Chernobylite Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Chernobylite - PS4
Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
29,99 €
Cena bez DPH: 24,99 €
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 435184
Perpnevhodné a neprístupné pre vekovú skupinu maloletých do 18 rokovanglická verzia

Chernobylite [PS5]

Chernobylite je sci-fi survival hororové RPG. Odohrávajúci sa v hyperrealistickej, 3D skenovanej pustatine Černobyľskej vylúčenej zóny, prevezmete úlohu Igora, fyzika a bývalého zamestnanca Černobyľskej elektrárne, ktorý sa vracia do Pripyatu, aby vyšetril záhadné zmiznutie jeho snúbenice, pred 30 rokmi. Súťažte s nepriateľskou vojenskou prítomnosťou, inými prenasledovateľmi, nadprirodzenými tvormi, ako aj s drsným a nemilosrdným prostredím vo svojom pátraní po odhalení pravdy.

Pripravte sa na vzrušujúce dobrodružstvo prežitia, sprisahania, hrôzy, lásky a posadnutosti.

Tajomstvo, prežitie a boj

Prežitie v zóne nie je jednoduché a každý deň prináša nové výzvy, pretože súdruhovia zomierajú a zásoby sa míňajú. Vyhnite sa odhaleniu pomocou skrytých zastavení šírenia alebo sa zapojte do otvoreného ozbrojeného boja. Nebezpečenstvo číha v každom rohu.

Základná budova a remeslá

Vybudujte základňu, z ktorej budete plánovať svoje každodenné operácie a výlety. Využite pracovné stanice na výrobu pomôcok, vytváranie pascí a zbraní alebo úpravu existujúceho zariadenia podľa svojich potrieb.

Riadenie zdrojov a tímu

Spoločníci sú kľúčom k vášmu prežitiu a vyriešeniu cesty. Každý deň vyžaduje starostlivé plánovanie a prideľovanie zdrojov a úloh vašim kamarátom.

Nelineárne rozprávanie príbehov a stratégia

Žiadna hra nie je rovnaká. Rovnako ako vaše voľby, príbeh je vo vašich rukách. Rozumne si vyberte, či budete svojim kamarátom dôverovať alebo nie, budete používať zdroje na prežitie alebo výskum a budete konfrontovať konflikty alebo sa im vyhýbať. Budúcnosť je na vás.
Chernobylite : hodnotenie 3 z 5 na základe 1 hodnotení.

Recenzie na Chernobylite

od Ľuboš Židek 3 z 5tich hviezdičiek! 24.04.2022
Odporúčam si to zaraď na počítači lebo konzole PlayStation 4 a PlayStation 5 vymazáva save uložene pozície z konzole zatiaľ to neni opravene
Zobrazujem 1 do 1 (z 1 príspevkov)
počet stránok:   1