Octopath Traveler Nintendo SWITCH

Po dohraní odkúpime naspäť
59,99 €
49,99 €
Cena bez DPH: 41,66 €
 
Nákupom získaš 10 bodov.
Kód produktu: 379906
SquareEN dabing
 
Chceš ušetriť 10 € ? Tento produkt predávame aj ako bazár za 39,99 €

Octopath Traveler [NSW]

Producent titulu Bravely Default nám prináša nový fantasy svet, ktorý ožíva vďaka mixu galérie, pixelovej grafiky a vizuálnej mágie, ktorá je označovaná ako HD-2D.

Začnite vašu cestu v úlohe jedného z ôsmych protagonistov, z ktorých ma každý vlastný príbeh, talenty a ciele. Kde sa začne váš príbeh? A kde sa vydáte potom? Všetky tieto voľby sú iba na hráčoch.

Každá z postáv má vlastnú cestu akcií, ktorá môže byť využitá pre interakcie s inými postavami, ktoré stretnú na svojich rozličných cestách. Napríklad, bojovník Olberic, môže vyzvať takmer každého na duel, vďaka čomu môže odhaliť zloduchov a priviesť ich pred spravodlivosť, alebo sa zbaviť niekoho kto mu stojí v ceste. Tanečnica Primrose, zas môže iných nalákať aby ju nasledovali. Vďaka tejto sile môže vystopovať stratené osoby a priviesť ich naspäť, alebo nalákať nepriateľov do pasce. Dokáže dokonca privolať tieto osoby aby jej pomohli v súbojoch.

V tejto hre sú súboje mixom klasických ťahovo založených súbojov a úplne nových herných mechaník. Jedna z týchto mechaník je Boost systém, ktorý umožňuje zbierať body za každé jedno vykonané kolo počas súbojov. Môžete ich využiť pre dramatické zvýšenie sily útokov a schopností, alebo ich použiť pre spájanie útokov. Zamerajte sa na nepriateľove slabiny pre zničenie ich obrany a zasadenie ničivých úderov. Ak je spojenec v núdzi, môžete ich využiť pre vyliečenie. Stratégia využitia bodov môžete byť kľúčom pre náročné víťazstvo.

V hre je mnoho strategických ciest, ktoré môžete využiť a získať odmeny za taktické ťahy.