F1 22

59,99 €
52,99 €
Cena bez DPH: 44,16 €
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 444701
Electronicanglická verzia

F1 22 [PC Code-in-a-Box]

Vstúpte do novej éry Formula 1 v EA SPORTS F1 22, oficiálnej hre šampionátu 2022 FIA Formula One World Championship. Odštartujte do novej sezóny s prepracovanými vozidlami a upravenými pravidlami redefinujúcimi pretekársky deň, otestujte svoje zručnosti na novej trati Miami International Autodrome a okúste lesk a slávu života v režime F1 Life.

Pilotujte úžasné nové vozidlá v rámci sezóny Formuly 1 2022 s autentickou zostavou všetkých 20 jazdcov a 10 tímov a užite si nové pretekárske scény, u ktorých sa môžete rozhodnúť, či chcete vozidlo ovládať priamo, alebo radšej všetko ponecháte na umelú inteligenciu. Vytvorte si tým a dostante ho na vrchol s novými možnosťami v oceňovanom kariérnom režime My Team, otestujte svoje pretekárske schopnosti v priamom súboji v režime split screen či v režime viac hráčov alebo vyjdite na trať v superšportoch tých najväčších značiek motoršportu.Vlastnosti:

 • Nová sezóna, nové pravidlá:
  Zúčastnite sa novej sezóny a usedněte za volant nových jedinečných vozidiel na legendárnych tratích, vrátane úplne okruhu Miami International Autodrome.
 • Prepracovaný pretekársky deň:
  Ponorte sa naplno pretekov s s úžasnými možnosťami pre Formation Laps a Safety Car Periods, interaktívne Pit Stops a úpln nové preteky typu Sprint.
 • Adaptívne UI:
  Vďaka novému AI systému pre menej skúseného hráča budete v každom preteku konkurencieschopný.
 • F1 Life:
  Odemknite si a vyskúšajte najrôznejšie superšporty, oblečenie, doplnky a ďalšie parády.
 • My Team:
  Vyberte si počiatočný rozpočet a vytvorte si od základov tím F1 s rozšírenými udalosťami jednotlivých oddelení a bohatými možnosťami úprav dekorov.
 • Kariérny režim:
  Otestujte svoje pretekárske vlohy vo svete F1 a prepracujte sa štartovacím rosterom na samotný vrchol v oceňovanom 10-ročnom kariérnom móde.
 • Súčasťou je aj séria Formula 2, liaheň jazdcov pre F1, s krátkymi, strednými alebo plnými možnosťami sezóny a obsahom z ročníkov 2021 a 2022.
 • Možnosť hry pre dvoch hráčov v režime Splitscreen.
 • Vychutnajte si F1 na maximum vďaka kompatibilite s virtuálnou realitou na PC, ktorá vám umožní prežiť dramatické okamihy pretekov priamo z kokpitu.
F1® 22 Game - an official product of the FIA Formula One World Championship.
© 2022 Electronic Arts Inc. The F1 logo, F1, FORMULA 1 and related marks are trade marks of Formula One Licensing BV, a Formula 1 company. Licensed by Formula One World Championship Limited. The F2 FIA FORMULA 2 CHAMPIONSHIP logo, FORMULA 2, F2 and related marks are trademarks of the Federation Internationale de l’Automobile and used exclusively under license. All rights reserved.


F1 22 : hodnotenie 5 z 5 na základe 1 hodnotení.

Recenzie na F1 22

od Patrik Bereš 5 z 5tich hviezdičiek! 29.06.2022
Chcem sa opýtať že ten digitálny kľúč ktorý dostanem kde ho mám uplatniť
Zobrazujem 1 do 1 (z 1 príspevkov)
počet stránok:   1