call of Duty: Modern Warfare 3 - PC DVDCall of Duty: Modern Warfare 3 - PS4Call of Duty: Modern Warfare 3 - PS5Call of Duty: Modern Warfare 3 - PS3Call of Duty: Modern Warfare 3 - XBOX 360
79,99 €
72,99 €
Cena bez DPH: 60,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 462302
ActivisionEN dabing
PREDOBJEDNÁVKA - plánovaný dátum uvedenia na trh 10. 11. 2023
predobjednajte si tento produkt ešte dnes, a získate
 • Garanciu poradia - predobjednávky sú vybavované v poradí, v akom sú vytvárané
 • Garanciu rýchleho doručenia - tovar Vám zašleme prioritne ihneď po naskladnení
 • Garanciu najnižšej ceny - pokiaľ dôjde k zníženiu ceny predobjednaného produktu
  medzi jeho objednaním a uvedením na trh, bude Vám cena automaticky znížená

Call of Duty: Modern Warfare 3 [Xbox Series X|S]

Darček - Call of Duty: Modern Warfare 3 sleeve v cene 9,99 €
Iba u nás dostanete ku každej objednávke darček v podobe zberateľského sleevu na hru. Obrázok je iba ilustračný, finálnu grafiku pripravujeme.
Zobraziť celý popis darčekaBonus pre predobjednávky

Predobjednajte si hru Call of Duty: Modern Warfare III a získajte predbežný prístup k otvorenej bete.

O hre

V priamom pokračovaní rekordnej hry Call of Duty: Modern Warfare II stojí kapitán Price a Task Force 141 proti tej najväčšej hrozbe.


Kľúčové vlastnosti

 • PRISPÔSOBTE SA ALEBO ZOMRIETE V BOJI PROTI TEJ NAJVÄČŠEJ HROZBE
  Ultranacionalistický vojnový zločinec Vladimir Makarov umocňuje svoj vplyv vo svete a núti Task Force 141 bojovať ako nikdy predtým. Súboj znamená rozhodnutie - rôzne výbavy, rôzne cesty cez misiu. Okrem charakteristických filmových misií v kampani Call of Duty predstavuje Modern Warfare III otvorené bojové misie, ktoré poskytujú väčšie hráčske voľby. Žiadne univerzálne riešenie neexistuje - je na vás, či zvolíte plazivý prístup, alebo sa hlasno vrhnete proti každému nepriateľovi.

 • JE ČAS VYROVNAŤ STARÉ ÚČTY A ZAČAŤ NOVÉ
  Modern Warfare III oslavuje 20. výročie Call of Duty vďaka tej najväčšej kolekcii máp pre jedného hráča, ktorá bola kedy naaranžovaná – vrátane obľúbených aj úplne nových kúskov. Všetkých 16 pôvodných máp z originálnej hry Modern Warfare 2 (2009) bolo zmodernizovaných vďaka novým režimom a herným funkciám a bude k dispozícii v deň vydania, zatiaľ čo živé sezóny po vydaní hry oživia viac ako 12 úplne nových základných máp 6v6. Modern Warfare III taktiež vyjde s novými mapami Ground War, ktoré prinesú inovatívny herný priestor a epický návrat a rozvoj populárneho War Mode, ktorý sa prvýkrát objavil v roku 2017 v hre Call of Duty: WWII.

 • ZOMBIE V ÚPLNE NOVOM OTVORENOM SVETE
  Úplne prvýkrát sa spojte s ostatnými čatami a prežite v boji proti obrovským hordám nemŕtvych v doteraz najnovšej mape pre Call of Duty Zombies. Modern Warfare Zombies (MWZ) rozpráva nový príbeh o Treyarch Zombies a prináša misie, základné funkcie zombie a tajomstiev, ktoré môžete odhaliť. Pripravte sa na boj o prežitie v otvorenom svete PvE proti niekoľkým najväčším nepriateľom v histórii Call of Duty.

Trailer

Call of Duty: Modern Warfare 3 - bude dostupný 10.11.2023.

Buď ako prvý informovaný
o našich novinkách