Five Nights at Freddy’s: Security Breach Typ konzoly:

DOSTUPNÉ TIEŽ NA Five Nights at Freddy’s: Security Breach - PS5
Po dohraní odkúpime naspäť
39,99 €
34,99 €
Cena bez DPH: 29,16 €
 
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 439818
Steelnevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokovanglická verzia

Five Nights at Freddy’s: Security Breach [PS4]

Ďalšia kapitola v strachu  • Five Nights at Freddy’s: Security Breach je najnovším dielom hororových hier vhodných pre rodiny, ktoré milujú milióny hráčov z celého sveta. Hrajte ako Gregory, mladý chlapec uväznený cez noc v Mega Pizzaplex Freddyho Fazbeara. S pomocou samotného Freddyho Fazbeara musí Gregory prežiť takmer nezastaviteľný lov prerobených piatich nocí na Freddyho postavy – ako aj nové, strašné hrozby.


  • LOVNÍCI A POĽOVANÍ - Po spustení nočných protokolov budú animatronici v Mega Pizzaplex Freddyho Fazbeara neúnavne prenasledovať všetkých votrelcov. Glamrock Chica, Roxanne Wolf, Montgomery Gator a ochranka Pizzaplex, Vanessa, obrátia každý stánok s cukrovou vatou, ak budú musieť – nie je múdre zostať na jednom mieste príliš dlho.


  • PRISPÔSOBTE SA NA PREŽITIE – Získajte prístup k bezpečnostným kamerám budovy, aby ste mohli sledovať prostredie a naplánovať si cestu cez nebezpečenstvo. Rozptyľujte nepriateľov prevracaním plechoviek od farieb a hračiek – jednoducho sa vyšmyknite skôr, ako nepriatelia pritiahnu vašu polohu. Skočte do úkrytov a nechajte nebezpečenstvo prejsť, alebo sa pokúste predbehnúť svojich prenasledovateľov. Hrajte po svojom, ale buďte pripravení prispôsobiť sa.


  • PRESKÚMAJTE A OBJAVUJTE – Mega Pizzaplex Freddyho Fazbeara ponúka hosťom množstvo atrakcií – Monty Golf, Roxy Raceway, Bonnie Bowl, stoky a... Kanalizácie? Pizzaplex je rozľahlý a nemá nedostatok dobrôt na objavovanie.

Recenzie na Five Nights at Freddy’s: Security Breach

Ešte tu niesú žiadne recenzie o produktoch.