Chernobylite Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Chernobylite - PS5
Po dohraní odkúpime naspäť
29,99 €
24,99 €
Cena bez DPH: 20,83 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 433760
Perpanglická verzia

Chernobylite [PS4]

Chernobylite je sci-fi survival hororové RPG. Odohrávajúci sa v hyperrealistickej, 3D skenovanej pustatine Černobyľskej vylúčenej zóny, prevezmete úlohu Igora, fyzika a bývalého zamestnanca Černobyľskej elektrárne, ktorý sa vracia do Pripyatu, aby vyšetril záhadné zmiznutie jeho snúbenice, pred 30 rokmi. Súťažte s nepriateľskou vojenskou prítomnosťou, inými prenasledovateľmi, nadprirodzenými tvormi, ako aj s drsným a nemilosrdným prostredím vo svojom pátraní po odhalení pravdy.

Pripravte sa na vzrušujúce dobrodružstvo prežitia, sprisahania, hrôzy, lásky a posadnutosti.

Tajomstvo, prežitie a boj

Prežitie v zóne nie je jednoduché a každý deň prináša nové výzvy, pretože súdruhovia zomierajú a zásoby sa míňajú. Vyhnite sa odhaleniu pomocou skrytých zastavení šírenia alebo sa zapojte do otvoreného ozbrojeného boja. Nebezpečenstvo číha v každom rohu.

Základná budova a remeslá

Vybudujte základňu, z ktorej budete plánovať svoje každodenné operácie a výlety. Využite pracovné stanice na výrobu pomôcok, vytváranie pascí a zbraní alebo úpravu existujúceho zariadenia podľa svojich potrieb.

Riadenie zdrojov a tímu

Spoločníci sú kľúčom k vášmu prežitiu a vyriešeniu cesty. Každý deň vyžaduje starostlivé plánovanie a prideľovanie zdrojov a úloh vašim kamarátom.

Nelineárne rozprávanie príbehov a stratégia

Žiadna hra nie je rovnaká. Rovnako ako vaše voľby, príbeh je vo vašich rukách. Rozumne si vyberte, či budete svojim kamarátom dôverovať alebo nie, budete používať zdroje na prežitie alebo výskum a budete konfrontovať konflikty alebo sa im vyhýbať. Budúcnosť je na vás.Súvisiace produkty (1)


Recenzie na Chernobylite

Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.