Persona 5: Strikers [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

Po dohraní odkúpime naspäť
Cena s DPH
18,99 €
Osobitný režim 0% DPH
Nákupom získaš 10 bodov.
Doplnkové služby k produktu:
Ochrana proti poškriabaniu diskov na 3 roky - Antiscratch Care
2 €
Kód produktu: 420875
Deepanglická verzia

Persona 5: Strikers [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

  • hra je z výkupu a je 100% funkčná a odskúšaná
  • obal bez poškodenia, médium bez škrabancov
  • zmluvná záruka 12 mesiacov

Popis nového produktu:

K predobjednávke Persona 5: Strikers dostanete aj darčeky v podobe viac ako 40 soundtrackov, digitálny art book a video "Behind the scenes".

persona5_strikers
Persona 5 Strikers vezme hráča na výlet s Phantom Thieves, kde sa postaví proti korupčným mestám po celom Japonsku. Letná dovolenka s priateľmi sa náhle zmení na skreslenú realitu. Odhaľte pravdu a získajte uväznené srdca. Persona 5 Strikers obsahuje novú kampaň s hlbokým príbehom a napínavým bojom, ktorý prináša skutočný zážitok z Persona. Navštívte 6 rôznych miest po celom Japonsku a podajte pomocnú ruku tým, ktorí to potrebujú. Bojujte proti Shadows, aby ste odhalili zdroj korupcie v Metaverse dungeonoch. Skočte do príbehu či už ste nováčikom alebo dlhoročným fanúšikom!
  • Útoky na nepriatelia sa skladajú z hybridného bojového systému, ktorý spája výbušné akčné boje so sekvenciami pause-and-plan kde môžete rozhodnúť o vašom ďalšom strategickom ťahu. Získajte výhodu nad svojimi nepriateľovi tým, že ich prepadnete, zasiahnete ich elementárne slabosti a uštedríte im dokončujúcu ranu pomocou All-Out Attack!
  • Všetci Phantom Thieves sú plne hrateľné, takže môžete využiť ich špecifické zručnosti a zvolávať ich dohromady pre hladký a elegantný boj. Posilňujte ich zručnosti a schopnosti a bojujte svojím jedinečným štýlom. Každá postava má svoju vlastnú jedinečnú sadu rozsiahlych a okázalých magických kúziel, ktorá odstraňujú veľké hordy nepriateľov.


  • Recenzie na Persona 5: Strikers [PS4] - BAZÁR (použitý tovar)

    Ešte tu nie sú žiadne recenzie o produktoch.